dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 15
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 288
  1. #21

    Domyślnie

    dlatego dopytuję bo to ważne czy do obsługi miał pretensje czy do jakosci zastrzeżenia
    wydaje się to kluczowe w tym wypadku, a z Twojego postu raczej skłaniałem się ku temu że coś z jakością było nie tak

    PS ja załatwiałem z P. Bury (kierowniczka) i wszystko było tip-top

    dzieki za sprostowanie - ulżyło mi

    pzdr

  2. #22

    Domyślnie

    wtrącę moje doświadczenia z contractor: brałem już trzy razy, zamawiałem na telefon z panią kierowniczką, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami przed załadunkiem gruchy dzwoni żeby się upewnić czy nic się nie zmieniło, przed każdym laniem zamawiam trochę mniej i ustalam że ostatnia grucha będzie ładowana po podaniu brakującej ilości tak przynajmniej nie martwię się że przeszacuję o kilka kubików (prawdopodobnie w innych betoniarniach to również standard ale piszę jak jest). Co do niedopowiedzianej jakości to z każdą dostawą przychodzi WZ z deklaracją zgodności, a po 21 dniach jeżeli klient sobie życzy może zażądać wynik badania laboratoryjnego. Z każdej dostawy mają obowiązek wysłać próbki do badania. Ostatnio zamawiałem B15 na chudy beton, był straszny upał i spóźniłem się z podlewaniem o jakąś godzinę bo po dwóch zaczynały się robić rysy, tak że raczej oszukany nie jest, na drugi dzień ekipa chodziła już po nim i bloczki rozkładała do murowania.
    W porównaniu z traktowaniem klienta wu Kościelnika i w Nowej Wsi to niebo a ziemia, przy okazji to w nowej wsi chyba najdrożej. Ale dość tego zachwalania, każdy decyduje sam.

  3. #23

    Domyślnie

    Zgodnie z obietnicą psb mrówka ląduje na szarej liście bo materiały dzisiaj dojechały,szkoda że tak długo to trwało i zjadło trochę nerwów.

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anusia1

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tak rónież uważam że euromar na czarną listę!!
    Niemiła obsługa, nieterminowe dostawy, różne ceny na półkach inne przy kasie inne, chciałam wymienić towar i rozmawiałam z jakąś anką przedstawiła się kierowniczką- była niegrzeczna i arogancka
    już tam nie zrobie nigdy zakupów -----------------odradzam wszystkim

    biała lista dobromir
    wszystko na czas obsługa ok i wszystko się da załatwić

  5. #25

    Domyślnie

    kurczę nie lubie takich postów
    wygląda jak działanie konkurencji
    założyć konto (dzisiaj) zaraz po tym napisać posta, nakrzyczec i już sie więcej nie pokazać
    mało wiarygodne

    PS Anusia a Ty gdzie budujesz?
    wpadaj do tematu ogólnego i pochwal sie projektem

    ------------------------

    w Contractorze moje załatwianie wyglądało dokładnie tak jak u Mylasa - jota w jotę

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał anusia1 Zobacz post
    Tak rónież uważam że euromar na czarną listę!!
    Niemiła obsługa, nieterminowe dostawy, różne ceny na półkach inne przy kasie inne, chciałam wymienić towar i rozmawiałam z jakąś anką przedstawiła się kierowniczką- była niegrzeczna i arogancka
    już tam nie zrobie nigdy zakupów -----------------odradzam wszystkim
    Co do obsługi nie powiem na nich złego słowa,zawsze miło nas przyjmowano,a co do cen to nie pomyślałaś że na półkach są inne a po skasowaniu inne bo dostaje się rabat i cena się zmniejsza.Co do terminów dostawy to pierwsza dostawa była na umówiony termin a bałagan się zrobił z przywozem materiałów których nie mieli w magazynie.Też mi to wtgląda na działanie konkurencji i tak jak Cola0760 zapraszam do wątku budujących oświęcimiaków,przedstaw się anusia1 i pochwal gdzie i co budujesz.

  7. #27
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Póki co mogę wpisać :
    Biała lista:
    -wbrew niektórym Kościelnik - a dokładnie pan operator koparki-jest świetny, dokładny, sprawny, solidny, był już u nas dwukrotnie i na pewno będzie kopał fundamenty
    - Usługi Projektowe Ryszard Bogacki- również baaardzo polecam, projekt ze zmianami, kupnem i uzyskaniem PnB załatwił w trzy miesiące i kilka dni
    - Transport Górka - dobra cena

    Czarna lista póki co:
    - operator koparki od Górki (nie Marcin!) - chłopak nie ma pojęcia co i jak robić, co prawda dopiero się uczy ale to już nie mój kłopot, ja płacę za godzinę

    I ktoś pisał o Radwanie z Grojca, nie twierdzę że jest niedobry, ale za transport z Libiąża zaśpiewał nam 70zł drożej niż Kościelnik. Doradzam sprawdzić cenę.

    na razie tyle

  8. #28

    Domyślnie

    SZARA LISTA
    Radwan u mnie trafia na szara listę

    za pierwszym razem transport liczył mi 80 zł /1h
    teraz się podniósł na 75 zł od kursu (chciał 80zł od kursu)
    twierdzi że mu się nie opłaca, bo pali mu fura 40 litrów i kierowce trzeba zapłacic itd.... policzyłem to paliwo ktróre spalił i wyszło że 260 zł spalił a w sumie Mu wyszło 1080 zł (za pierwszym razem przy tych niskich stawkach) więc chyba się zatrudnię na kierowcę u Niego skoro tak dobrze mozna zarobic, że gosc dołożył do interesu (tak twierdził)

    nie lubię takich zagrywek

  9. #29

    Domyślnie

    A ja dzisiaj potwierdzam wpis na białą listę dla HERMING skład ze stalą z Nidku. Potrzebowałem stal na gwałt bo brakło mi na strop, nie dużo nie mało 36 prętów. Zadzwoniłem na numer podany na form, bez problemu stal miałem za 2 godziny u siebie na budowie. Cena najniższa w okolicznych składach również w tych podanych na forum, transport o dziwo w cenie.
    fi 12 - 2650zł/T
    fi16 - 2500 zł/T.
    Dzięki za namiar i polecam.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał mylas Zobacz post
    A ja dzisiaj potwierdzam wpis na białą listę dla HERMING skład ze stalą z Nidku. Potrzebowałem stal na gwałt bo brakło mi na strop, nie dużo nie mało 36 prętów. Zadzwoniłem na numer podany na form, bez problemu stal miałem za 2 godziny u siebie na budowie. Cena najniższa w okolicznych składach również w tych podanych na forum, transport o dziwo w cenie.
    fi 12 - 2650zł/T
    fi16 - 2500 zł/T.
    Dzięki za namiar i polecam.
    Nie ma sprawy. Warto polecać tych którzy na to zasługują !

  11. #31

    Domyślnie

    TRZEBA NAMIARY POPRAWIĆ NA TĄ STAL W nIDKU BO OD WCZORAJ DZWONIE I "NIE MA TAKIEGO NUMERU"
    znalazłem na necie numer stacjonarny ale nikt nie odbiera

  12. #32

    Domyślnie

    To pod ten spróbujcie 515-500-215 Pan Edek, ja z nim ustalałem cenę.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    Mera schody (www.mera.pl ) - czyli jak naciągamy klienta na 7 tys.
    Po wieeelu tygodniach rozmów z kilkoma firmami robiącymi schody wreszcie zapadła decyzja.
    Schody na podstawie oględzin, konsltacji, wstepnych pomiarów i precyzyjnych wizualizacji przygotowanych przeze mnie zostały wycenione na 12.300 zł
    Podpisałem umowę – zamówienie z firmą Mera Schody S.A. 25 maja i wpłaciłem zaliczkę 3.700 zł.
    Po miesiącu dostaje e-maila że cena schodów zostaje podwyższona o 7 tys

    Wiedzieli że zależy mi na czasie. Dwa tygodnie dopraszałem się o zwrot zaliczki. Myślicie że ktoś powiedział przepraszamy? Dzięki firmie Mera Schody wprowadzę się do domu 2-3 miesiące później, bo przecież nie wprowadzę się do domu bez chodów.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cola0760 Zobacz post
    TRZEBA NAMIARY POPRAWIĆ NA TĄ STAL W nIDKU BO OD WCZORAJ DZWONIE I "NIE MA TAKIEGO NUMERU"
    znalazłem na necie numer stacjonarny ale nikt nie odbiera
    W przyszlym tygodniu bede zwoził wczesniej kupioną stal, więc wstawie aktualne namiary do pana Mariusza, a pan Edek to też spoko gość. U pana Mariusza wybierałem, przebierałem, zamawiałem i dogadywałem cene, a u Ediego płaciłem ( taki księgowy ) Obaj baardzo w porządku, jak widac po wpisach warto było o nich wspomnieć na Forum

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cola0760 Zobacz post
    TRZEBA NAMIARY POPRAWIĆ NA TĄ STAL W nIDKU BO OD WCZORAJ DZWONIE I "NIE MA TAKIEGO NUMERU"
    znalazłem na necie numer stacjonarny ale nikt nie odbiera
    Hej ! Ja wczoraj dzwoniłem i było wszystko oki
    tel.697012751 HERMIG - stal w Nidku
    Ostatnio edytowane przez tlalken ; 31-08-2010 o 21:49

  16. #36

    Domyślnie

    no to miałęm pecha, ale dobrze że są 2 namiary
    przy następnym podejściu do stali spróbuję

  17. #37
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Zgodnie z obietnicą w grupie oświęcimskiej dodaję do białej listy:
    - firma specjalizująca się w ogrodzeniach z Jankowic BROMAT - jesteśmy strasznie zadowoleni z ich pracy, może i mieli poślizg w terminie ale prawdą jest że jak nie ma pogody to są opóźnienia, za to pracują solidnie, rzetelnie i Pan Szef naprawdę potrafi doradzić i można z nim ponegocjować, polecam wszystkim a oto link do ich strony http://www.bromat.slask.com.pl/

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bacher

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam

    Na podstawie swoich ostatnich burzliwych doświadczeń chciałbym potwierdzić lokalizacje Euromar (Mrówka ) na czarnej liście .
    Trafiłem tam na przemiłego Pana Czesia (kierownik działu sprzedaży hurtowej) który zaproponował całkiem niezłe ceny, był bardzo miły i pomocny. Niestety nie przekłada sie to na solidność. Za każdym razem jak się dzwoni słyszy się ze jest super i na pewno dostawa będzie, ale jednak nie ma. Mi towar nie dojechał pomimo zamówienia go 3 tyg wcześniej i wielokrotnych monitów. Jutro potrzebuje go wykorzystać a zostałem na lodzie. Dodam iż dziś o 8 i 13 usłyszałem że będzie na 100%.
    O 14 dowiedziałem się iż nie ma mojej papy i dostane inną o 100zl droższą, ale podobno lepsza. Pytanie w czym jest lepsza wywołało konsternację i w końcu odpowiedź że jest bardziej wytrzymała. (Sprawdziłem dane techniczne i okazało sie to kłamstwem.) Pomimo to zgodziłem sie na dostawę. O 19:30 Pan zadzwonił i powiedział że nie dowiezie towaru bo "nie może otworzyć samochodu"...

    Jutro rano jadę szukać gdzieś indziej.


    Żeby nie było że tylko narzekam to chciałbym polecić geodetę Pana Ryszarda Ryguła z Grojca. Też jest bardzo miły i do tego solidny. Wszystko zrobione szybko sprawnie i w rozsądnej cenie.

  19. #39

    Domyślnie

    W Kętach w PSB Gabryś-Sikora nie mam żednych problemów. Dostawy ustalam 2 tyg. wcześniej i jest wszystko na czas. Ostatnio z dnia na dzień potrzebowałem 6 palet maxa i przywieźli na drugi dzień tak się starają !!! Wszystkimi dostawami zajmuje się jeden z szefów - konkretny człowiek. Dlatego właśnie sa u mnie na super białej liście.
    Potrzebowałem dachówki boczne z Brassa z większymi wcinkami bo mam na garazu mały kąt dachu i sprowadzili specjalnie po 16 lewych i 16 prawych. Bez łaski i proszenia się. Ja Wam współczuje jak wasze sklady was tak traktuja

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    tlalken możesz podać bliższy namiar na ten skład? na drodze do Kęt po której stronie?

Strona 2 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony