dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 165 z 214
Pokaż wyniki od 3.281 do 3.300 z 4262
  1. #3281
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kubelka...ja tu Ciagle Cie podczytuje, zeby nie bylo
    Przyszlam sie zapytac jak sie okap sprawuje. Jak z kurzami, jak sie zbiera. czesto musisz go wycierac?

  2. #3282

    Domyślnie

    No Bożenko!! Niedziela dzisiaj, i ani zdjęć, ani ciacha nie ma. Jak to tak?

    Pewnie sobota spędzona w ogrodzie a dzisiaj może morze? Zazdroszczę tej bliskości plaży i wszystkiego co temu towarzyszy

  3. #3283
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karcias

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Katowice
    Posty
    4

    Domyślnie

    oj dawno mnie nie było - śliczna komoda na biżuterię! i też ciekawa jestem tych stolików.

    z inspiracji też najbardziej podoba mi się huśtawka - szkoda, że nie mam gdzie takiej powiesić...

  4. #3284
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Jestem tylko problemy z netem mam , nie wiem o co chodzi , a może nawet jakaś reklamacja wchodzi w grę . W ogrodzie nie byłam , nad morzem też nie , od rana w garach siedziałam . Dziś wyprawiałam urodzinki mojej starszej .
    To może wrzucę parę fotek , prezent od Andżeliki



    lampka , ale kiedyś muszę ją pokazac w świetle dziennym bo tu nic nie widac


    stoliki




    moja psinka


    latarenki nocą

  5. #3285
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Ojej, jakie piękne stoliki udało Ci się zdobyć
    Dawno mnie u Ciebie nie było, idę nadrabiać

  6. #3286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Super stoliki kubełko i andżelikowy prezencik też
    Wszystkiego cudownego dla córci

  7. #3287

    Domyślnie

    Dużo zdrowia i prezentów dla udanej imprezki [IMG][/IMG]
    Super stoliki upolowaliście, latarenki to mój mały "bzik"
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 26-03-2012 o 07:58

  8. #3288

    Domyślnie

    Jak ja lubię ten klimat u Was, te świeczki, światełka i ten wielki sierściuch zalegający na podłodze no miodzio
    Lampka już mi się podoba, sama chcę podobną do pokoiku młodej, marzy mi się taka na białej nóżce z abażurem w kratę lub kropki i kokardką jak Twoja
    Andżelikowy prezent też śliczny i klimatyczny A stoliki gdzie znajdą swoje miejsce? Będziesz je tuningować?

  9. #3289
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dzięki za życzenia dla małej . Stoliki będą oczywiście odnawiane . Muszę zobaczyc po szlifowaniu w jakim stanie będą blaty bo chcę by były w kolorze naturalnym , a nogi białe . Papier do szlifowania mam więc mogę działac tylko nie mam czasu wczoraj dostałam dwa zwolnienia więc siedzę w pracy na maxa , wolnego nie mam i nici z urlopu po świętach .
    A włochata bestia jest kochana tylko z tej miłości do dzieci w trakcie zabawy zaczyna je podgryzac , jak tak dalej będzie to miękki kaganiec jej kupię . Zacznę chyba akcję smarowania rąk dzieci masłem , podobno pomaga ...

  10. #3290

    Domyślnie

    Ostrożnie ze szlifowaniem tych pięknych stoliczków bo prawdopodobnie są fornirowane, co by dziur nie narobić Pozdrawiam

  11. #3291
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    wiem wiem , stu procentowej pewnosci nie mam co do ich wykonania chociaż od spodu widac coś na kszałt elementów drewnianych . Diabli wiedzą , te moje odnawiane komody na przedpokoju też miał byc całe drewniane .. ciężkie jak cholere... a okazało się , że jednak na wierzchu jest fornir .

  12. #3292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Kubełko, a co Ty robiłaś o 4: 51 na forum?
    Buziaki zostawiam

  13. #3293

    Domyślnie

    Właśnie, właśnie spać nie możesz ???... a ja tu nad klawiaturą ledwo głowę trzymam taki śpiący dzień dzisiaj mamy

  14. #3294
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Kubełko, a co Ty robiłaś o 4: 51 na forum?
    Buziaki zostawiam

    Właśnie zaczęłam dzień , jakieś 20 min już nie spałam ...

  15. #3295
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    Właśnie, właśnie spać nie możesz ???... a ja tu nad klawiaturą ledwo głowę trzymam taki śpiący dzień dzisiaj mamy
    Oj mogłabym.... gdybym tylko mogła , tak do 6.00 wytrzymuję w wolny dzień ... i to już beznadziejne jest . Ja miałam za to bardzo szybki , nie wiem kiedy minął.

  16. #3296
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Maniu zapomniałam Ci odpisać , jestem zadowolona z okapu , wycieram go dwa razy w tygodniu , trochę hałasuje ale jak to okap i robi za lampkę , firma Zelmer .

  17. #3297
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    wiem wiem , stu procentowej pewnosci nie mam co do ich wykonania chociaż od spodu widac coś na kszałt elementów drewnianych . Diabli wiedzą , te moje odnawiane komody na przedpokoju też miał byc całe drewniane .. ciężkie jak cholere... a okazało się , że jednak na wierzchu jest fornir.
    Moja szafa na strychu z lat 60-tych też sprawiała wrażenie drewnianej a w rzeczywistości to była wiórówka tylko z 2 stron miała okleinę drewnianą
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  18. #3298
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Wyczyszczę ,wyszlifuję i zdam relację .

  19. #3299

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    wiem wiem , stu procentowej pewnosci nie mam co do ich wykonania chociaż od spodu widac coś na kszałt elementów drewnianych . Diabli wiedzą , te moje odnawiane komody na przedpokoju też miał byc całe drewniane .. ciężkie jak cholere... a okazało się , że jednak na wierzchu jest fornir .
    Normalna technologia solidnie wykonanych mebli. Środek z drewna bardzo dobrej jakości, ale podlejszego gatunku, na przykład sosna, świerk. Na wierzchu fornir ze szlachetnych gatunków.

  20. #3300
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karcias

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Katowice
    Posty
    4

    Domyślnie

    łoooł ja o 4tej to się czasami kładę - wstać jeszcze mi się nie zdarzyło stoliki piękne! prezent i lampiony też no i psina przekochana! nie przejmuj się podgryzaniem - chyba każdy pies przechodzi taki etap... nasza też tak robiła (zresztą do dzisiaj nas iska, ale baaardzo delikatnie - nigdy nie boli) wystarczy nauczyć kiedy jest za mocno. gdzieś czytałam, że ponoć jak się piśnie to to jest sygnał dla psa, ale ze względu na dziwność tego zastosowania siostra po prostu ostrzej krzyknęła jak zabolało i pies zdziwiony się opamiętywał i znowu skubał delikatnie - teraz już nie zdarza jej się zapomnieć.

    obawiam się, że za miękki kaganiec się na was obrazi a nasza poprzednia bokserka zostawała w domu sama w miękkim kagańcu bo niszczyła - znaczy została może 3 razy. 2 razy go zdjęła a za 3cim razem w końcu zjadła

Strona 165 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony