Cytat Napisał Ewa_G Zobacz post
Dzięki ! o Takie wyjaśnienie mi chodziło !! Już wiem, że nie chcę takiego tynku

Fighter1983, Czy kojarzysz producenta Imprefarb? Czy jest wart zastosowania, jeśli chcemy elewację trwałą na lata?

P.S. nie wiem czy szukam taniego producenta. Szukam czegoś dobrego, ale nie chcę przepłacać za markę. Wykonawca mi to proponuje. Materiał jest i tak po mojej stronie. Próbuję rozeznać sie w temacie.
Dryvit - moja konkurencja
STO - moja konkurencja
BASF - mam z nimi umowe, ale nie istnieje ten producent na naszym rynku praktycznie
Caparol - to w mojej ofercie, ale mam nadzieje juz niedlugo
Greinplast - to producent ktory wlasnie u mnie przynajmniej zajmuje miejsce Caparola. z wielu wielu powodow.

koniec wg mojej jakby nie bylo subiektywnej klasyfikacji godnych uwagio producentow na rynku.
Ale jak to zawsze powtarzam: nie ma producenta idealnego i np pewne polaczenia rozwiazan sa rewelacyjne.
Przyklad: aktualnie elewacje pelne + wstawki z imitacji desek, paneli kwarcowych - Greinplast, ale cokoly np: Caparol w ukladzie Carbonit + tynki mika
Dla bardzo ciemnych rozwiazan: Caparol Carbon System A lub B

wybacz ale nie jestes w stanie tego sama zweryfikowac w zaden sposob i wybrac swiadomie, musisz po prostu komus zaufac.
Wiekszosc dostepnych rozwiazan po wykonaniu zaraz wyglada tak samo... ladnie, roznice widac czesto juz po roku.
wymienilem 5 firm producenckich z czego 3 moge uznac za konkurencje. jezeli wybierzesz sposrod tych 5ciu ciezko bedzie zeby wyszlo zle. ale unikaj tynkow sisi bo niestety tez takie u nich znajdziesz.