dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 45
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 883
  1. #41

    Domyślnie

    teraz chyba każde okna mają w standardzie mikrowentylację. jeśli mają uchył pionowy, to mikro też jest. klamka powinna być przekręcona jakby po skosie

  2. #42

    Domyślnie projekt salonu i nietylko

    ojej!!! chodzi o takie rozszczelnienie okna no tak to mam w tych oknach

  3. #43

    Domyślnie

    tak, o to chodzi, okna powinny od razu odparować

  4. #44

    Domyślnie projekt salonu i nietylko

    no to jestem spokojniejsza dziękuje za porade, chociasz sama bym do tego doszła ale może do tego czasu już bym kombinowała z tym narożnym okapem

  5. #45

    Domyślnie

    Talerzyk na stoliczku w salonie - jest okrągły - nie pasuje...

  6. #46

    Domyślnie

    Mnie się te wnętrza podobają, tylko jakoś nie widać tam osobowości domowników, są poprawne i funkcjonalne. Ja bym na twoim miejscu bardziej zaszalała, może masz jakiś klimat w którym lubisz przebywać: restauracja z której aż trudno ci wyjść, wspomnienia z wakacji w Grecji, może marzysz o Paryżu?

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Kuchnia fajna ,salon okropny ....taki zimny

  8. #48
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cava

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    159
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    A mnie się ta kuchnia podoba. Barki oba też.
    I połaczenie 2 gatunków drewna- bardzo fajne.
    Brakuje stołków przy barku przy drzwiach. Barek drugi, moz ei mało funkcjonalny, ale tworzy przytulny zakątek na stół.
    Jedyna wada jaka widzę, to piekarnik umieszczonyu ciut za wysoko, powinien być ze 20 cm niżej - chyba że jesteś bardzo wysoką osobą, ale wtedy to nie wiem czy nie masz za nisko blatów.

    Płyta czy umywalka w rogu to porażka. I mówię to z doswiadczenia (kuchenkę tak miałam, a teraz tak mam zlewozmywak) - "kręgosłup pęka" jak trzeba garnek z tamtąd dzwignąć, czy trochę dłuzej postać żeby coś umyć.
    Już lepiej mieć zaparowane okno.

    Że wnętrze jest zimne- no jest, bo to plan zagospodarowania, "duszę" wprowadzi właścicielka jak się tam zadomowi.
    na niepogodę cava

    dziennik

    komentarze

  9. #49

    Domyślnie Szukam inspiracji i pomysłów do salonu

    Witam serdecznie i proszę o pomoc))
    Otóż salon (33m2) posiada orzechowe dwa okna, drzwi tarasowe (kazdy z otworów jest na inną stronę świata, więc pomieszczenie jest dobrze doświetlone), na podłodze będzie parkiet merbau- i to są pewniki.
    Najchętniej widziałabym kolor szary w połączeniu z właśnie nie wiem jakim, to samo jaki kolor narożnika? Chciałabym też na dwóch ścianach tapetę z motywem kwiatowym.
    Proszę podpowiedzcie jakieś pomysły połączenia kolorów, bo mąż twierdzi, że same szarości "wychłodzą" pokój.
    Dziękuję i pozdrawiam
    im
    Izabelam

  10. #50

    Domyślnie

    szarości ocieplone brązem, drewnem moga prezentować się pięknie i elegancko... zajrzyj do domku Kasi i Marcina z forum

  11. #51

    Domyślnie

    Wg. mnie szarości ładnie ociepla pudrowy róż i beż. Odważniejsze zestawienie to szary z różnymi odcieniami fioletu – ale to chyba nadal będzie chłodne wnętrze.

  12. #52

    Domyślnie

    Jak szarość, to ładnie łączy się z aluminium, i z kolorami czerwień, brąz. Fiolet jak dla mnie jest za odważny. Też szukam jakiś inspiracji do adaptacji salonu z aneksem kuchennym. Nie wiem, czy nie skuszę się na stiuk wenecki na ścianach z Magnat Style. Ślicznie wygląda i jest sporo ciekawych odcieni, na ich stronie widziałem. Albo coś jak w tym wątku http://forum.muratordom.pl/niestanda...an,t139033.htm
    Do tego elementy drewniane, drewniana podłoga. Zastanawiam się jeszcze nad czymś takim jak cegły na ścianach.

  13. #53

    Domyślnie

    a mzoe połaczyć z zywszą zielenią??

  14. #54

    Domyślnie plan mego salonu co myslicie?

    http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,794,89015731.html

    tutaj nie umiem wklejac zdjec

    pozdr
    hba

    z gory dzieki za wszelkie opinie i uwagi!

  15. #55

    Domyślnie

    SUPER , dużo przestrzeni

  16. #56

    Domyślnie

    ciesze sie ze takie wrazenie....
    bo w tym salonie nie ma duzo metrow ...kolo 18 m2

    zastanawiam sie nad obudowa kominka...
    jakos juz nie mam pomyslow....

  17. #57

    Domyślnie

    piknie, ale kanapy dałbym czekoladowe...

    w jakim programie ta wizualizacja..?

  18. #58

    Domyślnie

    nie wiem co za program , to nie ja robilam niestety.....

    nad kanapami w tym kolorze nie myslalam....ja zawsze jasne....

  19. #59

    Domyślnie

    eeeeee nieee, jak najbardziej jasne kanapy... piękne są. ja też o takich marzę, niestety przy małym dziecku u nas byłaby to masakra...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Niewygodnie będzie oglądać TV pry takim układzie. Zamień miejscami telewizor i komodę. TV mozesz wbudowac w sciane, bez szafek (ewentualnie jakas podwieszana na dekoder, DVD) - zawsze latwiej sprzatac.

Strona 3 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony