dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 15
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 288
  1. #261
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    EmiliA00

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    2

    Domyślnie

    PRZESTRZEGAM!!
    Przed betoniarnią INŻBET - Oświęcim, Bieruń.
    Miałam nie przyjemność zamawiać u nich beton na strop teriva,
    Podczas rozmowy ustaliliśmy ze kruszywo od 02 do 08, godzina 17:00 ( ustalona ekipa na budowie )
    W dniu zalewania wydzwaniali do mnie co 30 minut że Oni chcą przyjechać wcześniej bo odpadła im robota i nie mają co robić, oczywiście za każdym razem cierpliwie tłumaczyłam że nie mam wcześniej ekipy i nie dam rady wcześniej, wydzwaniali do mnie jakieś 10 razy, podczas ostatniej rozmowy powiedziałam że albo bedą o 17 albo w takim razie wogóle ( miałam ich już dość)
    Ku mojemu zaskoczeniu pompa przyjechała już o 15:45, po czym dwie gruszki o 16 ( na budowie byłam tylko ja i mąż) pytałam dlaczego tak przyjechali ale powiedzieli że sobie "poczekają' kiedy już doszło do zalewania, Panowie mieli tak gęsty beton że nie chciał "wyjść" z gruszki więc zaczęli mieszkać go z wodą..
    Kilka dni póżniej kiedy przyszło do zapłaty rzeczywistość okazała się jeszcze ciekawsza
    Kierownik, sekretarka i jakiś facet od gruszki zaczęli wmawiać mi że zgodziłam się na godzine 15! po czym uparcie próbowali wmówić mi że już 2 tygodnie temu tak własnie się z nimi umawiałam co jest kompletną bzdurą, Pani sekretarka w związku z tym stwierdziła że JA mam zapąłcić im 200 zł więcej za postój gruszki nie z ich winy!! na specyfikacji okazało się ze kruszywo to od 02 do 16!! po czym własciciel stwierdził że Oni innego nie maja!! i musiałam zle zrozumieć,dodam że upewniałam się 2 razy, wychodzi na to że mówią to co klient chce usłyszeć a nie to co jest faktem, następnie okazało się ze mam zapłącić za beton więcej niż się umawialiśmy! cena umowna tydzień jak i dzień wcześniej to 210 zł za kubik, w dniu płatności okazało się ze to 220 zł bo Pani stwierdziła że tak ma być i musiałam żle zrozzumieć!! Oszukują na każdym kroku! kłamią i próbują zrobić z człowieka wariata!
    Szczerze NIE POLECAM!!!

  2. #262

    Domyślnie

    dlatego nie warto kominować, betoniarnia wadowice i wszystko ok, i beton i kontakt i operatorzy pompy i cena chociaż trzy razy bralismy od olvika i też nie narzekam (pisałem wcześniej) i coś ode mnie jeszcze:
    na biało:
    - mój kierownik budowy i architekt Pan Bartosz Janik, bardzo równy gość, jeśli ktoś buduje z ekipą polecam na 100% my budujemy sami i też wszystko ok
    - zaopatrujemy się głównie w hurtowni Metalbud (kostki, kominy itp), Ceny ok, jeśli chodzi o dostawę to bardzo dobrze, ugadana godzina, transport jest
    - strop terive i kilka pierdołek braliśmy w Budgipsie, też polecam, miła i rzeczowa obsługa, transporty i poźniejszy kontakt też na plus
    obecnie to tyle
    Okna najtaniej wyszły nam w firmie Pagen, ale montaż w sierpniu dopiero więc pełną usługę ocenie dopiero po.
    Dach na dniach robi nam firma Fajmar-Dach, też po usłudze ocenie, aczkolwiek po kilku spotkaniach z Panem Marcinem (właściciel) perspektywa jest pozytywna

    I pytanie na koniec, robił ktoś ocieplenie poddasza pianą ?? Jesteśmy zdecydowani na to rozwiazanie, ktoś kogoś poleci ??

  3. #263

    Domyślnie

    Cytat Napisał ishan Zobacz post
    dlatego nie warto kominować, betoniarnia wadowice i wszystko ok, i beton i kontakt i operatorzy pompy i cena chociaż trzy razy bralismy od olvika i też nie narzekam (pisałem wcześniej)
    ?
    Dasz namiary na tą betoniarnie z Wadowic? Ile za m3?
    Etap : Płyta fundamentowa

    Plany: Dom parterowy bez użytkowego poddasza. 136 m2 + garaż jednostanowiskowy 28 m2. Całość podłogówka. Ogrzewanie gazem + rekuperacja mechaniczna + kominek z dystrybucją gorącego powietrza. Okna trzyszybowe w tym jeden HS. Ściany silka24 + 18 na działówki.

  4. #264

  5. #265

    Domyślnie

    No to lecimy dalej, na szczescie dalej na biało
    - ekipa od dachu, Fajmar-Dach Marcin Fajferek. Może troszkę przydługawo to trwało,(min przez pogode ale i przez dokładność Pana Marcina co trzeba uznac za zalete) jakość wykonania dachu bardzo dobra. Mimo to po ulewnych deszczach okazało się że na dachu jest jeden mały chochlik, telefon do Pana Macina o godzinie 8, godzina po 14 tego samego dnia Pan Marcin na dachu i błąd naprawia. Błędy zdarzają się każdemu, całkowicie to rozumiem, reakcja firmy na zgloszenie problemu na 6. Szczerze polecam, bardzo dobry i dokladny fachowiec, służący dobrą radą a przy tym na prawdę sympatyczny facet.
    - brama garazowa Wiśniowski - Waldemar Serafin z Zaborza, bardzo fajna cena, wszystko zgodnie z umową, i montaż i towar.
    - okna z Pagena z Oświęcimia - okna ładne, cena bardzo dobra ( sporo taniej od innych wycen w Osw) , wygłądają na solidne, montaż też ok. Jak się spiszą, zweryfikujemy jak już się wprowadzimy
    Tyle

    Mam pytanie, ktoś coś, wylewki maszynowe na podłogówkę ?? cena/jakość ??

  6. #266
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar w&m
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    małopolskie/śląskie
    Posty
    112

    Domyślnie

    U mnie wylewki w tym roku robił p. Piotr Szewczyk, nr tel. 502588985. Był niewielki problem z dylatacjami (nie były tam, gdzie chciałem), ale mimo to polecam.

  7. #267
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    revrev

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    małopolskie
    Posty
    15

    Domyślnie

    ODRADZAM firmę DEKARSKĄ z Wadowic, kryjącą się pod numerami telefonów 534 574 113 oraz 793 392 213.
    Człowiek umawia się na prostą robotę, podaje cenę w dwóch wariantach wykonania, mocno sugeruje pracę bez umowy (dla mnie to oznacza również bez gwarancji), później przekłada o kolejne tygodnie z niejasnych przyczyn.
    Ostatecznie pyskuje w sprawie ceny, którą wcześniej ustaliliśmy, jest arogancki i kończy rozmowę pokrzykując, że on tej roboty się nie podejmuje i rzuca słuchawką. Bezczelny.
    Przez typa straciłem 4 tygodnie w oczekiwaniu, zamiast zlecić robotę innej, porządnej firmie i mieć z głowy.
    NIE POLECAM !!!!!

  8. #268

    Domyślnie

    Cytat Napisał revrev Zobacz post
    ODRADZAM firmę DEKARSKĄ z Wadowic, kryjącą się pod numerami telefonów 534 574 113 oraz 793 392 213.
    Człowiek umawia się na prostą robotę, podaje cenę w dwóch wariantach wykonania, mocno sugeruje pracę bez umowy (dla mnie to oznacza również bez gwarancji), później przekłada o kolejne tygodnie z niejasnych przyczyn.
    Ostatecznie pyskuje w sprawie ceny, którą wcześniej ustaliliśmy, jest arogancki i kończy rozmowę pokrzykując, że on tej roboty się nie podejmuje i rzuca słuchawką. Bezczelny.
    Przez typa straciłem 4 tygodnie w oczekiwaniu, zamiast zlecić robotę innej, porządnej firmie i mieć z głowy.
    NIE POLECAM !!!!!
    Dziękujemy za przestrogę ! Cenne takie posty.

  9. #269

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Czy macie do polecenia soldiną firmę do wykonania nadbudowy domu + nowego dachu + stropu? Miejsce realizacji budowy to okolice Oświęcimia

    Z góry dziękuję!

  10. #270

    Domyślnie

    a kogos od elewacji macie do polecnia? oraz wiecie jakie tynki sa najlepsze, zastanawimay sie nad silikonowymi? co sie u was sprawdzilo

  11. #271

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję firmy od suchej zabudowy. Do zrobienia całe poddasze, bez udziwnień.
    Ma być ładnie zrobione i przede wszystkim ma nic nie pękać

    Macie jakieś namiary?

    poszukuję też firmy od kominków.... zabudowa w stylu nowoczesnym.

    Jaka firmę od kominków polecacie?

    Z góry bardzo dziękuję!
    WW

  12. #272

    Domyślnie

    Cytat Napisał weiher Zobacz post
    Witam,
    poszukuję firmy od suchej zabudowy. Do zrobienia całe poddasze, bez udziwnień.
    Ma być ładnie zrobione i przede wszystkim ma nic nie pękać

    Macie jakieś namiary?

    poszukuję też firmy od kominków.... zabudowa w stylu nowoczesnym.

    Jaka firmę od kominków polecacie?

    Z góry bardzo dziękuję!
    WW
    Jeśli chodzi o kominki polecam Tim Kominki z Trzebini.

  13. #273
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Luk-Woj

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Pisarzowice
    Kod pocztowy
    43-332
    Posty
    2

    Domyślnie

    Do białej listy:

    - Tynki - ekipa Wojciecha Pary (tel. 693 379 681) - sprawnie, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonywali u mnie tynki cementowo-wapienne. Robią też suche zabudowy.

    - Elewacja - Sławek (tel. 508 732 319) - ekipa wykonała u mnie ocieplenie styropianem z tynkiem silikonowym. Wszystko porządnie wyprowadzone, prosto jak od linijki. Dbają o materiał i porządek, szanują pracę innych, uważając by nie zniszczyć. Widząc jakość pracy umówiliśmy się też na sufity podwieszane, ocieplenie poddasza i stropu nad garażem, gładzie i kładzenie płytek. Wszystko wykonane tak jak trzeba, w dobrej jakości.

  14. #274
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bocian_123

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Polanka Wielka
    Kod pocztowy
    32-607
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cześć,
    Właśnie zaczynam przygodę z remontem a co za tym idzie z forum murator
    Puki co jest nowy dach i poddasze użytkowe. Teraz poszukuję dobrego fachowca do przebudowy domu(zmiany układu pomieszczeń), dobudowy nowego ganku wraz z schodami. Moglibyście kogoś polecić?

  15. #275

    Domyślnie

    - Tynki - ekipa Wojciecha Pary (tel. 693 379 681) - sprawnie, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonywali u mnie tynki cementowo-wapienne. Robią też suche zabudowy.

    Potwierdzam. U mnie tynki cementowo-wapienne i gipsowe. Ekipa Pana Wojtka jak najbardziej na plus. Pan Wojtek jednak czasami uparty jak typowy góral

    Kilka rzeczy było do poprawy w czasie wykonywania tynków, namarudził się, że on wie lepiej, że nie trzeba tego tak robić jak chcemy ale ostatecznie wszystko zostało zrobione

  16. #276
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Termeko.eu
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-218
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk-Woj Zobacz post
    Do białej listy:

    - Tynki - ekipa Wojciecha Pary (tel. 693 379 681) - sprawnie, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonywali u mnie tynki cementowo-wapienne. Robią też suche zabudowy.

    - Elewacja - Sławek (tel. 508 732 319) - ekipa wykonała u mnie ocieplenie styropianem z tynkiem silikonowym. Wszystko porządnie wyprowadzone, prosto jak od linijki. Dbają o materiał i porządek, szanują pracę innych, uważając by nie zniszczyć. Widząc jakość pracy umówiliśmy się też na sufity podwieszane, ocieplenie poddasza i stropu nad garażem, gładzie i kładzenie płytek. Wszystko wykonane tak jak trzeba, w dobrej jakości.


    Zwykła perfidna reklama zalogowałes się aby to napisac ?

    Ekipa pary u mnie na czarna listę mieli tynkować jesienią lecz nie dotrzymali terminu i przesuwali ponad 2 miesiące , wkoncu przyszla zima i podziękowałem.gniazdek nie osadzają i dość drogo ponad 32 zł knauf diamant.

  17. #277

    Domyślnie

    Cytat Napisał Termeko.eu Zobacz post
    Zwykła perfidna reklama zalogowałes się aby to napisac ?

    Ekipa pary u mnie na czarna listę mieli tynkować jesienią lecz nie dotrzymali terminu i przesuwali ponad 2 miesiące , wkoncu przyszla zima i podziękowałem.gniazdek nie osadzają i dość drogo ponad 32 zł knauf diamant.
    Jeśli chodzi o przekładanie terminu to potwierdzam, u mnie też tak było. Już nie pamiętam ale chyba około miesiąc później. Co do ceny też wzrosła biorąc pod uwagę rok wcześniej.

    U mnie na ścianach tynki cementowo-wapienne Baumit + na to gładź wapienna Kreisel. Gotowe pod malowanie. Kto tylko to widzi twierdzi, że super i że dużo lepsze od oklepanych tynków gipsowych. Cena u mnie z 28 na 30zł. Niestety na sufitach nie było wyboru i musiałem brać tynki gipsowe Dolina Nidy cena 27zł za metr.

    Generalnie takie czasy, że każdy ma Cię w dupie! Bo jeśli nie przyjdzie do Ciebie to ma na Twoje miejsce 10 innych chętnych

  18. #278
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Termeko.eu
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-218
    Posty
    23

    Domyślnie

    Aktualnie szukam wykonawcy od elewacji , Poleci ktos kogos ? w zamian polecę dobrego fachurę i taniego do SSO działa tylko w obrębie Będzina oraz hydraulika

    Waldek Góral 30 lat doświadczenia z 3-4 pomocnikami zna sie na rzeczy wszystko idealnie słowny i nie naciąga na materiał gdyż samemu wszystko najlepiej załatwiać.Robi tylko w okolicach Będzina Sląskie 888 569 868 można powiedzieć ze od Kamila będzie wiedział.

    Hydraulik Jarek Sląskie dobry fachowiec robi głownie z polecenia nigdzie się nie ogłasza 501 168 880

  19. #279

    Domyślnie Artur Rydz Dankiwice

    Cytat Napisał galaz Zobacz post
    Polecam Firmę z Dankowic Artura Rydza. Kierownik nie mógł wyjść z podziwu, że tak porządne firmy jeszcze istnieją. Nie było problemu z niczym
    Witam wszystkich.
    Pan Artur Rydz z Dankowic budował dom koledze ostatnio i niestety opinia kompletnie odmienna. To dorobkiewicz i kombinator. Materiały byle taniej, robota byle szybciej. Nic nie zostało wykonane należycie. Liczne problemy jakościowe i kompletny brak profesjonalizmu. Amatorka całkowita. Zresztą to żaden budowlaniec ani fachowiec... Podstawowe błędy, za arogancja i bezczelność. Radzę omijać szerokim łukiem. Odradzam wszystkim którzy chcą by ich dom był należycie zbudowany.

  20. #280
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    drywhiskey

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Kęty
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, kogo polecilibyście do pomalowania elewacji? Kęty i okolice

Strona 14 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony