dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konisko
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie "Pieczara" - komentarze, uwagi, sugestie

    Zapraszam do komentowania poczynań, pisania uwag, rad, sugestii.
    Pozdr.

  2. #2

    Domyślnie projekt

    witam, rozumiem, że projekt indywidualny? budujecie Państwo z Ytonga? a jak wygląda rozkład - rzutu chyba nie zamieściliście Państwo, poddasze nieużytkowe? jaki strop? Domek podobny do naszego, dlatego jestem ciekawa, pozdrawiam
    rubinowa

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcos

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    78
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Witam i gratuluje budowy!

    Interesuje mnie jak zaprojektowales kanaly do reku. Jakies szczegolne rozwiazanie, moze masz plan? czy bedziez dodatkowo docieplac?

    Pozdr,
    Marcos

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konisko
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    Witam i gratuluje budowy!
    Interesuje mnie jak zaprojektowales kanaly do reku. Jakies szczegolne rozwiazanie, moze masz plan? czy bedziez dodatkowo docieplac?
    Witam !
    Dzięki za dobre słowo.
    Reku i rozprowadzenia sam wykonałem, jak chcesz troche szczegółów to daj Twój email - puszcze Ci tofki i materiały.
    Narazie nie będe ocieplał dodatkowo na strychu ale moze przyszlosciowo cos wymysle jak mi będzie "grzało" w lecie za bardzo.
    Pozdr.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcos

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    78
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Prosze na priva - osaka(at)gazeta.pl

    Pozdrawiam!

  6. #6

    Domyślnie

    Witam, przypadkiem trafiłam do państwa dziennika. Jestem pełna podziwu dla wkładu własnej pracy w powstanie domu. Bardzo ciekawie się zapowiadają wnętrza. Życzę powodzenia.

  7. #7

    Domyślnie

    Witam
    Co do budowy z uwagi że znam się na elektryce to mogę powiedzieć że spartolona. Elektryk chyba z czasów gierka, ale cóż pewnie był tani. To tylko taka uwaga do fotek z których widać instalację, o bezpieczeństwie nie wspomnę przy tej „nowej instalacji” bo nie ma fotek z ważnymi rzeczami które są istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego działania instalacji.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konisko
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrp1 Zobacz post
    Witam
    Co do budowy z uwagi że znam się na elektryce to mogę powiedzieć że spartolona. Elektryk chyba z czasów gierka, ale cóż pewnie był tani. To tylko taka uwaga do fotek z których widać instalację, o bezpieczeństwie nie wspomnę przy tej „nowej instalacji” bo nie ma fotek z ważnymi rzeczami które są istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego działania instalacji.
    Witam !
    Przyjmuje uwagę, nie ma sprawy - ale poza tym, że napisałeś że spartolona i że się znasz na elektryce to nie wiem w czym rzecz.
    Proszę o rozwinięcie tematu - co jest żle, może coś poprawie jeszcze.
    Czekam na info.Pozdr.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie wykonuje się instalacji z puszkami, tylko z puszkami pogłebionymi i tam dokonuje się łaczeń przewodów. Kolejna spraw to uziom, oraz główna szyna wyrównawcza jak i dodatkowe połączenia wyrównawcze. Tego bez dobrego projektu, lub teraz wizji lokalnej nie da sie ocenić. A sprawa z tym jest najistotniejsza z punktu widzenia bezpieczeństwa przeciwporażeniwego, oraz pracy odbioników. Ale dużo jest budujących domy jednorodzinne gdzie elektryk wchodzi po postawieniu ścian, a to już za późno i pomimo ładnych kafelków, ścian i elewacji instalacja jest za czasów gierka i stwarza śmiertelne niebezpieczeństwo. Dobrze że to tylko dla pojednyńczej rodziny, bo sami sobie to robią.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony