dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 28
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 560
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    Ja niechwaląc sie pokryłem
    co o niej sądze ?? ...nic ,zupełnie nic
    Selim nie daj się prosić. Przecież COŚ musisz o niej myśleć.

  2. #222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Własciwie to niechcący ją kupiłem , skonczyła sie promocją na inną
    a ta kosztowała 20 zł m2 ..wiec sie zdecydowałem
    wsciekla czerwien ,ale na dachu wyglada niczego sobie ...
    wykonawca nie zglaszal co do niej zastrzezen
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  3. #223

    Domyślnie

    A jak się sprawują wszystkie elemnety dodatkowe wykonane z tworzywa sztucznego - kominki wentylacyjne i tym podobne.
    Słyszałem, że paskudnie płowieją !
    Byłem mocno zainteresowany Cissarem ale takie pogłoski zniechęcają mnie.

    Kuba

  4. #224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Mam to dopiero od miesiąca na dachu , wiec za wczesnie by coś stwierdzić
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  5. #225
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pasco

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Ja mam na dachu grafitowego Cisara od Września 2005. Wnioski następujące:
    - wizualnie bardzo ładna - ma delikatny połysk, a sama dachówka jest bardzo gładka jak na betonową
    - wszystkie elementy dodatkowe (plastikowe) są wspólne dla Cisar oraz innych (dlatego że to plastik, więc nieznacznie się odróżniają, jednak trzeba się dobrze przyjżeć, na pierwszy rzut oka nie widać żadnej różnicy). Tak więc jeżeli kupujesz Braasa, i tak jesteś skazany na plastikowe kominki. Nie zauważyłem, żeby przez ostatnie kilka miesięcy ich kolor się zmienił.
    - co do kolorów nie wypowiadam się - kwestia gustu
    - zdjęcia można zobaczyć na mojej stronie www.pasco.prv.pl
    - co do rynien - nikt przecież nie mówi, że mają być w takim samym kolorze jak dach. U mnie na przykład są białe. A jeżeli weźmiesz np. tytancynk, miedziane albo inny metal nie barwiony, będzie to wyglądać moim zdaniem bardzo elegancko.

    Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów

  6. #226

    Domyślnie

    Ja tez kryje Cisarem w kolorze kasztanowym
    Juz czeka na składzie

    Co do kolorystyki - u mnie kasztan był idealny "od pierwszego wejrzenia"
    IMHO to idealny kompromis między typowym brązem a kolorem ceglastym: jest mniej "ciężki" niz brązowy i mniej krzykliwy niz ceglasty
    Aha - i akurat kasztan w Cisarze w realu nie jest nawet o deko podobny do koloru na folderach i na ich stronie internetowej...

    A brązowe rynny - jakos mi sie nawet ładnie koncepcyjnie z tym kasztanem komponują
    Zwłaszca przy oknach w kolorze mahoniu

    Ja - w ramach przygotowywania sie do ostatecznej decyzji -
    nie miałam problemu z zakupem i dokładnym obejrzeniem i obmacaniem jednej sztuki tej dachówki

  7. #227

    Domyślnie

    My w 99% weżmiemy Cisara w kolorze kasztanowym
    Fakt cena wyższa od powłoki Lumino no i dużo wyższa od Euronitu , ale jakością wykonania,gładkością powłoki bije wszystkie inne dachówki cementowe


    Słuchajcie a jaki kolor kominów byście zasugerowali własnie do kasztanowego Cisara ??

    Pozdrawiam

  8. #228

    Domyślnie

    My w 99% weżmiemy Cisara w kolorze kasztanowym
    Fakt cena wyższa od powłoki Lumino no i dużo wyższa od Euronitu , ale jakością wykonania,gładkością powłoki bije wszystkie inne dachówki cementowe


    Słuchajcie a jaki kolor kominów byście zasugerowali własnie do kasztanowego Cisara ??

    Pozdrawiam

  9. #229

    Domyślnie

    Ja wybrałam klnkier TERKA -- COSMO
    Kolor - kasztanowo-rubinowy (w realu bardziej brązowy, kasztanowy...)



    Z tego samego klinkieru będzie murek płotu i podmurówka domu (z płytki klinkierowej Cosmo)

    Wybieraliśmy organoleptycznie tj. przykładając dachowke do cegiel - i przy tej naszym zdaniem najlepiej wygladala
    Dobrze też wygladala z ciemnym brazem - bodajze Silesia sie nazywaly te ciemne cegly

  10. #230

    Domyślnie

    A ja mam taki sam komin co czerwonej do tego też bršzowe rynny i wszystko jest super (kolor rzecz gustu).
    WM 08

  11. #231

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniqa_1977
    Ja wybrałam klnkier TERKA -- COSMO
    Kolor - kasztanowo-rubinowy (w realu bardziej brązowy, kasztanowy...)



    Z tego samego klinkieru będzie murek płotu i podmurówka domu (z płytki klinkierowej Cosmo)

    Wybieraliśmy organoleptycznie tj. przykładając dachowke do cegiel - i przy tej naszym zdaniem najlepiej wygladala
    Dobrze też wygladala z ciemnym brazem - bodajze Silesia sie nazywaly te ciemne cegly

    Dziękuję za podpowiedż
    Pozdrawiam

  12. #232

    Domyślnie

    kobietka napisała:

    Słuchajcie a jaki kolor kominów byście zasugerowali własnie do kasztanowego Cisara ??
    My do kasztanowego Cisara bierzemy klinkier piaskowy. Dodatkowo podmurówka i część frontu domu w tym samym kolorze. Niestety kominy dopiero zaczynają budować, a cieśle wchodzą 2 października, więc nie mogę pokazać jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję, że nieźle. Nie mamy tylko pomysłu jaki kolor pozostałej elewacji. Chodzi nam po głowie oliwka, ale cholera wie. Przerąbane jest nie mieć wyobraźni.

  13. #233

    Domyślnie

    [quote="ewelina_i_marek"]kobietka napisała:

    Słuchajcie a jaki kolor kominów byście zasugerowali własnie do kasztanowego Cisara ??
    My do kasztanowego Cisara bierzemy klinkier piaskowy. Dodatkowo podmurówka i część frontu domu w tym samym kolorze. Niestety kominy dopiero zaczynają budować, a cieśle wchodzą 2 października, więc nie mogę pokazać jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję, że nieźle. Nie mamy tylko pomysłu jaki kolor pozostałej elewacji. Chodzi nam po głowie oliwka, ale cholera wie. quote]


    Dziekuję za sugestię
    Masz rację Przerąbane jest nie mieć wyobraźni.[/

    A tej wyobrażni przy budowie i wykańczaniu domu trzeba wiele oj wiele

    Pozdrawiam
    Ja też mam mężusia Mareczka

  14. #234

    Domyślnie

    witam
    No to wybralismy klinkier Jopka i komin tak się prezentuje


    Pozdrawiam

  15. #235

    Domyślnie Co sądzicie o dachówce cementowej Braas?

    Witam,
    czy moglibyście napisać jakie macie doświadczenia z dachówką cementową Braas? Może ktoś położył taką na swoim dachu, albo ma zamiar taką dopiero kupować? Czy jest ona warta zainteresowania, jest tańsza od ceramicznych więc myślimy o położeniu jej u siebie. Ale chciałabym poznać wasze zdanie Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami lub doświadczeniami. Pozdrawiamy

  16. #236

    Domyślnie

    Ja mam taką dachówkę i uważam, że jest ok. Przez rok nic się nie dzieje, w tym ostatnia ekstremalna zima. Czasami zdarzają się promocje i ceramiczną można kupić w porównywalnych cenach. Kwestia wyboru. Wg. mnie jedna i druga położona prawidłowo na dachu przeżyje każdego inwestora.

  17. #237

    Domyślnie



    Mam od trzech lat i trzy zimy za nami. Dalej wygląda pieknie, bez żadnych zielonych mchów. Na pewno będzie służyć długie lata.

  18. #238

    Domyślnie

    Ja mam od roku i jest OK.
    Natomiast nie jest to ceramika - i tu się nie oszukujmy.
    Natomiast obie mnie i Ciebie przeżyje

  19. #239

    Domyślnie

    Cytat Napisał AldonkaS
    .....
    Natomiast nie jest to ceramika - i tu się nie oszukujmy .....
    i co z tego? Czy to zaleta czy wada??

  20. #240

    Domyślnie

    u mnie też już drugi rok leży i wszystko okej poza tym, że po pierwszej zimie dekarz wymienił mi kilka pękniętych sztuk - ale sam uprzedzał po położeniu dachu, że tak może być po pierwszej zimie. latem przyjechał, przeszedł się po dachu i wymienił gratis
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

Strona 12 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony