dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 9
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 163
  1. #101

    Domyślnie ratujcie ! blacha na dach .PLANNJA

    Mam pytanie, moze ktos juz to przetrenował?
    Ale mam skomplikowany dach i majster chce widziec na nim tylko Plannje REGOLE, co o tym sadzicie i w jakiej cenie mozna to kupic w okolicy warszawki ?

  2. #102

    Domyślnie

    I o co chodzi z tymi cenami, jak dzwonię do plannja polska to podają cenę 43,25 zł a w składach można ją kupić już za 28 zł ????

  3. #103

  4. #104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.202

    Domyślnie

    To co pokazujesz to nie to samo o co pytasz. W nazwie jest Plannje i tyle....
    Plania Regola to dachówki blachodachówki nie wymagające łacenia to co pokazałes to balchodachówka jak sadze zbiezność producenta. Co do cen porównaj ten sam produkt bo sądze ze porownałes cos na hybił trafił.

    http://www.plannja.com/templates/PageW____2859.aspx

  5. #105

    Domyślnie

    co ty opowiadasz za głupoty?
    mowimy o firmie PLANNJA, szwedzka firma znana od 100 lat!

    Pytam o ich produkty, dlaczego są w roznej cenie u oficjalnego przedstawiciela

    http://www.plannja.com/default____348.aspx

    a dlaczego w skladach budowlanych ceny potrafia byc nuizsze o 30 %

  6. #106

    Domyślnie

    Tu masz info o firmie Plannja :



    www.plannja.pl

    BLACHDACHÓWKA, BLACHA TRAPEZOWA, AKCESORIA

    Plannja Sp. z o.o. należy do szwedzkiego producenta wyrobów stalowych dla budownictwa Plannja AB, wchodzącego w skład koncernu SSAB, znanego na całym świecie z wysokiej jakości wyrobów stalowych i aluminiowych. Działalność na polskim rynku jest w dużym stopniu skoncentrowana na sprzedaży blach dachowych i systemu orynnowania importowanych ze Szwecji. Dużym uznaniem polskiego klienta cieszy się od lat Regola, jedyna na świecie samonośna dachówka z blachy.
    Wysoka jakość wszystkich produktów potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001.

    Więcej informacji na stronie internetowej producenta.

  7. #107
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał cortazar1
    co ty opowiadasz za głupoty?
    ja ?
    Pytasz o konkretna balchodachówke Plannje REGOLE (która chce majster) a pokazujesz blachodachówke Plannja Royal i Plannja Rapid i udajesz głupiego dlaczego cena inna.

    Cytat Napisał cortazar1
    mowimy o firmie PLANNJA, szwedzka firma znana od 100 lat!
    ojej 100 lat tradycji wzuszyłem sie

    Ja linka z czego wkleiłem? Z firmy krzak?

    Czytaj ze zrozumieniem może to ułatwo sparwę.

  8. #108

    Domyślnie

    Chłopie czy ty rozumiesz o co pytam?
    to dotyczy kazdego typu blachodachowki, nie zaleznie od nazwy

  9. #109

    Domyślnie

    Wkleiłes linka do przedstawiciela
    ale czy znasz ceny poszczegolnych produktow?
    Ja pytam o roznice cen miedzy ofertą Plannja Polska a cenami w składach budowlamych!

  10. #110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał cortazar1
    ale czy znasz ceny poszczegolnych produktow?
    nie znam cen i nie znam róznic w ich poziomie, mój 1 post byl odopiedzia na Twoje posty w których pytasz o co innego i pokazujesz inny wyrób.

    Każa hurtownia dostaje upusty od producenta im wiecej sprzeda tym wiekszy upust, pytanie ile da klientowi ile wezmie sobie.

  11. #111

    Domyślnie

    Ja nie pytalem o posty, zadalem ogolne pytanie, a posty były przykladowe, bo roznice cen dotyczą kazdego gatunku.
    I nie sądze, zeby to była sprawa upustów, bo roznica jest zbyt duza/30-40%/, tym bardziej , ze w tych składach tez dostaniesz jeszcze upust.

  12. #112

    Domyślnie

    Sorry, ale (z prespektywy tamtego roku - teraz jest gorzej) ceny detaliczne w budowlace sa dla naiwnych A upusty rzedu 60% tez nie naleza do rzadkosci

    M.

    P.S.
    Mam blache tej firmy na dachu. Ciagnalem ja stara autolaweta z predkoscia 60km/h przez pol Polski dlatego, ze jeden sklad dal cene o ponad 10kzl (na dwoch dachach) nizsza niz lokalny przedstawiciel. I nie zaluje
    Mieszkamy !!!

  13. #113

    Domyślnie

    Czy tu sie nikt nie zna na pokryciach dachu?

  14. #114
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    no niestety

    na poziomie który Ciebie zadowoli

    to raczej nie...

  15. #115

    Domyślnie

    Chyba na zadnym poziomie ?????
    bo nie widze, zeby ktos tu miał jakąkolwiek odpowiedz......

  16. #116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał cortazar1
    Chyba na zadnym poziomie ?????
    bo nie widze, zeby ktos tu miał jakąkolwiek odpowiedz......
    Pytanie "dlaczego MERCEDES klasy S jest droższy od MERCEDESA klasy A, i dlaczego taki sam MERCEDES klasy A ma różne ceny w róznych salonach".
    A konkretna odpowiedź to: Bo na szczęście w Polsce nie ma cen regulowanych. Bo, sprzedawca chce "za wszelką cenę" sprzedać np. zalegalący materiał (blachę). Bo, zakupił po "starej" cenie. Bo potrzebuje gotówki i sprzedaje ze stratą. Bo ........ WŁAŚCIWĄ ODPOWIEDŹ PODKREŚL.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  17. #117

    Domyślnie

    może składy budowlane mają takie upusty od cen katalogowych-oficjalnych producenta.

    Wełne Rockwoola też mi na wejście oferują o 20 % taniej niż oficjalna cena producenta.

  18. #118

    Domyślnie

    I tu bym sie z Tobą zgodził...tylko! jest jeden problem! Nigdzie nie trafiłem w zasadzie blachy do "reki" zawsze trzeba było czekac na dostawe, wiec o jakich starych zapasach mowa? Moze ja nie znam sie na tej gospodarce????
    Ja juz sam nic nie rozumiem

  19. #119

    Domyślnie

    Na temat Planji chyba wyczerpał sie wątek, bo chyba nikt sie na tym nie zna!

    A co sądzicie o Traffiku?

  20. #120

    Domyślnie

    Bosszzz. Jak ty dom postawiłeś? Też brałeś wszystko po cenach katalogowych? Jak tak to współczuję.
    Ogólnie jest tak, że skład ma jakąś tam marżę, ale ma także jakiś tam upust od cen katalogowych producenta/dystrybutora. Ten upust może sięgać kilkudziesięciu procent ceny katalogowej (nawet grubo ponad 50%). Aby sprzedać towar i zmieścić się w zakładanej marży, skład oczywiście schodzi z ceną upustu do przez siebie zakładanego poziomu. I teraz w warunkach takiej konkurencji jak mamy dzisiaj najczęściej składy jeszcze dodatkowo obcinają swoją marżę by towar popchnąć (cena na półce a cena np. "poproszę o rabat" itd.). Po co? Ano czym więcej skład bierze od producenta na tym większy upust może liczyć, a czym więcej sprzeda tym większe prawdopodobieństwo, że osiągnie cel zakładanego zysku. Dodatkowo jak sprzedasz najtaniej to z biegiem czasu nie martwisz się o ilość klientów - "wystarczy" konkurować cenami.

Strona 6 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony