dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adilopez

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie Odnowienie elewacji tynk "baranek"

    Witam. Jak w temacie, chciałem prosić o pomoc. Chcę odświeżyć elewację budynku. Na elewacji jest baranek ( stary nawet bardzo ) Chciałbym uzupełnić braki w tynku a następnie pomalować najlepiej natryskowo by móc wykonać to samemu najlepiej z drabiny. Dom nie jest wysoki ( max 4m ). Właścicielem domu jestem od niedawna i nie mam dużych środków przygotowanych na remont. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adilopez

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Nie ma żadnego "starego" murarza?

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piorom22

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2

    Cool starego nie ma ,jest w sile wieku...

    Cytat Napisał adilopez Zobacz post
    Nie ma żadnego "starego" murarza?
    Jak już sam napisałeś {natryskowo} . W miarę dobrze wychodzi malowanie hydronetką . Do malowania są specjalne agregaty ale na pewno nikt ci tego nie pożyczy .
    Pozostaje ustawić sobie drabinkę lub rusztowanko oraz uzbroić się w cierpliwość. Wyczyść elewację, zagruntuj i pomaluj wałkiem z długim włosiem lub dobrym pędzlem ławkowcem.


    www.rembud.info.pl

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maya007

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cześć,
    Widze, ze temat "baranka" jest poruszany tylko w kontekście tynków zewnętrznych. Otóż ja mam pytanie o 'baranka" na ścianach w mieszkaniu. Pozostał mi on niestety w spadku po rodzicach i kompletnie nie wiem jak go "zutylizować" Pewnie skuwanie nie wchodzi w rachubę - wolałabym go jakoś podrasować. Czy ktoś ma już jakieś doświadczenie w tej materii? Jak można byłoby go odświeżyć? Zaznaczam ze pewnie ma z 20 lat.
    z góry dziękuję za rady!!

  5. #5

    Domyślnie

    Ale co się z nim dzieje? Popękał? Jest brudny? Czy spłowiały? W czym problem?

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maya007

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Generalnie nie ma z nim żadnego problemu, jest w bdb stanie, pytanie jak go mogę delikatnie mówiąc "upiększyć". Oczywiście mozna go pomalować, ale ciekawa jestem nowych pomysłów. Może ktoś już to u siebie przerabiał??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony