dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 176 z 214
Pokaż wyniki od 3.501 do 3.520 z 4262
  1. #3501
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    no może przy jakiejś flaszeczce dałby się namówić oczywiście tylko w celach stylizacji domku - nic więcej ;p

  2. #3502
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Waldek78 Zobacz post
    no może przy jakiejś flaszeczce dałby się namówić oczywiście tylko w celach stylizacji domku - nic więcej ;p
    jasne , ale musiałabym trochę tam pomieszkać bo moje pomysły rodzą się powoli , Waldek a może pokazałbyś kiedyś swój domek ?

  3. #3503
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Kubełko głowa do górywiem, wiem człowiek się zniechęca jak coś się chrzani a do tego pogoda nie sprzyja ale zobaczysz wszystko się "naprostuje"
    Anetko mam taką nadzieję , bo inaczej padnę i nie wstanę . Nie wiem czy już wyjechałaś ale na szybko tu napiszę zapraszamy 22.08 mam wolny dzień lub 25.08 w sobotę , mój mąż jest cały dzień i chętnie Was ugości a ja dojadę o 18.00 , daj znać .

  4. #3504
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Bożenko jeszcze nie wyjechaliśmy...jak dotrę na miejsce to zadzwonię...ten 22 brzmi dobrze...do usłyszenia

  5. #3505
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    coś nam dziewczyny konkretnie zabalowały - jakoś tak tu cicho, pusto.... ;(

  6. #3506

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Alladynko po pierwsze moje gratulacje ślicznego masz Normana , a po drugie taki zegar to nic trudnego , Ty na pewno sobie z takim poradzisz . To gdzie teraz pracujesz ?
    Dziękuję

    Teraz pracuję na ogrodzię. Chcę zrobić jak najwięcej przed zimą, a trochę roboty to mi zostało Wczoraj skończyłam biurko, a dziś przydało by się zabrać za bieliźniarkę i tak w kółko ale komu ja to tłumaczę


    Widząc twoje inspiracje widzę, ze piękny taras będziecie mięli....już nie moge się doczekać efektu końcowego, bo znając ciebie przebijesz inspiracje

    Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne zdjecia
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  7. #3507
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kubełko gdzie Ty???

  8. #3508
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    pewnie jest zapracowana rzeźbi, szlifuje, docina przerabia, nie przeszkadzajmy, bądźmy cierpliwi a na pewno czymś nas zaskoczy

  9. #3509
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Jestem , trochę połamana i powalona na kanapę lekkim przeziębieniem , a wiadomo my dorośli przy katarze umieramy . Zaraz coś wkleję , jakieś fotki z fajnie spędzonych wakacji razem z rodzinką Juszczakówki ... szkoda ,że zakazała mi wkleić naszych wspólnych zdjęć .

  10. #3510
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Tu zawsze jest pięknie - starówka w Gdańsku




    Dom nocą




    A tu nasze szafiszcze , dzieło mojego zdolnego męża






    i z daleka

  11. #3511
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    szafiszcze
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  12. #3512

    Domyślnie

    Ale piękne to szafiszcze. Jak Wy to robicie, że u Was każde wnętrze takie magiczne, niezwyczajne, niecodzienne. Każde pomieszczenie i każdy przedmiot zachwyca, i można się w niego wpatrywać godzinami. Chyba muszę do Was na szkołę przyjść, bo ja też tak chcę, ale nie potrafię. Mamy okres wykańczania, a ja wiem że nic nie wiem. Byłam pewna że pójdzie gładko w trakcie budowy, miałam wizje wnętrz, które już się ulotniły, albo mąż mi zburzył,
    Wiedziałam czego chcę i nadal wiem, ale nie umiem wszystkiego zebrać do kupy żeby wszystko ze sobą tak pięknie jak u Was współgrało. Boję się że wybiorę jakieś kafelki, meble itp, które zupełnie nie pasują i zepsuję zupełnie zamierzony efekt.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  13. #3513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Rewelacja
    Ostatnio edytowane przez Gosiek33 ; 17-09-2012 o 00:35

  14. #3514
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Kubełko popieram szafiszcze wspaniałe! Piękne
    Może jednak jakoś się z Andżeliką dogadasz i pokażecie choć jedno foto
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  15. #3515
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Nie wiem kto pisał, ale informuje że można już pisać na priv.

    mąż żony

  16. #3516

    Domyślnie

    Przyszłam się przywitać więc Witam. Piękne klimaty. Podziwiam i zazdraszczam. Ja nigdy nie będę miała tak w domu z uwagi na niezgodność charakterów domowników

  17. #3517

    Domyślnie

    No szafiszcze cudne jest!! Masz tych butów troche, co? Pięknie wyglądają okucia.
    A wieczorową porą nic tylko posadzić wygodnie 4 litery i patrzeć, patrzeć ile się dokonało "tymi ręcyma", patrzeć i podziwiać

  18. #3518
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Karola1

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    okolice Olsztyna
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Talking "mały remont"

    Witam wszystkich! Kiedyś obiecałam, że wkleję kilka zdjęć z mojego "małego remontu". Co prawda nie robiłam ich za wiele, teraz żałuję no ale cóż.... Na szczęście niedługo nasze prace dobiegną końca. Przez chwilę pomyślałam: "co ja będę robić"? Prawda jest taka, że koło domu zawsze jest coś do roboty, a przy starym to już w ogóle... Mój mąż z resztą twierdzi, że zaraz coś wymyślę...
    Tylko jedno zdjęcie przedstawia mojego męża przy wyburzaniu, na pozostałych jest już podłoga z płyt osb. Dom jest podobny do Kubełkowego: czerwona cegła, ocieplenie było ze słomy i jak ja to nazwałam "ciemnych bobków". Same poddasze to 1,5 roku naszej pracy. Niestety samodzielnej pracy. Tylko płytki w łazience układał glazurnik. Mam nadzieję, że niedługo wkleję zdjęcia końcowe.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r-1.jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	79,5 KB
ID:	139379   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r-55.jpg
Wyświetleń:	458
Rozmiar:	79,8 KB
ID:	139380   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r-3.jpg
Wyświetleń:	439
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	139383   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r-5.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	139384  

  19. #3519

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karola1 Zobacz post
    Witam wszystkich! Kiedyś obiecałam, że wkleję kilka zdjęć z mojego "małego remontu". Co prawda nie robiłam ich za wiele, teraz żałuję no ale cóż.... Na szczęście niedługo nasze prace dobiegną końca. Przez chwilę pomyślałam: "co ja będę robić"? Prawda jest taka, że koło domu zawsze jest coś do roboty, a przy starym to już w ogóle... Mój mąż z resztą twierdzi, że zaraz coś wymyślę...
    Tylko jedno zdjęcie przedstawia mojego męża przy wyburzaniu, na pozostałych jest już podłoga z płyt osb. Dom jest podobny do Kubełkowego: czerwona cegła, ocieplenie było ze słomy i jak ja to nazwałam "ciemnych bobków". Same poddasze to 1,5 roku naszej pracy. Niestety samodzielnej pracy. Tylko płytki w łazience układał glazurnik. Mam nadzieję, że niedługo wkleję zdjęcia końcowe.
    Gratuluję. Szkoda że nie ma więcej zdjęć.

  20. #3520
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Kubełko,

    co słychać? Czemu tak rzadko do nas zaglądasz?
    Szafiszcze piękne mężu swojej żony
    Buziaki Bożenko

Strona 176 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony