dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    A gdzie można kupić narzędzia tych marek? Co sądzicie o narzędziach z Lidla?

  2. #22

    Domyślnie

    Mój facet miał kilka narzędzi z Lidla, ale nie były zbyt dobrej jakości. Potem już korzystał z takich artykułów: https://kochamczytac.pl/czego-potrze...edzi-recznych/, gdzie są zamieszczane porady dotyczące wyboru narzędzi. Zdecydowanie lepiej postawić na sprzęt budowlany sprawdzonych, znanych marek.

  3. #23

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o wiertarki oraz wkrętarki, warto postawić na 2w1, gdyż świetnie sprawdzają się w pracach remontowych. Z wiertarko-wkrętarek najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem będzie akumulatorowa GSR 12V-15 FC Flex. Posiada ona dedykowany system wymiennych uchwytów, które umożliwiają wkręcanie pod kątem, lub w innych, trudno dostępnych miejscach. Ze szlifierkami kątowymi wybór jest już nieco szerszy, gdyż uzależniony od preferowanej wielkości tarcz. Szczególnie polecamy dwie - małą, do podstawowych zadań i większą, do tych bardziej wymagających. Mała, Bosch GWS 9-115 P to wygodne narzędzie, które dobrze sprawdzi się przy podstawowych pracach budowlanych, czy obróbce metalu. Posiada silnik z bezpośrednim chłodzeniem, co znacznie wydłuża jego żywotność. Nieco większa (z tarczą 125mm) o mocy 1500 W to niezawodna GWS 15-125 CIEH. Posiada sześciostopniową regulację prędkości oraz system obniżający poziom drgań o 40%. Z wyrzynarek warto zwrócić uwagę na najmocniejszą w tym segmencie cen GST 150 CE.

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekwiadomo

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-789
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja musiałem zrobić ostatnio mały remoncik, więc szarpnąłem się na wkrętarkę i urządzenie wielofunkcyjne ryobi. Uwazam, że dla takiego kogoś jak ja, co raz na jakis czas coś tam zrobi to git sprawa. Sprzęciki bardzo fajne.

  5. #25

    Domyślnie

    Którą kupowałeś wkrętarkę? Bo Podobno mają między innymi mocne akumulatory.
    Pzdr

  6. #26

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak przedmówca twierdzi. Moim zdaniem osprzęt odgrywa bardzo ważną rolę. Należy prześledzić tez nie tylko to czy narzędzie jest dobre ale i to czy producent posiada dobry i bezproblemowy serwis. Warto się też rozeznać czy w dostępności i cenach części zamiennych. Istotna jest również gwarancja.

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Na narzędziach się zbytnio nie znam, ale wiem, że jest ich sporo i na pewno najlepiej wybierać takie najbardziej przydatne w danym zakresie. Czytałam o narzędziach budowlanych: i obok standardowych elektronarzędzi potrzeba też przecież wielu innych, kątownice czy inne tego typy przy remontach zawsze się przydają.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-06-2020 o 08:56

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony