dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim

    Witam!
    Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim , jak w telefonie komórkowym.
    Znalazłem w abonamencie Plan Domowy 50,00zl (Orange) aparat telefoniczny Jablotron GDP-02 prod. czeskiej

  2. #2

    Domyślnie Re: Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim

    Cytat Napisał calk
    Witam!
    Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim , jak w telefonie komórkowym.
    Znalazłem w abonamencie Plan Domowy 50,00zl (Orange) aparat telefoniczny Jablotron GDP-02 prod. czeskiej
    O, to dla mnie coś nowego !

    Czy do tej karty SIM dorzucają odpowiedni zapas kabla ?

    Byłbym zainteresowany.

    Zwłaszcza tym kablem.

    Posdr.
    Jeżeli to robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

  3. #3

    Domyślnie Re: Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim

    Cytat Napisał calk
    Witam!
    Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim , jak w telefonie komórkowym.
    Znalazłem w abonamencie Plan Domowy 50,00zl (Orange) aparat telefoniczny Jablotron GDP-02 prod. czeskiej
    Czasami wystawiają na allegro koszt od 250-450zł za sam aparat.Poniewaz jako pierwszy oferował go Plus GSM to mają sim -lock-a
    Damy se radę!!!*

    *okrzyk bojowy Pana Romka

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedz
    Jestem zainteresowany nowym aparatem, nie musi mieć bajerów , prosty w obsłudze , duży czytelny wyświetlacz .
    Aparat jest idealnym rozwiązaniem dla osób starzej generacji, której obsługa miniaturowych komórek stwarza duże problemy.
    Urządzenie nieustannie doładowuje akumulator, zatem nie występuje zagrożenie przerwania połączenia w trakcie rozmowy.
    Podaję link dla osób zainteresowanychhttp://www.voice.com.pl/gsm-telefony-gdp-02.html

  5. #5

    Domyślnie Re: Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim

    Cytat Napisał calk
    Witam!
    Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim , jak w telefonie komórkowym.
    Znalazłem w abonamencie Plan Domowy 50,00zl (Orange) aparat telefoniczny Jablotron GDP-02 prod. czeskiej
    Witam

    Z tego co wyczytałem to jest to po prostu telefon komórkowy w obudowie takiej jak zwykły telefon stacjonarny i nie ma nic wspólnego z tradycyjną siecią kablową .Rozwiązanie ciekawe zwłaszcza dla osób starszych jednak czy praktyczne ??? Chyba tylko tam gdzie nie można zainstalować zwykłego stacjonarnego telefonu np. z TP . W tym sprzęcie pogwałcono jednak wszystkie zalety komórek . Przez lata dążono do miniaturyzacji i mobilności telefonu a tu taki "kwiatek" .

    pozdro D.RZ

  6. #6

    Domyślnie

    To tak jakby to TV plasmowego lub LCD dorobić obudowę z tyłu co by "równiej na stole stał"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał areq
    To tak jakby to TV plasmowego lub LCD dorobić obudowę z tyłu co by "równiej na stole stał"
    Witam

    Dokładnie tak

    pozdro D.RZ

  8. #8

    Domyślnie

    To nie jest całkiem tak bez sensu jak się może wydawać. Wyobraźcie sobie starą schorowaną osobę, która mieszka sama. Większość starszych ludzi "boi" się cudów techniki, nie potrafi ich obsługiwać. Jeśli jeszcze taka osoba musi mieć stały kontakt z np. rodziną, lub lekarzem, to taki telefon jest nieoceniony. Oczywiście zakładając że nie ma możliwości zainstalować zwykłego telefonu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimi31
    To nie jest całkiem tak bez sensu jak się może wydawać. Wyobraźcie sobie starą schorowaną osobę, która mieszka sama. Większość starszych ludzi "boi" się cudów techniki, nie potrafi ich obsługiwać. Jeśli jeszcze taka osoba musi mieć stały kontakt z np. rodziną, lub lekarzem, to taki telefon jest nieoceniony. Oczywiście zakładając że nie ma możliwości zainstalować zwykłego telefonu.
    Witam

    Dlatego wyżej napisałem że jest to rozwiązanie ciekawe zwłaszcza dla osób starszych i tu jego rola jest nieoceniona .

    pozdro D.RZ

  10. #10

    Domyślnie

    Na razie na rynku są tylko te Jablotrony i są to dobre aparaty.
    Bez problemu kupisz w promocji razem z kartą SIM u operatora.
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

  12. #12

    Domyślnie Re: Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim

    Witam!
    Gdzie można kupić telefon stacjonarny na kartę sim , jak w telefonie komórkowym.
    Aparat można kupić za gotówkę u dystrybutora http://www.voice.com.pl/gsm-telefony-gdp-02.html za cenę 700,00 zł
    Cena jest bardzo wygórowana.
    Widocznie brak jest konkurencji.
    Zainteresowała mnie oferta plusgsm
    Dziękuję Ew-ka
    Dziękuję wszytkim za porady

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    tak tylko zapomnieliscie ze do takiego telefonu mozna dokupic taki sam i dziala jak interkom czyli rozmowa przez dwie sluchawki nie dzwoniac do siebie a to czasem jest fajne jak sie ma sasiada dobrego i na kawe sie dzwoni do niego jak moja znajoma
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maw

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    w kazdym salonie TP ok

  15. #15

    Domyślnie

    w ofercie ery był kiedyś taki panasonic na kartę gsm, caly czas jest do kupienia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony