dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie "Wiór Osikowy", "jak zabezpieczyc Ppoż"

    Witam All.
    Powaznie sie zastanawiam nad pokryciem dachu Wiórem Osikowym ! Rozważam dwa projekty - w jednym kąt nachylenia to 30[stopni], a w drugim 42[stopnie].
    Alternatywą byłaby prawdopodobnie dachówka cementowa - dokladna, latwa do polozenia(tanie i praktyczne pokrycie?), a do tego ciezka, dzieki czemu dom z bala "szybciej sie uklada"
    Mam juz fachowcow ktorzy sie tym zajmuja; niestety nie sa przekonani do zabezpieczen Ppoz. Moze by mi nawet powyzsze nie bylo niezbedne, ale boje sie, ze w razie pozaru Ubezpieczalnia moze uzyc argumentu, ze dach nie byl zabezpieczony i odmowic odszkodowania...
    Pls o Wasze doswiadczenia! Jak sie taki Wiór zabezpiecza?
    Napiscie prosze inne Wasze doswiadczenia z dachem pokrytym wiórem - w literaturze jest bardzo niewiele na temat...
    a moze znacie jakas publikacje, gdzie bedzie wystarczajaca ilosc info?
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Deryl ; 12-06-2010 o 18:47

  2. #2

    Domyślnie

    Witam konkurencyjna firma posiada certyfikat niepalności pokrycia z wióra osikowego ---> http://www.naturalnepokryciadachowe....yfikacyjny.pdf

    Pozdrawiam Paweł Makarewicz
    wior-dek.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Witam, wiem wiem troszkę odkopałem temat ale to dla dobra wszystkich Jeśli chodzi o zabezpieczenie wióra Ppoż to każdy mój klient na życzenie taki dokument otrzyma...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony