dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 17
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 336
  1. #1

    Domyślnie MEBLE DO SYPIALNI - pomysły, firmy, opinie, inspiracje, zdjęcia

    wiekszość twierdzi, że BRW, VOX, IKEA są złe jakościowo. W takim razie jakiej firmy sypialnie warto kupić?

  2. #2

    Domyślnie

    byliśmy dziś w Jupiterze i zakochałam się w tym łóżku

    Łóżko jest z firmy "Dobry Sen" - drewniane, istenieje możliwość wykonania go z olchy, buku lub jesionu.

    Jak Wam się podoba? Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą - jest solidna? Warto tam zostawić 2 tys ??(bo to łoże tyle kosztuje)

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Super-bardzo fajne łóżko. Nie znam tej firmy niestety.
    Ja pozostanę chyba przy łóżku Ikei-takim zwykłym sosnowym.

  4. #4

    Domyślnie

    z IKEA bardzo podoba mi się to łózko


    Jestem ciekawa jak się sprawuje.

  5. #5

    Domyślnie

    To z Ikei uzytkuje od 2-3 lat moja przyjaciolka i nie ma zastrzezen. Wg mnie meble z Ikea nie sa najwyzszej jakosci, ale nie schodza tez ponizej pewnego minimum. A to lozko konkretnie wydaje sie bardzo fajne, ma tylko marne szafki nocne - tzn male stoliki, ale to juz kwestia gustu.
    Pozdrawiam
    Iwona

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał akinom
    z IKEA bardzo podoba mi się to łózko
    Jestem ciekawa jak się sprawuje.
    Odradzam! Łóżko też mnie sie podobało i dlatego je kupiliśmy. Meble z IKEI mają niestety jedna poważną wadę, która mi coraz bardziej dokucza: im częściej je składasz i rozkładasz tym bardziej się psują. Ponieważ łóżko musieliśmy juz kilkukrotnie rozkręcać i skręcać ponownie po ok. 5 razach boję się czy następnym razem jak je skręcę utworzy stabilną całość Skrzypi, chyboce się, itp. Raptem 1 śruba wszystkiego w każdym narożniku to niewiele jak na tak spory mebel. Nie wspominam juz o materacu z IKEI ale to inna historia.

    Pozdrawiam,
    Szymon

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Kupiliśmy łóżko firmy Klose- drewniane, wygląda bardzo ładnie, cena była wysoka ale jakość wcale wysoka nie jest. Łóżko na pewno nie należy do "solidnych", raczej jest delikatne, a drewno jest zbyt miękkie i bardzo podatne na uszkodzenia (rysowanie, wgniecenia).
    Niestety wybór łóżek w moim mieście jest tragicznie mizerny i z drewna zaoferowano nam tylko Klose, reszta łóżek była w okleinie.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    ja mam łóżko i materac Ikea i jestem bardzo zadowolona - po 4 latach jest wszystko OK, materace wygodne i trwałe(te z wyższej półki Ikea).W sumie cenowo wyszło ok.Oto moje łożeczko:

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    ja mam łóżko i materac Ikea i jestem bardzo zadowolona
    Tylko Twoje łóżko ma chyba metalową ramę...? Nie widać za bardzo na tym zdjęciu.

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    zgadza się - to metal - taki kolor jak ramy w szafie rogowej (na zdjęciu jest odbicie łóżka w jej lustrach), ale ogólnie sypialnia jest ciepła,bo mam drewniane drzwi i inne dodatki,jasny rattan i dużo kwiatów

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał SzymonT
    Odradzam! Łóżko też mnie sie podobało i dlatego je kupiliśmy. Meble z IKEI mają niestety jedna poważną wadę, która mi coraz bardziej dokucza: im częściej je składasz i rozkładasz tym bardziej się psują. Ponieważ łóżko musieliśmy juz kilkukrotnie rozkręcać i skręcać ponownie po ok. 5 razach boję się czy następnym razem jak je skręcę utworzy stabilną całość Skrzypi, chyboce się, itp. Raptem 1 śruba wszystkiego w każdym narożniku to niewiele jak na tak spory mebel. Nie wspominam juz o materacu z IKEI ale to inna historia.

    Pozdrawiam,
    Szymon
    Podpisuje sie pod tym co napisal Szymon obiema rekami.

  12. #12

    Domyślnie

    A ja też mam to łóżko ze zdjęcia z IKEA. To drewniane. Bardzo się dobrze sprawuje , aczkolwiek nigdy nie musiałam go składać.

  13. #13

    Domyślnie

    A ja chciałabym łóżko ze skrzynią, chociaż są niemodne, ale wydaje mi się praktyczne. A może ma jakąś wadę o której nie wiem, a Wy wiecie?

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Re: sypialnia

    Cytat Napisał akinom
    wiekszość twierdzi, że BRW, VOX, IKEA są złe jakościowo. W takim razie jakiej firmy sypialnie warto kupić?
    ja mam BoConceptu (rany, juz nawet nie wiem jak dokładnie sie nazwe pisze)i jestem bardzo zadowolona, kupiłam w promocji za 1600zł

  15. #15

    Domyślnie

    A czy ktoś ma łóżko z rattanu? Bardzo mi się podoba. Może głupio ale mam obawy, że gdy oprę poduchę o "głowę " takiego łóżka to będzie skrzypiało?

  16. #16

    Domyślnie

    dajcie, prosze, linki do firm w jakich kupowaliscie meble do sypialni

    Pozdroowka
    A

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Moje łóżko jest całkowicie z drewna – kupione w sklepie z meblami tylko z sosny . Sprawuje się bez zarzutów – nie skrzypi , nie wypaczyło się . A warunkiem dobrego snu i podstawą bez względu na oprawę łóżka JEST DOBRY MATERAC . Myślę , że w tym przypadku nie warto żałować pieniążków – w zamian mamy zdrowy sen . Polecam materac sprężynowy z co najmniej siedmioma strefami ugięcia – idealnie dobrane do pozycji leżącego . Poza tym , ważne by każda ze sprężyn była w oddzielnej kieszonce - materac ugina się dzięki temu TYLKO w miejscu gdzie siedzimy czy leżymy , a obok możemy śmiało postawić kieliszek z winem – nie przechyli się nawet : sprawdzone . Mój materac ma również pokrycie ze specjalnych materiałów naturalnych – z jednej strony z runa wielbłądziego na zimę – czyli grzeje a na drugiej jest pokryty włosem końskim – dając uczucie chłodu w gorące lato . I to jest doskonałe rozwiązanie .

    Pozdrawiam komfortowym leżeniem

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Osowa,
    a jaka firma produkuje takie "cuda" i ile taki komfort kosztuje?

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Se
    dajcie, prosze, linki do firm w jakich kupowaliscie meble do sypialni

    Pozdroowka
    A
    Podaje z głowy, mam nadzieje, ze dobrze www.boconcept.com

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Re: sypialnia

    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał akinom
    wiekszość twierdzi, że BRW, VOX, IKEA są złe jakościowo. W takim razie jakiej firmy sypialnie warto kupić?
    ja mam BoConceptu (rany, juz nawet nie wiem jak dokładnie sie nazwe pisze)i jestem bardzo zadowolona, kupiłam w promocji za 1600zł
    http://www.boconcept.com/Files/Bille...oduct-0105.jpg O, to jest własnie to moje łoze

Strona 1 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony