dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 125 z 214
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.500 z 4262
  1. #2481
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rynka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    UK
    Posty
    257

    Domyślnie

    Kubelko ja Twój wątek czytam od początku i nawet juz sie kiedyś witałam, tylko z "udzielaniem" się u mnie kiepsko....obiecuję poprawę
    Kochasz ty dom, rodzinny dom,Co wpośród burz, w zwątpienia dnie,Gdy w duszę ci uderzy grom,Wspomnieniem swym ocala cię? Kochasz Ty dom..........
    M.Konopnicka

  2. #2482

    Domyślnie

    Hejka jutro wolne i tworzymy małe co nieco
    Tort mufinkowy już upieczony....jutro czeka nas imprezka ....

  3. #2483
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    Hejka jutro wolne i tworzymy małe co nieco
    Tort mufinkowy już upieczony....jutro czeka nas imprezka ....
    Byłam , widziałam skradłam jedną babeczkę , świetny pomysł , można go wykorzystać w szkole zamiast cukierków dla kolegów.

  4. #2484
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Kubelku nie zdążyłam się przywitać w "starym" wątku, do którego zawędrowałam za Gosią, ale teraz nadrabiam Pamiętam że zastanawiałaś się nad ociepleniem domu tak by nie stracił swojego czaru, jeśli to nadal aktualne to wpadłam na artykuł na ten temat "Jak ocieplić zabytek zachowując starą elewację" w Muratorze z 2004 roku, mogę ci wysłać papierowo lub elektronicznie jeśli chcesz.
    Nie szkodzi dobrze ,że się ujawniłaś teraz , zapraszam częściej .
    Chętnie poczytam ten artykuł , jak możesz to mi wyślij . A jak nie jest za długi to może wklej u mnie w wątku może komuś też się przyda.

  5. #2485
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczepan208 Zobacz post
    Hejka. kubelki zostaja z nami. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy i fotki
    , bądź cierpliwy bo teraz tempo mamy ślimacze o środkach finansowych nie wspomnę , wszystko jest tak drogie ,że głowa boli.

  6. #2486
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rynka Zobacz post
    Kubelko ja Twój wątek czytam od początku i nawet juz sie kiedyś witałam, tylko z "udzielaniem" się u mnie kiepsko....obiecuję poprawę
    Oj to znaczy ,że ze mną bardzo źle skoro nie zapamiętałam , musisz mi wybaczyć i częściej się udzielać .

  7. #2487

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Kubelku nie zdążyłam się przywitać w "starym" wątku, do którego zawędrowałam za Gosią, ale teraz nadrabiam Pamiętam że zastanawiałaś się nad ociepleniem domu tak by nie stracił swojego czaru, jeśli to nadal aktualne to wpadłam na artykuł na ten temat "Jak ocieplić zabytek zachowując starą elewację" w Muratorze z 2004 roku, mogę ci wysłać papierowo lub elektronicznie jeśli chcesz.
    przepraszam, że wychodzę przed szereg http://muratordom.pl/budowa/remont-d...e,23_6970.html
    pozdrawiam

  8. #2488
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Wersja papierowa jest trochę obszerniejsza, w poniedziałek zeskanuję i wyślę
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  9. #2489
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    VTS fajny artykuł , dzięki .

    Cronin też dziękuję za chęci.

    Jeżeli chodzi o ocieplenie ścian od środka to tymi sposobami jest już za późno , pozostaje nam wersja wdmuchiwania czegoś tam od góry. Jednak dom jest jak na razie ciepły , jak będzie źle to będziemy myśleć co z tym fantem zrobić .

    A tak w ogóle to jestem na zakupach i piszę z samochodu... hi hi tego jeszcze nie było . Najważniejsze ,że kupiłam świeczki do stoiku adwentowego . Tylkjo pogoda nieciekawa i nie pojechałam po białawy mech .

  10. #2490

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    A tak w ogóle to jestem na zakupach i piszę z samochodu... hi hi tego jeszcze nie było .
    ewidentnie forumowy nałóg no ale każdy musi jakiś mieć
    Pozdrawiam gorąco

  11. #2491
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Tylko dlatego ,że dzieci na drogę dostały laptaka by nie marudziły w czasie drogi ... eee i tak marudzą

  12. #2492
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Carownica
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    13
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Skąd ja znam marudzenie w aucie... chyba większość dzieci tak ma bardzo się cieszę że zostajecie - przyznać się muszę, że przeżyłam chwile grozy, gdy pisałaś o zniknięciu z forum pozdrawiam

  13. #2493
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Heloł co słychać u kubełki? Jak przygotowania do Świąt? I ozdoby?

  14. #2494
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczepan208 Zobacz post
    Hejka. kubelki zostaja z nami. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy i fotki
    Uff, to super!!!

  15. #2495
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziś stałam się posiadaczką pięknych szyszek modrzewiowych i jakiś bardzo malutkich szyszeczek niewiadomego ( dla mnie) pochodzenia ... szłam dziś do pracy przez park , a zdarza mi się to czasem bo ja z tych co robią kilometry i przy tym nogi nie bolą i same mi pod te nogi wlazły.
    Tak więc moi drodzy w sobotę robię nowe świąteczne stoiki, jeszcze tylko ten mech .
    Dzieciaki powoli molestują mnie o choinkę i chyba będę zmuszona ich małą wyciągnąć . A co mi tam zależy niech mają trochę szczęścia . Kupiłam nowe lampki tak więc girlandy będą na schodach.

  16. #2496

    Domyślnie

    Już się doczekać nie mogę ....a o mchu ( mchie jak to się odmienia a może o msze ) to nic nie mów u mnie nie ma i nie będzie
    Ja ma już pana łosia i gwiazdki....okna myję, wieszam śnieżynki i układam na parapecie białe zdobycze

    Szyszki, szyszki, szyszki myślałam o przemalowaniu ich na biało, może fajnie wyjdą....tylko czasu ciągle brak, a jak już jest to mi się spać chce ....

  17. #2497
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Juszczakówko pana łosia widziałam i cóż mam rzec szkoda ,że nie mam takiej maszyny bo piękne ozdoby można wyczarować . Widziałam u nas w markecie tak właśnie wycinane ozdoby i to przeróżne i to w jakich cenach .
    Ło matuniu jaka ja wracam wypompowana do domu i ręce mi opadają bo nie wiem w co mam je włożyć . Najchętniej idę spać tak jak Ty .
    Ale sobie postękałam musicie mi wybaczyć .

    Po mech idę w sobotę na te moje stare rumowisko ceglane , chyba jeszcze go trochę znajdę bo wyskubałam już prawie cały .
    Poddałam się i w czwartek znoszę choineczkę dzieciaczków , już dłużej nie wytrzymam ich stękania i wielkich kocich oczu ze Shreka . Może jutro uda mi się wyskoczyć do Jyska po coś czerwonego , wstążki , materiał , lampki na baterię A teraz muszę skoczyć do piwnicy pomóc grzać jakieś ostatnie rurki ... już tego nie ogarniam , nie wiem skąd mężczyźni mają pojęcie o tego typu sprawach a do tego ,że się w tych rurach nie pogubią .
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 06-12-2011 o 20:08

  18. #2498
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    To teraz budowlano będzie : zalaliśmy grzejniki wodą , uff nic nie cieknie . Małymi kroczkami do przodu

  19. #2499
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Super, że wszystko ok
    Czekam na dekoracje z tych szyszeczek
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  20. #2500

    Domyślnie

    Już miałam się pytać o piec i nie muszę ponieważ doczytrałam ( w tych rurkach też bym się nie połapała ) ważne , żę faceci się łapią i że BĘDZIE CIEPŁO w kaloryferach
    Ja nie wiem co z tym spaniem jest może to przesilenie zimowe albo starość
    Ozdoby, ozdoby i strojenie domku ( mam lenia ) ale kombinuje w głowie , kombinuję i wymyśliłam karmniki ( jeden mały przyniósł mi MIKOŁAj, tylko pomaluję bo jest sote ) a drugi zrobię z więźby dachowej czyli płazu ( tzw. pozostałości budowlanych ), farba w rękę i będzie ładnie

Strona 125 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony