dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 163
  1. #41

    Domyślnie

    W Krakowie w Ceramtransie mam jescze po "starych cenach"

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stefano
    W Krakowie w Ceramtransie mam jescze po "starych cenach"

    szkoda bo jestem z wroclawia
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    linuss

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    5

    Domyślnie Co myslicie o dachu Plannja Royal???

    Planuje pokryć dach o pow. 300m2 Blachodachówką Plannja Royal.

    Cena 1 m2 to 35,60 (podobno otrzymam jeszcze rabat przy zamówieniu)
    Co myślicie na temat takiej blachy?
    Czy jest równie dobra a tańsza alternatywa?
    Ile można otrzymać rabatu ?


    Pozdrawiam

  4. #44

    Domyślnie

    Ja mam Regole, na początku zastanawiałem sie nad Royalem ale względy techniczne dachu zadecydowały o Regoli, Bardzo mi się podoba mam czarny Mat dlatego niektórzy mylą z dachówką. Osobiście polecam Plannja najlepsza na rynku Polskim.
    PRO

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    linuss

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    5

    Domyślnie

    Czy masz dużą powieżchnie dachu ?
    Czy możesz podać orintacyjne koszty takiego dachu?

  6. #46

    Domyślnie Re: Co myslicie o dachu Plannja Royal???

    [quote="linuss"]Planuje pokryć dach o pow. 300m2 Blachodachówką Plannja Royal.

    Cena 1 m2 to 35,60 (podobno otrzymam jeszcze rabat przy zamówieniu)
    Co myślicie na temat takiej blachy?
    Czy jest równie dobra a tańsza alternatywa?
    Ile można otrzymać rabatu ?

    jest tansza w postaci dachowki cementowej
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  7. #47

    Domyślnie

    208m2 koszt dachu tzn membrana Doerken, rynny Plannaja Siba, regola 23 000 PLN (brutto).
    PRO

  8. #48

    Domyślnie

    Sprawdz ceny dachowek - blacha bardzo zdrożała w tym roku - zdziwisz sie jak niewiele dzieli blache od dachowek - być może jeszcze ładniejszych...?
    Może spotkamy się, tam gdzie trafi każdy z nas, tam gdzie życie będzie snem...?
    I zobaczysz, będzie czas, żeby śpiewać, żeby grać, za sto lat, za rok, za dzień...

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Barti4

    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Ławki
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    257

    Domyślnie

    Jesli chodfzi o planje to polecam . Od 3 lat jest na dachu i jestem zadowolony. Pomimo czestego lazenia po dachu (wybieram liscie z rynien, a wole to robic od gory) nie ma zadnych odpryskow itp...
    No i jako jedyna jest robiona i profilowana w skandynawii...
    Niestety ale wole wyrob zachodni. Polskie wyroby nauczyly mnie, ze szybko mozna popsuc dobra znana marke przez nieostrosznie podjeta decyzje o produkcji w kraju....
    Sa oczywiscie wyjatki, jak rowniez polskie firmy, ktore smialo rywalizuja ze swiatowa czolowka, ale niestety w blasze ich nie znam....
    Bartek
    Pozdrawiam - Barti4

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał PRO
    208m2 koszt dachu tzn membrana Doerken, rynny Plannaja Siba, regola 23 000 PLN (brutto).
    jakeś ty to wyliczył?
    to cena z robocizną? ( blacha 7300, membrana to nie wiem ile kosztuje ale niech tyle samo, to na rynny ci wychodzi 7tys. całkiem sporo)
    w takim wypadku dach bedzie tańszy z Brassa niz z tej blachy z tymi obróbkami. no chyba że sam sprzedajesz brassa.
    mnie materiały na 180m2 dachu wyszło 15 tys razem z więźbą. i blache po 35 zł mi liczyli
    gg: 27962

  11. #51

    Domyślnie

    Razem z robocizna i deskami okapowymi i wiatrowymi pomalowanymi Sadolinem.
    A co do Brassa moze być taniej bo dachówka cementow jest tańsza już od dobrej blachy, a mnie sie nie podoba kawałek cemantu na dachu. A na ceramiczną mnie nie stać.
    PRO

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał PRO
    Razem z robocizna i deskami okapowymi i wiatrowymi pomalowanymi Sadolinem.
    A co do Brassa moze być taniej bo dachówka cementow jest tańsza już od dobrej blachy, a mnie sie nie podoba kawałek cemantu na dachu. A na ceramiczną mnie nie stać.

    rzecz gustu ale ja w pokryciach stosuje nastepujaca hierarchie od najgorszego zaczynajac:

    1.brak pokrycia
    2.gont
    3.blacha trapezowa
    4.blachodachowka
    5.dachowka cementowa
    6.dachowka ceramiczna
    7.lupek naturalny
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  13. #53

    Domyślnie co wiecie o blachodachówce regola plannja?

    proszę o wszelkie opinie na ten temat.
    mam dość skomplikowany dach i problem jaką blachodachówkę wybrać.
    czy ktoś mi odpowie

  14. #54

    Domyślnie

    Zależy co chcesz wiedzieć od siebie dodam to że przy bardzo skomplikowanym dachu wyniesie Cię dwa razy drożej niż porządna angobowana ceramika będzie stosunkowo mało odpadów to fakt jednak cena tej blachy jest dość wysoka a jakośc taka sobie bodaj najcieńsza blacha na rynku co jest dla mnie olbrzymią zaletą lecz dla klienta niekoniecznie dośc łatwy montaż mała ilość wkrętów na dachu to również jej zaleta sumując za taką kasę wybrałbym ceramikę wybór pozostawiam Tobie

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ja właśnie po info jakie dostałam z hurtowni, że plannja wyniesie mnie jakieś 13 tys na dach 250m zrezygnowałam z blachy i kładziemy dachówke ceramiczną. Najprawdopodobnie roben sirius.

  16. #56

    Domyślnie

    Jednak zdecydowałam się na tą blachę - ładnie wygląda na dachu - polecam.
    Pozdrawiam

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    No ale przecież dopiero zdecydowałaś się na tę blachę, nie użytkujesz jej kilka lat, więc co to za polecanie?
    Że ładnie wygląda na dachu? To kwestia gustu. Moi m zdaniem blacha niezbyt ładnie wygląda, wolałabym dachówkę cementową, z tego, co pisza forumowicze - cena podobna. A na pewno wyglądałaby ładniej, bo jak dachówka. I orzede wszystkim trwałość większa.

    Też pozdrawiam

  18. #58

    Domyślnie

    Kwestia gustu.
    Mam przygotowane krokwie pod blachę a nie pod ceramikę, więc mój wybór jest uzasadniony. Z tej blachy jest o 90% mniej odpadów niż z innych blach - po co wyrzucać pieniądze?
    Pozdrawiam[/list]

  19. #59

    Domyślnie

    INGA mogla bys mi podac cene planjii??? za 1,5 tyg tez musze sie zdecydowac na jakas blache

    a poprzedniczce napisze ze ja wole znowu miec ładna blache niz dachowke cementowa ktora zarosnie mchem po jakims czasie

  20. #60

    Domyślnie

    Blachy tez porastaja mchem.

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony