dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 117 z 214
Pokaż wyniki od 2.321 do 2.340 z 4262
  1. #2321
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    No daleko mieszkamy, fakt Ale pomyślałam sobie- dobrze że chociaż mamy ten wirtualny świat, bo tak może nigdy byśmy nie wiedziały o swoim istnieniu...
    Ciacho zabieram całe Maniam

  2. #2322
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Jeju a ja nie lubię oglądać filmów , które najpierw przeczytam . Później zawsze mam wrażenie ,że film był beznadziejny.
    Kubelko to nie wrażenie, tak po prostu jest jak czytałam sagę o Wiedźminie to po zobaczeniu serialu chciało mi się wyć - ze śmiechu oczywiście .

    A piernika to ja zabieram i nikomu nie oddam
    Ostatnio edytowane przez yokasta ; 16-11-2011 o 00:26
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  3. #2323
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    yokasia kapitalna emotka ta ostatnia

    Mam nadzieję, że choć kawałeczek ciasta dla mnie jednak został - człowiek chodzi na wcześnie rano (a w sumie jakby w nocy ) do pracy i zawsze co najlepsze przegapi


    Też żałuję bardzo, że tak wszystkie rozsiane po Polsce (a nieraz i świecie) jesteśmy. Czy forum nie organizuje czasem jakichś zlotów?

    A w sprawie kina to ja byłam wczoraj na Listach do M. i bardzo mi się podobało i uważam, że naprawdę dobry film zrobili i taki pozytywny i wcale nie taki oklepany. Super gra aktorska, a już zwłaszcza dzieciaczki się popisały
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  4. #2324

    Domyślnie

    Dokładnie, filmy w porównaniu z książką ZAWSZE wypadną gorzej. M. mi powiedział, że mam iść sama. Tylko ja się zastanawiam jak ja będę wyglądała sama na tym filmie? Jak szalona fanka Pattinsona?

    A ciacho wymiata, ale Yokasta zajumała całość i pozostaje tylko oblizać monitor

  5. #2325

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    zosik bardzo chętnie, a w Twoich stronach bywam bywam i nawet promem kilka razy przepłynęłam ( mowa o Milsku uwielbiany takie wyprawy )....
    Tak teraz myślę to gdzie się spotykamy co by było sprawiedliwie ?????
    Mamy jeszcze 2 dni do zastanowienia premiera 18.XI
    Nasz promik troszkę w dół rzeki, ale taki sam więc i pływa się tak samo A co Cię nosi w te moje rejony? A sprawiedliwie to pewnie koło Poznania lub ciut na północ jeszcze to i Monah by się załapała na wojaże

  6. #2326

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Jeju a ja nie lubię oglądać filmów , które najpierw przeczytam . Później zawsze mam wrażenie ,że film był beznadziejny.
    Też tak mam , filmy w porównaniu z książką wychodzą gorzej ( ale zdecydowanie wolę przeczytać książkę jak obejrzeć film ).....

  7. #2327

    Domyślnie

    Cytat Napisał pysiaczek Zobacz post
    Też żałuję bardzo, że tak wszystkie rozsiane po Polsce (a nieraz i świecie) jesteśmy. Czy forum nie organizuje czasem jakichś zlotów?

    A w sprawie kina to ja byłam wczoraj na Listach do M. i bardzo mi się podobało i uważam, że naprawdę dobry film zrobili i taki pozytywny i wcale nie taki oklepany. Super gra aktorska, a już zwłaszcza dzieciaczki się popisały
    Jest duże prawdopodobieństwo ,że na wakacjach się zobaczymy ( jak oczywiśie czasowo się zgramy ). U nas jeszcze nie grają Listów do M....powiadasz, że dobry film ....

  8. #2328

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    Nasz promik troszkę w dół rzeki, ale taki sam więc i pływa się tak samo A co Cię nosi w te moje rejony? A sprawiedliwie to pewnie koło Poznania lub ciut na północ jeszcze to i Monah by się załapała na wojaże
    Mam psiapsiółkę w Dąbrowej ( na około lasy i dużo grzybów...wioska urocza, mało tubylców 38 domów.....pięknie....."kulezanka" kupiła dom i tam się przeniosła ...a ja dzięki temu mam gdzie jeździć i podziwiać piękno POLSKI

    W Poznaniu....hmmm ja do Poznania pociągiem jadę całą noc !!! to chyba trochę niesprawiedliwe

  9. #2329

    Domyślnie

    O tak, okolice Zaboru są naprawdę urokliwe, Przytok też fajny, te pałace, parki ehhh. Ojjj Kubelka też pewnie kilka dobrych godzin by jechała. No to bardziej na południe jednak? Hahahaha trzeba rozrysować na mapie nasze miejscówki i wyznaczyć środek Kto na ochotnika?

  10. #2330
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    Jest duże prawdopodobieństwo ,że na wakacjach się zobaczymy ( jak oczywiśie czasowo się zgramy ). U nas jeszcze nie grają Listów do M....powiadasz, że dobry film ....
    Ano racja kompletnie zapomniałam

    Jak to u Was nie grają jak premiera była 10.11?
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  11. #2331
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    no tak, umawiajcie się dalej w najdalszym końcu Polski - przynajmniej z mojej perspektywy...

  12. #2332

  13. #2333

    Domyślnie

    Nie wiem jak u Was dziewczyny, ale ja mogę zapomnieć o wypadzie w ten weekend na Sagę. No chyba, że mam ochotę siedzieć w 1 rzędzie Oblężenie takie, że szok! Nawet przedpremiera z czwartku na piątek minutę po północy... sala pełna Pozostaje czekać na spokojniejszy czas Nic to, idę na Listy do M.

  14. #2334

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    [ ... ] Hahahaha trzeba rozrysować na mapie nasze miejscówki i wyznaczyć środek Kto na ochotnika?
    Łódź jest ok sprawdzałam linijką i mamy jednakowo ( rykszami będziemy się poruszać po starówce )
    U nas jutro premiera sagi ... więc pójdę jak tłumy się rozejdą

  15. #2335
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    To ja proponuję Poznań , tam chociaż miałabym gdzie się przespać ... ok wiem to trochę samolubne ale jak zrobię ciacho to mi wybaczycie
    , a jak nie to będę nawiedzać kuleżanki forumowe jak będę kiedyś w okolicach .

  16. #2336

    Domyślnie

    Poznań hmmm po wnikliwym zastanowieniu też mam tam rodzinkę i mogłabym się przypomnieć, że istnieję ... ale, ale nie lepiej coś razem wynająć i pohulać do białego rana przy "koziołkach"

  17. #2337

  18. #2338

    Domyślnie

    Przecież byś czuwałą nad grzecznymi dziewczynami

    A teraz obiecany przepis na piernik....
    kubelko koniecznie zrób jest pyszny

    PIERNIK ŚWIĄTECZNY
    Jest to ciasto leżakujące, więc jeśli chcecie je jeść w święta, to już najwyższy czas je zrobić!
    SKŁADNIKI:
    1/2 kg miodu
    2 szklanki cukru
    25 dkg masła ------- całość podgrzewamy stopniowo prawie do wrzenia, a następnie studzimy
    Do ostudzowne masy dodajemy:
    1 kg mąki
    3 jajka
    3 płaskie łyżeczki sody oczyszczonej - rozpuszczonej w 1/2 szklanki mleka
    1/2 łyżeczki soli
    2-3 torebki przyprawy do pierników
    CIASTO wyrabiamy, przekładamy do kamionki, miski, przykrywamy lnianą ściereczką i odstawiamy na 5-6 tygodni w chłodne miejsce.
    Pieczemy na 3-4 dni przed świętami. Ciasto dzielimy na 3 części, rozwałkujemy i pieczemy na posmarowanej tłuszczem blasze w temp 160-180 st. przez ok 15-20 min. Ostudzone placki przekładamy np: podgrzanymi powidłami śliwkowymi, masą z bakaliami ( do wyboru i smaku ). Całość nakrywamy arkuszem papieru, obciążamy równomiernie i odsawiamy do świąt czyli na 3-4 dni aby skruszał.
    SMACZNEGO
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 18-11-2011 o 09:29

  19. #2339
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Przepis z pewnością wykorzystam
    tylko proszę, niech mi któraś z Was powie o co tu biega z tym Poznaniem i Łodzią - czytam i czytam, ale jakoś to do mnie nie dociera.
    Czy tu biega o jakieś wspólne spotkanie forumowiczów?
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  20. #2340
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zosik i kto to mówi : hym Kobieta , która teraz nic nie może , ale to dobrze jak ktoś towarzystwie ma jasność umysłu

    Andżeliko przepis muszę wypróbować , zachęciłaś mnie i tak sobie pomyślałam , że może na surowo nie zjedzą co?

    Kardaminko wiesz to taka luźna rozmowa babek spragnionych wrażeń i myślę , że kiedyś zrealizują swoje plany

Strona 117 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony