dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kasetony sufitowe styropianowe

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kritana

Domyślnie Kasetony sufitowe styropianowe

Witam,
    kupiłam mieszkanko, w którym w salonie na suficie położone są kasetony styropianowe. Planuję drobny remont tego pomieszczenia i przy okazji chciałabym coś z tymi kasetonami zrobić. Z tego co czytałam na internecie zerwanie ich wiąże się z położeniem nowych tynków lub z położeniem płyty gipsowo-kartonowej. A to już trochę ponad moje możliwości (i finansowe i czasowe).
    Może ktoś ma pomysł, jak rozwiązać ten problem? Może istnieją na rynku jakieś kasetony, które nie wyglądają tak kiczowato, jak te tradycyjne.
    w salonie planuję jedną ścianę z odkrytą cegłą, reszta ścian biała, meble i podłoga w kolorze czekolady. Prosto i nowocześnie. Na suficie zaś obecnie są takie typowe, "rzeźbione" kasetony.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    Elfir

Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

Domyślnie

tego chyba nie da ładnie zrobić...:/
    Mam wątek w dziale "Ogłoszenia drobne"

Elfir stawia klocka - dziennik
    Komentarze

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

Prawdopodobnie stare kasetony bedzie trzeba zerwac i wycekolowac.osobiscie nie jestem zwolennikiem kasetonow.wiec je odradzam jesli ma byc prosto i nowoczesnie to tego typu ozdoby napewno tej roli nie spelniaja
    Stolarz/Kafelkarz/Malarz

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kritana

Domyślnie

Ja też nie jestem zwolenniczką kasetonów i jeśli miałabym kasę i czas na bawienie się w cekolowanie to bym tak zrobiła. Ale niestety nie mam :/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia