dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tomo203
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Przekroczona linia zabudowy przez sąsiada

    Witam serdecznie, dziś zauważyłem, iż mój "życzliwy" sąsiad postawił dom który jest wysunięty o 4 metry za nieprzekraczającą linię zabudowy (niezgodne z warunkami zabudowy). Co mogę zrobić w tej kwestij? Dom zasłania mi słońce itp...

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alphatom79
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Łaziska Rybnickie k/Godowa
    Kod pocztowy
    44-340
    Posty
    200

    Domyślnie

    Możesz zgłosić do nadzoru budowlanego, ale czy aż tak bardzo Ci to przeszkadza żeby zacząć wojnę z sąsiadem ?
    www.moja-budowa.eu - Dziennik budowy - opis prac, postępów, porad budowlanych

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Jeśli tak jest (a mam wątpliwości), to jest to samowola budowlana, która będzie podlegała rozbiórce, bo nie ma podstaw do jej legalizacji (niezgodna z WZ) – moim zdaniem, oczywiście.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  4. #4

    Domyślnie

    u mnie po pomiarach geodety okazało się że budynki sąsiada stoją na mojej działce prawie na 1m !!! i co mam mu kazać rozbierać/oddać ziemię/zapłacić ? jak wiem że to i tak nic nie da a tylko będę miał WROGA nie sąsiada....jak się chcesz kłócić z sąsiadem to wysyłaj donosy.....

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tomo203
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wszytko ok, tylko ten koles to kawał gnoja, ni epozwolił mi postawić domu wg. mojego projektu bo stwierdzil ze bedzie mu zaslanial swiatło itp... Zglosze do nadzoru

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony