dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 45
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 883
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Wydaje mi się, żę jak już to ściana za kanapą ciemniejsza
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  2. #22

    Domyślnie

    magi, bardzo ładnie ci wyszło
    Kacha

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha110
    magi, bardzo ładnie ci wyszło
    Dzięki
    Ale powiem Ci, że zadowolona w 100 % nie jestem
    Czekam jeszcze na kanapy ciemnobrązowe x 2, robią się już dwa miesiące
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał magi
    Cytat Napisał kacha110
    magi, bardzo ładnie ci wyszło
    Dzięki
    Ale powiem Ci, że zadowolona w 100 % nie jestem
    Czekam jeszcze na kanapy ciemnobrązowe x 2, robią się już dwa miesiące
    Bardzo długo
    Ja teraz bym kupiła chyba narożnik z opcją zmiany "opakowania"
    MOje kanapy zaczynają się przecierać, więc myślałam o uszyciu narzut na kanapy i przy okazji fotel, który stoi tam bo nie ma gdzie a szkoda mi wyrzucic i się przydaje.
    Jakbym ubrała go tak samo jak kanapy byłby idealny tam
    Kacha

  5. #25

    Domyślnie

    i się zastanawiałam na jaki kolor macvhnąć klatkę, jest za jasna, brudzi się
    czy malnąć wtedy też ścianę między kominkiem a wykuszem? na ten sam kolor co klatkę?

    Czy jak już klatkę to całą czy może pasek w ukosie od sufitu na dole do krawędzi dachu...
    A chciałabym wykorzystać ferie do malowania a jestem w proszku z propozycjami
    Kacha

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Ja w korytarzu i w wiatrołapie miałam jasny beż. WIesz jak to wyglądało po pewnym okresie użytkowania. Mam ośmiolatkę i psa. Wszędzie paluchy itd. Więc teraz witrołap też mam czekoladowy a korytarz taki nijaki ani to brąz ani róż ale jaśniejszy niż czeko ale ciemniejszy niż beż



    Przydałoby się żeby było jakieś powiązanie schodów i salonu
    Bardzo mi się podoba to piersze zdjecie ale jak wszędzie się umaluje tak samo to może poprostu być przesyt.
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  7. #27

    Domyślnie

    Pozwolę sobie dołączyć męski głos do tej kobiecej dyskusji. Masz jasną podłogę podobnie jak u mnie, ja położyłem jaśniutki beż o dyskretnie brzoskwiniowym odcieniu, sufit biały, dyskretne ( stosunkowo wąskie ) listwy przysufitowe. Meble : stół rozsuwany, dwa stoliki okolicznościowe, wszystkie w kolorze orzech. Krzesła i zestaw mebli stylowych ( kanapka dwuosobowa i dwa fotele ) w kolorze złota, zestaw mebli skórzanych przy komiku w jasnym beżu z kremowym odcieniem. Wszystkie opisane meble mają obramowania drewniane w kolorze orzecha. Opisałem to tak dokładnie, żeby powiedzieć, że takie zestawy + kinkiety z oksydowanego metalu + obrazy na ścianach, powodują, że całość nie jest mdła. Odradzam proponowany tu między innymi kolor ciemno-kakaowy. Mam gabinet ( 15 m2) w kolorze mlecznej kawy - wygląda to dobrze ale tylko w takim pomieszczeniu, w salonie byłoby zbyt ponure.Myślę, że wanilia też byłaby sympatycznym kolorem.Ważne, żeby w pomieszczeniach czuć się dobrze, optymistycznie a to dają jasne, ciepłe kolory. Moja znajoma pomalowała salon w kolorze chłodnego beżu i przyznaje, że nie chce jej się wracać do domu, jak tylko do niego wejdzie to zbiera jej się na płacz.
    JERZYSTAR

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Może by ścianę, na której jest kominek potraktować ciemniejszym kolorem, czopuch zostawić jaśniejszy i na taki sam kolor klakę schodową. Natomist pozostałe jaśniejsze taki odcień jak na czopuchu.
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zolza

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    5

    Domyślnie projekt salonu i nie tylko

    Wczoraj dostalam od mojej projektantki wstepna propozycje wnetrz . Prosze o opinie i sugestie zwlaszcza co do salonu.
    Salon laczy sie z otwarta kuchnia, a za rozsuwanumi drzwiami jest biblioteczka .

    Niezwracajcie uwagi na te zaslonke. Kominek lepiej taki czy z prosta szyba?









  10. #30

    Domyślnie

    Sorki, ale tych zdjęć chyba nie można otworzyć....

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar nabial
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    383
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    w saloniku wszytko masz kanciaste, zatem szyba kominka tez taka być powinna
    natomiast miedzy kanapą a szafkę według mnie zbyt malo miejsca do przejścia, ale ,może to tylko ten rysunek przekłamuje

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zolza

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    I jeszcze kuchnia


  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zolza

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Nie podoba mi sie ten salon moze wlasnie dlatego,ze jest taki prosty - kanciasty. Czy ktos widzi jakies inne miejsce na telewizor ?
    A moze tak gdzie szafka oddzielajaca pokoj od kuchni postawic scianke i tak go powiesic?

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    nie obraz sie - w kuchni nie widac pracy projektanta wnętrz. Jest banalna. W
    Jeden bardzo duzy błąd - nizszy blat pod oknem w stosunku do płyty - jest to niepraktyczne i niebezpieczne. Te wysokie szafki/barki od strony salonu wygladają nieproporcjonalnie.

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i grzegorz

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    PAWŁOWICE
    Posty
    221
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Nie obraź się. Ale poco Ci ten "barek" obok górnych szafek? Co ona ma oddzielać?? tę wnękę? Powiększ kuchnię. Okap i piec stoi w nieprawidłowym miejscu. Będziesz gotować i całe okno zaparowane nie mówiąc tłuste. Zgadzam się z powyższą opinią, że ten niższy blat nie pasuje.
    Moja propozycja: 1. Jeżeli masz tak nisko parapet to pod całym oknem zrób blat roboczy.
    2. przenieś część do gotowania i pieczenia na lewą ścianę (tam gdzie masz teraz górne szafki) tam możersz dać wyższą całą część blatu. Zrobi Ci się więcej miejsca na środku. Ładnie możesz wtedy usadowić stół. Całe serce domu! A nie w takiej kanciapie.
    3.I bez tych barków! . Przemyśl to jeszcze. Pozdrawiam
    kasia
    ...dobre rady zawsze w cenie...
    Dziennik
    Komentarze

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zolza

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Barek mial zaslonic "balagan kuchenny" zeby nie bylo go tak bardzo widac z salonu.
    Niestety parapet i okno jest bardzo nisko (spadek po poprzednim wlascicielu) dlatego taki obnizany blat.




  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zolza

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Wyzej poprawilam projekty salonu , czy tam widac reke projektanta , wg mnie tez nie.

  18. #38

    Domyślnie projekt salonu i nietylko

    witam
    własnie przejrzałam ten wątek i w jednej z wypowiedzi przeczytałm na temat płyty kuchennej obok okna w moim projekcie kuchni ,własnie płyta bedzie obok okna i nie przewidziałam parowania, chociaż okap będzie nad płytą i teraz niewiem co mam zrobić jedyne miejsce gdzie moge przenieść płye to w róg ale okapy narożne są strasznie drogie i jestem w kropce no i dziura w suficie jest też zrobiona przy oknie oczywiscie ta dziura na okap

  19. #39

    Domyślnie

    zrobić okno na mikro i nie będzie parować

  20. #40

    Domyślnie projekt salonu i nietylko

    t.z jak na mikro ?
    okna mam już zamontowane i chyba nie ma w nich tej opcji

Strona 2 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony