dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 17
Pokaż wyniki od 321 do 336 z 336
  1. #321
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    frania13

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    4

    Domyślnie

    Mam pytanie czy ktoś z was może powiedzieć coś na temat łóżek firmy Wójcik, widziałam ich fajną ofertę na stronie Agaty, a właśnie przymierzam się do wymiany starych mebli z sypialni ?

  2. #322
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    norka8

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-966
    Posty
    5

    Domyślnie

    My mamy sypialnię klasyczną w bieli i granacie. Super tam wypoczywamy. Jakoś nie chieliśmy bardzo udziwniać jej. ot tyle, zeby czystość w miarę dobrze zachować.

  3. #323
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kiria

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    wawa
    Kod pocztowy
    03-566
    Posty
    3

    Domyślnie

    mi sie marzy taka sypialnia juz niedlugo bede urzadzac nowe mieszkanko
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-01-2021 o 08:03

  4. #324

    Domyślnie

    Na pewno nie sugerowałabym się zapachem drewna przy wyborze łóżka Dla liczy się wygląd i wygoda. Mebel tez musi się jakoś prezentować aby było przytulnie i miło.

  5. #325

    Domyślnie

    A może zrobić łóżko na zamówienie. Kiedyś zamówiłam fotel i służy mi od kilku ładnych lat. Nic nie trzeszczy, nic się nie wygniata.

  6. #326
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    99tomcat

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    106

    Domyślnie

    Cena?

    Widzę po sobie - znajdz mi sensowne łóżko za 500zł (Malm)

    Fakt + stelaż i materac ale mimo wszytko.


    Chodzi mi o fajne łózko w okleinie dębowej (tapicerowane sa na topie ale po prostu mi sie nie podobają)

  7. #327
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tomcat - nie produkuj się, cympekwm to spamer pozycjonujący strony

  8. #328

    Domyślnie

    Ja swoje meble do sypialni kupiłam w firmie [reklama w debiucie]. Widać, że jakość przedkładają na ilość mebli w ofercie, unikają masowej produkcji. Dzięki czemu wyróżniają się na tle innych sklepów meblowych. Warto zajrzeć na ich stronkę, może akurat coś wpadnie Ci w oko.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 14-09-2015 o 09:28

  9. #329

    Domyślnie

    [reklama debiutanta]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 13-10-2015 o 18:04

  10. #330

    Domyślnie

    Witam,

    Czy ktos z obecnych usterow mozna mi napisac czy sypialnia wykonanja z takich materialow bedzie w miare dobrym zakupem :

    Korpus: płyta wiórowa, folia finish.
    Fronty: płyta wiórowa, folia finish, listwy MDF klejone, ryflowane, folia PCV.
    Akcesoria: uchwyty SIRO plastikowe, zawiasy Hettich, prowadnice FGV.
    Boki: płyta wiórowa, folia finish.
    Wezgłowie: płyta wiórowa pogrubiana, doklejka, listwy MDF klejone, ryflowane, folia PVC.
    Fronty wykonane na wysoki połysk.

    Interesuje mnie sypialnia Raflo z Black Red White jednak sporo osob ma wiele zastrzezen do BRW ...

    Wiem ze jest spory wybor zestawow do sypialni jednak musze ograniczyc sie do sklepow ktore dostarcza mi ja do Holandii ...

    Z gory dziekuje za wszelkie informacje

  11. #331

    Domyślnie

    również nie polecam mebli z BRW. A co do IKEA to nie mam większych uwag.

  12. #332

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel_26 Zobacz post
    Witam,

    Czy ktos z obecnych usterow mozna mi napisac czy sypialnia wykonanja z takich materialow bedzie w miare dobrym zakupem :

    Korpus: płyta wiórowa, folia finish.
    Fronty: płyta wiórowa, folia finish, listwy MDF klejone, ryflowane, folia PCV.
    Akcesoria: uchwyty SIRO plastikowe, zawiasy Hettich, prowadnice FGV.
    Boki: płyta wiórowa, folia finish.
    Wezgłowie: płyta wiórowa pogrubiana, doklejka, listwy MDF klejone, ryflowane, folia PVC.
    Fronty wykonane na wysoki połysk.

    Interesuje mnie sypialnia Raflo z Black Red White jednak sporo osob ma wiele zastrzezen do BRW ...

    Wiem ze jest spory wybor zestawow do sypialni jednak musze ograniczyc sie do sklepow ktore dostarcza mi ja do Holandii ...

    Z gory dziekuje za wszelkie informacje
    Przykładowo hettich to bardzo dobra firma, ale zawiasy produkuje zupełnie różne dla dużych firm produkujących meble seryjnie i tych na zamówienie. podobnie z resztą. To są typowe tanie meble z sieciówki, cudów nie oczekuj.

  13. #333

    Domyślnie

    Osobiście uważam, że w sypialni powinno stać tylko ogromne łóżko. W miarę, oczywiście, możliwości mieszkaniowych i metrażowych sypialni Łóżko i ewentualnie jakieś dwie albo jedna szafka nocna, z szufladami. Ze dwie boczne lampki, w ogóle boczne ścienne kinkietowe oświetlenie, żaluzje totalnie zaciemniające pomieszczenie i już. To wszystko. Telewizor w sypialni to porażka i zabójstwo intymności. Nie wiem, jak ludzie mogą zasypiać przy brzęczącym telewizorze, jak mogą rozmawiać... ja bym tak nie potrafił!

  14. #334

    Domyślnie

    Cytat Napisał WłodzimierzD Zobacz post
    Telewizor w sypialni to porażka i zabójstwo intymności. Nie wiem, jak ludzie mogą zasypiać przy brzęczącym telewizorze, jak mogą rozmawiać... ja bym tak nie potrafił!
    Wystarczy go wyłączyć.

  15. #335

    Domyślnie

    zawiasy to zawsze mozna w razie czego szubko wymienic samemu, kupic w castoramie i juz. [SPAMER] ma dobre meble, płyta, ale mocne solidne no i wygladaja duzo ladniej niz IKEA
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-03-2017 o 17:36

  16. #336
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tadzior82

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-610
    Posty
    1

    Domyślnie

    My remontując mieszkanie chyba najdłużej spędziliśmy czas na doborze idealnych mebli do sypialni. A najbardziej sen z powiek zabierały nam łóżka sypialniane. W pierwszej kolejności liczył się dla nas wygląd z tego względu przejrzeliśmy chyba każdą możliwą stronę w internecie. Później dochodził efekt na żywo no i wygoda. Myślę że warto poświęcić więcej czasu na dobór idealnych mebli tak aby później móc poczuć ten komfort mieszkania w wymarzonym domu
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-03-2017 o 17:37 Powód: spam reklamowy

Strona 17 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony