dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 28
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 560
  1. #41

    Domyślnie

    Oczywiście że są ale tylko Braas z dachówek cementowych jest dobry
    Jak przejżysz forum to się dowiesz że wszyscy nazekają na dachówkę cementową ale najmniej niedociągnięć dotyczy Braasa

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariowu
    Oczywiście że są ale tylko Braas z dachówek cementowych jest dobry
    Jak przejżysz forum to się dowiesz że wszyscy nazekają na dachówkę cementową ale najmniej niedociągnięć dotyczy Braasa
    Przeglądając to forum to chyba większość ludzi jest przeciwna brass'owi

    Ja sam wybrałem Euronit, bo dużo lepiej wyglądał niż Brass, który jest super rozreklamowany, a ponoć ma ostatnio kiepskie wyniki sprzedaży.

  3. #43

    Domyślnie

    ja tez skłaniam sie do Euronitu lub IBF
    krzychu

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzychu1
    ja tez skłaniam sie do Euronitu lub IBF
    Ja wziołem ze składu trzy sztuki dachówek o profilu S - IBF, Euronit i Brass w kolorze czerwonym.
    W domciu je dokładnie umyłem wysuszyłem i przystąpiłem do oceny
    Brass'a ze względu na ogólną przekorę co do reklam (w dobrym opakowaniu nawet "gówienko" się dobrze sprzeda) odrzuciłem na początku.
    Pozostał IBF i Euronit i co się okazało profil S dla IBF i Euronitu jest zupełnie inny. IBF bardziej przypomina kształtem dachówkę celtycką - te fale są bardziej okrągłe , natomiast Euronit ma "delikatniejsze" fale widoczna jest różnica pomiędzy jedną stroną fali - bardziej stromą a drugą łagodniejszą.
    I pozostał Euronit.



    Proponuję zrobić to samo. Mnie to pomogło w wyborze.

  5. #45

    Domyślnie

    kropeczka - a z pozostałymi materiałami też tak robisz? Kupuję Dekoral, Dulux, Caparol i . . . . .
    Sam mam Euronit.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał mironmk
    kropeczka - a z pozostałymi materiałami też tak robisz? Kupuję Dekoral, Dulux, Caparol i . . . . .
    Sam mam Euronit.
    Nie, jak na razie to pierwszy raz, ale kto wie.
    Jeśli chodzi o farby to też podobno można kupić takie małe puszeczki i przetestować.

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    My mamy braas.

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    Jezdzilismy z zona po okolicy i ogladalismy dziesiatki dachow. Niektore wpaday nam w oko i pytalismy wlascicieli co maja na dachu. Najczesciej powtarzal sie Braas. Poniewaz pozostale dachowki cementowe maja podobne parametry wybralismy to co nam sie podobalo. Terazm mamy dach pokryty ciemnobrazowym Braasem i jest piekny. Nie dyskwalifikuje np. Euronitu bo tez widzialem efektowne dachy. moj sasiad ma grafitowego Braasa i tez jest OK.

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał kropeczka
    ........ przystąpiłem do oceny
    Brass'a ze względu na ogólną przekorę co do reklam (w dobrym opakowaniu nawet "gówienko" się dobrze sprzeda) odrzuciłem na początku.
    Pozwolisz, że prześle ten tekst do działu reklamy Mercedesa . Masz 100% racji KIA Motors robi duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo lepsze samochody

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    Mariowu stwierdził, że tylko Braas jest dobry,a inne to już nie. No ciekawe spostrzeżenie. Rozumiem, że miałeś(łaś) już różne dachówki na dachu , zostały przetestowane przez wiele lat i stąd ten wniosek???

  11. #51

    Domyślnie

    Ja na ibf postawiłem i zdania nie zmienię

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    A ja mam Brass'a. Ale fajans... to znaczy ale beton .

    Ładny to on jest, ale z daleka .

    Dachówki są krzywe i niedokładnie wykonane w wyniku czego jak się przyjrzeć, to w wielu miejscach dachówki odstają. Przy ciemnych kolorach tego nie widać, ale ja mam pomarańczowy (że niby to ma być ceglany ).
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Ja w pierwszym domu położyłam dachówke Brassa jakies 8 lat temu(ceglany kolor).
    Nie zauważyłam żadnych zmian po upływie tych lat poza tym , że trochę zzieleniała od północnej strony.
    Na drugi dom wybrałam też Brassa tylko w ciemnym brązie . W tej chwili Brass jest pokryty powłoką lumino i w słońcu jak i po deszczu delikatnie się błyszczy.
    Za położeniem Brassa u mnie przemówiła cena i wyglad. Wybrałam celtycka ( lekka fala).
    Myślę że wszystko zależy od zasobnosci portfela i gustu budującego.

    Paty.

  14. #54

    Domyślnie

    Hmmm, a ja ma cementowego Brasia i nic mi nie odstaje Czy to błąd?

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukins
    Hmmm, a ja ma cementowego Brasia i nic mi nie odstaje Czy to błąd?
    Hmmm, ja oglądałem kilka innych dachów Brass-a i tam też odstaje .
    Chyba, że ja się czepiam szczegółów
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  16. #56
    _ronin
    Guest
    _ronin

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukins
    Hmmm, a ja ma cementowego Brasia i nic mi nie odstaje Czy to błąd?
    Mi też - widocznie to jakas plaga . Mi nawet wole oko z Celtyckiej połozyli (z połowek) i nie odstaja i nie ciekną.

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Ja kupiłam czerwonego Braasa. Zdecydował kolor- mają ładną cienmoczerowną. Co do jakości to myślę, że obcnie te dachówki nsą porównywalne. Cenę dostałam taka jak za Unibet.

  18. #58

    Domyślnie

    Ja mam brązową dachówkę braasa-grecka. Problem odstawania dachówki to kwestia dokladnego połozenia. W trakcie zakładania dachówek zauważyłam, że w niektórych mioejscach odstaje. Zwróciłam uwagę dekarzom, poprawili i po problemie.

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał agaton
    Ja mam brązową dachówkę braasa-grecka. Problem odstawania dachówki to kwestia dokladnego połozenia. W trakcie zakładania dachówek zauważyłam, że w niektórych mioejscach odstaje. Zwróciłam uwagę dekarzom, poprawili i po problemie.
    Popieram. Dachówka O.K. przy prawidłowym położeniu.

  20. #60

    Domyślnie

    Swego czasu wybierałem między braasem, ruppem i robenem. Braas odpadł jako pierwszy, od razu. Powód: powierzchnia dachówki niejednolita, chropowata, pełna "wżerów".

Strona 3 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony