dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 174 z 214
Pokaż wyniki od 3.461 do 3.480 z 4262
  1. #3461
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Bardzo mi przykro ale wolnych pokoi brak ale podłóg mam dużo to i materac się jakiś zmieści .
    Zosik zrobić takie lustro to nic wielkiego myślę ,że da radę i szkoda ,że nie dał się namówić na wózek . Mój to wózek dla lalek mojej córy , wyrosła już z lalek więc mamusia przygarnęła

    W tak zwanych luzach czasowych zabraliśmy się za szafkę na buty , zanim minie urlop trzeba go wykorzystać na maxa . Mały podgląd ( na efekt końcowy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać , bo to dość duże i pracochłonne szafiszcze )




    i nasze rynny


    no to na tyle , pewnie zniknę na trochę , ale się odezwę

  2. #3462
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaC79 Zobacz post
    A macie jeszcze jeden pokój wolny i dla mnie?
    U Was jest cuuuudownie. Pewnie mieliscie już propozycję sesji do gazety, a jak nie, to pewnie niedługo propozycje się posypią.
    Zegar przepiękny, i powiem Ci że odkąd budujemy nasz dom, mam wizję salonu a w nim właśnie taki sam zegar którego ciągle szukam i nie mogę znaleźć idealnego. No może kiedys tam znalazłam, ale cena powaliła mnie z nóg, i dalej szukam. Twój byłby idealny. A może ja się pokuszę kiedyś na zrobienie podobnego? Czy to były klejone deski kantami a potem z tego wycinane koło? Czy od lewej strony jest on jeszcze jakoś wzmocniony? Może masz zdjęcia z czasów jego realizacji? Kilka stron wcześniej wkleiłaś taki sam zegar- inspirację. Czy był on z jakiegoś bloga, czy ze sklepu internetowego?
    A jak tam pokój córki na poddaszu?
    Twój salon jest normalnie mega jasny i fajnie nasłoneczniony. Wogóle to ciągle nie mogę połapać się w układzie pomieszczeń Waszego domu. I te schody są niesamowite. I te cegły ..... i stare drzewa magiczne , i ten klimat jaki tworzycie w domu jest niesamowity.
    Aleee pytań tak więc zegar jest ze starych dech na pióro-wpust , połączonych bez kleju wzmocniony blachami . Kiedyś znalazłam podobny na jakimś blogu i tak powstała miłość od pierwszego spojrzenia .
    Pokój córci czeka w kolejce , bo co jak co ale tynkować to mój małż nie lubi .Pokuście się i zróbcie sami taki zegar a nie obejrzysz się jak stworzysz ciepły klimat w domu ( oczywiście nie samym zegarem) . Dodasz inne duparele i gotowe , ja ciągle coś kupuję , robię i kombinuję jak tak duży dom ocieplić . Nie wszystko da rady zrobić od razu .
    Układ domu jest dość prosty , ale że leń komputerowy jestem więc nie namaluje go w " paincie ".
    Salon faktycznie jest mega jasny , myślę ,że dużo pomogły te długie okna .
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 30-07-2012 o 21:09

  3. #3463

    Domyślnie

    Oj, Kubelku, pokoj piekny, przedpokoj tez, ale TEN ZEGAR ... po nocach snic mi sie bedzie....

  4. #3464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Szafka na buty - faktycznie szafiszcze będzie Bardzo jestem ciekawa efektu końcowego. Czy pomiędzy tymi skrzydłami będzie środek nieotwierany?

  5. #3465

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Dodasz inne duparele i gotowe , ja ciągle coś kupuję , robię i kombinuję jak tak duży dom ocieplić . Nie wszystko da rady zrobić od razu .

    Układ domu jest dość prosty , ale że leń komputerowy jestem więc nie namaluje go w " paincie ".
    Salon faktycznie jest mega jasny , myślę ,że dużo pomogły te długie okna .
    No pewnie, ja nie od razu czcę wszystko zrobić, bo po pierwsze względy finansowe, a po drugie chcę powolutku oswajać się i cieszyć nowymi przedmiotami, i pomału je gromadzić obmyślać ustawienie itp.


    Masz rację, marnować czas na painta, gdy tyle rzeczy siedzi w głowie do zrobienia.
    A ja lubię ten czar, tą niepewność co jest u Ciebie w domu za "tymi drzwiami" , lub "tym zakrętem", Czy to pierwszy czy drugi przedpokój. Ciągle czymś nowym zaskakujesz
    .

    Jeśli chodzi o zegar, to ciężka sprawa, bo nie wiem jak zrobić tą metalową obejmę, żeby się wszystko trzymało, bo ja jej chyba w Twoim zegarze nie widzę?
    Ostatnio edytowane przez KasiaC79 ; 31-07-2012 o 07:13
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  6. #3466
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Kubełko
    No po prostu cudnie. Mi też mowę odjęło

    Przedpokój śliczny, taki zgrany, jasny i przestronny a jednocześnie ma dużą, pojemną szafę i mnóstwo innych przedpokojowych gadżetów Naprawdę świetny
    Zegar w salonie to naprawdę sami zrobiliście? Sami, SAMI, S A M I????? Cudo!!! Do pozazdroszczenia

    A pomysł na taras macie wprost bajeczny. Dążcie uparcie do celu bo będzie przewspaniały No a już ten widok z tarasu (jak tą kawkę będziecie popijać) to jest po prostu BEZCENNY


    Ja to zaczynam mieć kompleksy jak te Wasze piękne wnętrza oglądam
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  7. #3467

    Domyślnie

    Jaapierdziuuuu jaki wspaniały zegar WAM wyszedłlllll !!!!!!!!!! Nic dodać nic ująć
    Ale po kolei z pochwałami ...... :
    Zaczniemy od końca .... rynny i ich gwiazdkowe wykończenie - nareszcie nic nie będzie się lało, wylewało ( u nas są zamałe w obwodzie i jak mamy wielgachny opad..... rynny nie nadążają..... i wylewa się poza nie - wymiana chyba nas czeka ), teraz macie kompletny domek z rynnami i się cieszymy .....
    no tak następna rzecz, która powala na kolana ( a mnie w szczególności ponieważ mam takie same piękne okiennice ( zastosowanie ich co jakiś czas zmienia się..... kiedyś miały być bieliźniarką dla męża...a teraz no tak..... ) dzięki WAM moje kochane KUBELKI ......i nie tak dalej jak wczoraj o trzeciej nad ranem [ tak, tak o trzeciej - takie z nas guptoki ] wyciągneliśmy z mężem nasze 100-letnie okiennice iiiii robiliśmy przymiarkę na ścianie domu iii stwierdziliśmy..... tak !!!!!!!! tam jest ich miejsce !!!! pożegnałam się z bieliźniarką i muszę napisać już czyścimy okiennice !!!!! ale, ale ja tu się rozpisałam , a miałam podziwiać Waszą przyszłą szafkę na buty ....będzie piękna i praktyczna
    Zegar, zegar kiedyś odgapię pomysł , a większe wskazówki z czego zrobić oto jest pytanie ????? Całość i tak piękna !!!!!
    Taras........ już widzę skończoną wersję i ( dziwnym trafem nie wiedząc czemu ) też widzę siebie w towarzystkie KUBELKÓw pijących kawę i zajadających smaczne ciachooooo
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 31-07-2012 o 09:05

  8. #3468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    Jaapierdziuuuu
    To samo ciśnie mi się na usta
    Kubełko zegar boski, a plany tarasowe fenomenalne. Widoki macie śliczne. Nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz- masz jakąś magiczną różdżkę czy co?

  9. #3469

  10. #3470
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziewczynki dzięki raz jeszcze ... aż mi głupio słuchac tylu miłych słów . Pozwólcie , że odpiszę wszystkim w jednym poście .
    Szafiszcze będzie duże - trzy Kubełki tam się zmieszczą może nawet z Kubełkiem . Będą dwie szafki , jedna jednoskrzydłowa , a druga dwuskrzydłowa . Cała ma byc biała , jedynie blat w kolorze naturalnym . Sama jestem ciekawa co z niej będzie . Dziś stała samotna w stodole , czasu zabrakło dla niej , trudno musi poczekac ... farby brak a do miasta nie chce mi się jechac .
    Cały dzień kopaliśmy starą ławę pod ścianą tarasową , trzeba tam pociągnąc odpływ deszczówki , zaizolowac ścianę . Niestety nie mamy izolacji pionowej i mówiąc krótko jest trochę roboty z tą ścianą .No kurcze a wydawało mi się to takie proste i łatwe , ba nawet bardzo szybkie do realizacji .
    Miało byc prosto a wyszła budowa .
    A zegar ... cóż nie będę skromna ale jest boski i nie ma żadnej metalowej obejmy , tylko płaskie blachy z tyłu . Zdjęc brak niestety
    Cały ogród i dom dośc ciężko ogarnąc na raz , staram się , czasem mi jednak nie wychodzi .

  11. #3471
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    No dobra jeszcze parę fotek , parę zbliżeń w sumie niektórzy z Was długo czekali na to lustro .



    ( ... )

    Mam nadzieję , że następnym razem pochwalę się tarasem , właśnie zabraliśmy się za niego
    To prawda Kubel'ko bardzo długo czekałam za tym lustrem... i się doczekalam
    fantastyczne
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  12. #3472

    Domyślnie

    Kochana, odwaliłaś kawał dobrej i bardzo pięknej roboty)))
    Lustro i zegar wymiatają
    Dzielne, zdolna babeczko, pokłony.
    A taras będzie, jak sobie wymarzyłaś
    I jak tu powiedzieć, że marzenia się nie spełniają? Niemożliwe))

    buziaki zostawiam

  13. #3473
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    magduśś

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witaj, dzisiaj przeglądnełam cały twój dziennik i szacun, wielki szacun.
    Mnie się marzy mały domek, ale młodzi jesteśmy, nikt z rodziny nam nie pomoże więc wszystkiego dojść musimy sami.
    Z niecierpliwością czekam na kolejne wasze wyczyny

  14. #3474

    Domyślnie

    witam
    czym wygrawerowala Pani te cyfry w tym zegarze?
    dziekuje za info
    pozd.

  15. #3475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Odpowiem za autorkę - malowała przy papierowym szablonie

  16. #3476

    Domyślnie

    to to akurat wiem chodzi mi o to jakim narzedziem?

  17. #3477
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał magduśś Zobacz post
    Witaj, dzisiaj przeglądnełam cały twój dziennik i szacun, wielki szacun.
    Mnie się marzy mały domek, ale młodzi jesteśmy, nikt z rodziny nam nie pomoże więc wszystkiego dojść musimy sami.
    Z niecierpliwością czekam na kolejne wasze wyczyny
    Witam u nas i dzięki za szacun
    My w sumie też młodzi i jakoś nie przypominam sobie , by pędziły tłumy do pomocy . Życzę powodzenia , warto trochę się natrudzić - lepiej smakuje

  18. #3478
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał juchen Zobacz post
    to to akurat wiem chodzi mi o to jakim narzedziem?
    Juchen już Ci odpowiadam , ja ich nie grawerowałam , zrobiłam szablon i odmalowałam je ołówkiem , a później ręcznie malowałam malutkim pędzelkiem te cyfry , dlatego są takie nierówne ... pasują jak ulał do tego drapańca

    Andżeliko podpowiem Ci z czego zrobić wskazówki : idealnie nadaje się do tego sztywna teczka( taka grubsza ) na dokumenty przykleić ją trzeba do oryginalnych wskazówek .

  19. #3479
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Odpowiem za autorkę - malowała przy papierowym szablonie
    Dzięki Gosiek , ja zaglądam dosyć rzadko na FM więc moje odpowiedzi są lekko opóźnione .

  20. #3480
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kubełko skrzynkę Masz zapchaną...

Strona 174 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony