dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 320
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 6396

Temat: Dom

  1. #2001

    Domyślnie

    Watek Lashe i Monah to sa watki ktore uwielbiam ale nie moge sie jakos na nich udzielic, bo sa tak zywe i tak szybka pedza ze ciagle jestem spozniona na nie, dlatego robie sobie raz w tygodniu przeglad swietnych wnetrz i obserwacje jeszcze lepszych babek. Co do roznej wysokosci mebli, fuck ja u sibie celowo bede miec wszystko troche z innej parafii bo jak widze te meble pod linijke to kojarzy mi sie to z babeczka co se zawsze wklada zestawik aby bucik, pasek, i torebeczka byly jednego koloru. Dekonstrukcja tego stanu powoduje ze nasze salony, wnetrza etc wygladaja inaczej niz ekspozycja w salonie meblowym.
    A i jeszcze jedno, jak kiedys bede chciala wyzbyc sie dzieci to wiem komu je oddam do adopcji. Babo ja przy swoich zlotach nie mam czasu sobie zapakowac kanapki do pracy w folie aluminiowa a co dopiero opakowac caly dom i jeszcze jakies kuzwa armaty na talerzach podac. Jestes w prywatnym moim rankingu: matka kosmitka!

  2. #2002
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    No ja wlasnie Kacha odkrywam, ze nie lubie kompletow i nie wiem czy buciki i paski 'pod linijke' to nie kwestia bezpieczenstwa, nieznajomosci mody czy obawy przed eksperymentami ale zawsze mialam z nimi problem Okazuje sie ze im bardziej zaglebiam sie w blogi, internet i dizajnerow wszechczasow tym bardziej chce wnetrze nieuporzadkowane czyli trudne w aranzacji ...symetria wydaje mi sie teraz taka nieskomplikowana (nie urazajac absolutnie nikogo z symetryczna zylka wnetrzarska )

    ...a za mame kosmitke niezmiernie dziekuje przyslij mi swoje ...ja uwielbiam dzieci chyba mama - wieloletni pedagog z wyksztalcenia i zamilowania -zarazila mnie

  3. #2003
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    lasche ale to właśnie super, że lubisz coś niesztampowego. symetria jest dosłownie wszędzie (ja miałam wielką trudność, żeby pogodzić się z faktem, że kominek nie będzie stał na środku ścianki i ogólnie mam problemy z asymetrią).

    Meble "nie od kompletu" są najładniejsze i jeszcze lepiej świadczą o kimś, kto urządza wnętrze. Nie sztuka kupić dwie kanapy, fotel i krzesła z tej samej serii albo w takim samym obiciu. To samo jest chyba z modą? Przecież TO właśnie jest moda - zestawić rzeczy pozornie niepasujące tak, żeby tworzyły spójną całość (Boże, cóż za elokwencja z mojej strony , jestem nią porażona hehe).

    Czekam żeby namówić małża na jedną kanapę białą i drugą beżową

    Te zdjęcia, które wrzuciłaś, mimo że to kompletnie nie moja stylistyka i kolorystyka są klawe i każde z nich jest spójne. A Twój dom cóż.....pewnie będę zazdrościć, zaskoczyłas mnie tylko brakiem odrapańców na dole. Jakże to się godzi ?
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  4. #2004
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    zdjecia u gory to jedyne jakie znalazlam z meblami nie do pary co do odrapancow i planow sprzed roku moja wizja domu ewaluowala od pazdziernika w strone smietnikowej tak bardzo, ze mnie samej salon bez odrapanca sie nie podoba ale stol, krzesla, stolik kawowy juz kupione a nic wiecej w sralonie sie nie zmiesci ...wiec odrapance beda krolowac w naszej sypialni ...w sumie jest jeszcze zakup szafki TV przed nami ale ...ja niecierpie samej mysli o niej wiec ...na razie ten zakup ignoruje ...a przez ostatnie 50 stron podniecalam sie odrapancami tak bardzo, ze rozmiem Wasze zdziwienie , ze ich brak na dole

  5. #2005
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    lasche Witaj!!!
    Przebrnęłam właśnie przez Twoją galerię.
    Ale masz tych inspiracji.
    Tyle natworzyłaś stron,że oczopląsu
    można dostać
    Teraz czekam,które wykorzystasz u siebie.
    Jesteście sympatyczną rodzinką.
    Pozdrawiam KG

  6. #2006
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    WItaj Krysiu powiem w sekrecie że to tylko niewielka część ze wszystkich zdjęć zapisanych ale, że upodobania mi się nieco zmieniły ostatnio to głównie jest odrapańczo - śmietnikowo a to nurt główny tylko jednego z pomieszczeń u mnie w domu ale już czuję, że mojego ulubionego

  7. #2007
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Lasche ja mam spory problem zeby teraz nadazyc za twoim watkiem - przerwy miedzy karmieniami i zmianami pieluszek za krotkie. Podoba mi sie bardzo wizja Twojego salonu , te rozne wysokosci beda wedlug mnie interesujace. TV najchetniej wywlilabym z domu w cholere ale Mlody by sie zaplakal bez baji... Chyba kazdej z nas wizja odnosnie urzadzania domu sie zmieniala...mnie kilka razy, wiele rzeczy juz bym zmienila a jeszcze nie mieszkam, obdrapance sa fajne ale ja nie mam az tyle odwagi ...
    a jak u Was tlusty czwartek? bylo slodko? bo w no nie maja takich tradycji i po paczkach zostalo mi tylko slodkie wspomnienie

  8. #2008
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    tu też nie mają ...w przyszły wtorek jest Pancake Day ale, że u mnie pracuje sporo Polaków to dziś nauczyliśmy ten dziki naród porządnej tradycji ...wiem jedno Anglicy uwielbiają Polskie pączki ...nie mylić z donutsami

  9. #2009

    Domyślnie

    Ja się spotkałam kiedyś z takim stwierdzeniem - co prawda na forum fotograficznym, ale ogólne było, że "symetria jest estetyką idiotów".
    Mocne i przesadzone nieco, w nieco surowej (delikatnie mówiąc) formie podane - ale jest w tym ziarenko prawdy.
    Mnie i symetria czasem zachwyci, i jej totalny brak czasem też. I kolory spójne, i "od czapy". I babcine klimaty, i minimalizm.
    Musi być we wnętrzu to "coś' - jak w kobiecie Innej recepty na dobre wnętrze nie znalazłam, choć gazety, książki i fora takowe podają - ale otrzymujemy wówczas co najwyżej wnętrze poprawne. A ja lubię jak jest z duszą, z polotem.
    Tak jak u Ciebie

  10. #2010

    Domyślnie

    Acha, posiadam narożnik. Straaaasznie chciałam mieć, rok spłacaliśmy, okazał się wart swojej ceny, bo do dziś (prawie 10 lat) nic się z nim nie dzieje, do spania wygodny bardzo. I do oglądania tivi z małżem również. A nawet z Larwami - jak się rozłoży go. Ale do pogawędek ze znajomymi już niezbyt fajny - lepsiejsze były by dwie kanapy, albo kanapa i fotel - tak, żeby naprzeciwko siebie siedzieć. Cóż, nie można mieć wszystkiego

  11. #2011
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Oj dziękuję Waderko ...no właśnie z polotem ...to lepsze niż śmieciara co??? ja też uwielbiam wnętrza z duszą i fantastycznie ujęłaś kwestię symetrii ...bo ja właśnie prawie krew przelałam żeby wywalczyć symetrię w kuchni ...kosztem ergonomii nawet ale w kuchni spędzam zdecydowanie mniej czasu więc przeżyjemy a salon z wielkim stołem ma być sercem domu ja już kiedyś pisałam dlaczego nienawidzę narożników ...ale okazuje się, że i czasy się zmieniły i narożniki teraz inne (ha ha powiedziała stara lasche) i jak zaległam u znajomych tak postanowiłam, że chcem takie i nic innego
    Ostatnio edytowane przez lasche ; 03-03-2011 o 22:04

  12. #2012

    Domyślnie

    hej, nie znalam tego sklepu, juz wrzucilam w ulubione, troche zerknelam (wiecej jak znajde wiecej wolnego czasu) fajne rzeczy , no i najwazniejsze wysylaja do mnie....dzieki za namiar
    Z ta nieregularnoscia meblarska bedzie super.. , sama o tym mysle, ale tez mam problem jak to ugryzc...choc powolutku ksztaltuje sie moja wizja. Podoba mi sie zbyt duzo rzeczy.. poloczyc to w calosc... niezla sztuka jazdy... wiele pomyslow nasuwa sie w trakcie mieszkania w domu.. .. w deko i inne pierdoly bede inwestowac jak bede miala wlasciwy grund. Choc nie ukrywam, ze nie latwo oprzec sie kupowaniu, gdy cos wpadnie w oko i jest to milosc od pierwszego spojrzenia, no i kupuje hihiiihihihi...
    Piekno zaklete w detalu ...

  13. #2013
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    u mnie niestety duze tych milosci od pierwszego wejrzenia w zwiazku z tym mam juz na zbyciu kilka rzeczy bo i gust sie z czasem zmienil ...az sie boje co sie stanie jak zaczne mieszkac

  14. #2014

    Domyślnie

    Witam Cię staroirlandzkim zdrastwujtie Czy znasz może nazwę tych cudownych palm rosnących na Waszej wyspie?
    Ostatnio edytowane przez Famelia ; 04-03-2011 o 12:15
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  15. #2015
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Witaj Famelio ...kiedy ja w UK nie w irlandii w sumie jedno i drugie to wyspa i wszedzie palmy rosna czy to aby nie te?
    http://www.hardytropicals.co.uk/Cordylines/

  16. #2016

    Domyślnie

    Ooo muchos gracias To to Skąd we mnie przekonanie, żeś w Irlandii? Wybacz
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  17. #2017
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Zainspirowana robótkami Famelii przedstawiam narzuty dziergane i robione na drutach

    Do sypialni mam na oku pled z moim ulubionym wzorem - warkoczem. Położę go w nogach łóżka ...kilka inspiracji


    i mój pled ...a w każdym razie bardzo podobny


    a takie cuda podobają mi się w dziecięcych pokojach


    i wersja the best - tęcza

  18. #2018
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

    Domyślnie

    mogłabym Ci takie kwiotecki zrobić nic trudnego ale to paskudne jest, gorsze od tych zielonych krzeseł garażowych znowu się staczasz

  19. #2019
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    czyli git idę w dobrym kierunku

  20. #2020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    chyba pora przypomniec sobie robotki te narzuty i poduszki rewelacja

Strona 101 z 320

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony