dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 214
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 4262
  1. #361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nie cierpię szklanych stołów, kiedyś mały miałam i w końcu go... skopałam, aż się rozleciał na kawałki Zimne toto, nieprzyjazne i wszystkie próby czyszczenia na nim w świetle słonecznym widać

    Takie krzesła za to bardzo mi się podobają i w Jysku są za bardzo przystępną cenę

  2. #362
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dzięki za odzew w temacie stołu
    No tak z tym stołem to bywa różnie. Mam go ok.10 lat i nie jest w cale zniszczony, parę rysek i nic poza tym. Za to bardzo dobrze się czyści, cóż może zależy od szkła Faktycznie jest zimny w dotyku i za nic na świecie nie zakładam na niego obrusów.
    Chodzi o to ,że mi go szkoda , bo cholerka jest dobry na impreski (gdyż się rozkłada) , ale nie bardzo teraz mi pasuje. Postanowiliśmy spróbować go reanimować i może coś dadzą nowe nogi, ale najpewniej za jakiś czas zrobimy stary drewniany stół wiejski.
    A w tych krzesłach jestem zakochana i tylko zastanawiam się czy kocimordka ich nie podrapie
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 01-03-2011 o 18:37

  3. #363
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Eeee a jak podrapie to za dupsko i na dwór

  4. #364
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Gosiek dzięki -jutro tam polecę

  5. #365

    Domyślnie

    Witam serdecznie! zarwałam pół nocy na czytanie od deski do deski oraz oglądanie zdęć Waszej WICHURY i jestem pod ogromniastym wrażeniem... aż dech zapiera to co z nią robicie (za co podziwiam Was baardzo - mi to chyba by ręce i chęci odpadły) i już się nie mogę doczekać dalszych fotek i relacji z tego pięknego miejsca....
    Lojalnie uprzedzam że będę tu zaglądać i to dość często...
    pozdrawiam

  6. #366
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cześć Andzia_ i sorki za tą nieprzespaną nockę:lol2: ale z natury gadatliwa jestem , podglądaj ile chcesz ,kiedy chcesz i komentuj.:bye:

  7. #367
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    I jeszcze mniej budowlano- przeżywam swój osobisty koszmar, bo dziecko w sumie moje, czyli ból zęba u mojego pięciolatka.
    Ciężka noc przede mną.

  8. #368

    Domyślnie

    heh ta noc należała do przyjemnie spędzonych jako że mój mąż był na nocce w pracy to samotny wieczór przy lampce wina i Twojej wichurce mi nie groził
    a co do ząbka to współczuję - to dopiero przede mną... (córcia ma dopiero 2 latka i 9 miesięcy) a więc powodzenia i spokojnej nocy!

  9. #369

    Domyślnie

    Krzesła super jednak kotecka mogą korcić,sama mam trzy koty i wiklinę bardzo lubią,widzę że przeprowadzacie się,my czekamy aż nasi klupujący dostaną kredyt,w umowie mamy że możemy mieszkać do końca czerwca,już nie mogę się doczekać.
    Marysia

  10. #370
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysiaa Zobacz post
    Krzesła super jednak kotecka mogą korcić,sama mam trzy koty i wiklinę bardzo lubią,widzę że przeprowadzacie się,my czekamy aż nasi klupujący dostaną kredyt,w umowie mamy że możemy mieszkać do końca czerwca,już nie mogę się doczekać.
    Witam nowego podglądacza my też nie możemy doczekać się przeprowadzki.

  11. #371
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Mój koszmar i mojego dzieciątka chyba dobiega końca , bynajmniej taką mam nadzieję . Stomatologa odwiedzaliśmy cztery razy . Jak na takiego malucha to dzielny facet.

  12. #372
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Podobno idzie wiosna? no nie wiem ile w tym prawdy, ale postanowiliśmy znów jeździć na Wichurkę do roboty. Stanęłam oko w oko z moimi schodami i zajęłam się najtrudniejszym elementem, czyli słupkiem wygiętym w łuk, oto moje wypociny na dziś:

    dla przypomnienia wyglądał tak


    słupek wymazany był jakimś mazidłem ,najprawdopodobniej woskiem


    po pierwszym zabiegu czyli wiertarką ze szczotką drucianą




    szlifierką pod dziwnym kątem prawie koniec


    strasznie toto pracochłonne ale chyba warto???

    I mój mąż walczył dalej z belką na przedpokoju




    Na górze rozprawialiśmy się dalej z podłogą , ale aparat z zimna nam się rozładował więc jutro nowe foto
    Och jak my się cieszymy, że jest coraz ładniej.
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 04-03-2011 o 19:36

  13. #373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    i się pytasz czy warto ... warto, warto, warto i jeszcze raz warto najpiękniejsze jest drewno z widocznym usłojeniem

    a synek dzielny bardzo, na paniczne strachy mojej córci gdy mała była - kupiłam misia i dałam doktorowi by dziecku w nagrodę za wizytę dał... potem ciągle się dopominała, kiedy kolejna wizyta

  14. #374
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Oj mam nadzieję,że tylko do kontroli bo dziś scena w gabinecie wyglądała drastycznie :mój mąż trzymał małego na kolanach, ja trzymałam za głowę a stomatolog wiercił ponownie. Wcześniej miał wiercone już dwa razy, raz mało do lekarstwa , drugi raz małym wiertłem dla dzieci do końca:( , trzeci raz tylko lekkie czyszczenie, a dziś horror powiększenie dziury wiertłem dla dorosłych. Dobrze ,że stomatolog to moja dobra znajoma( czytaj sikałyśmy do jednego nocnika) i przyjechała specjalnie do gabinetu po pracy. Wczoraj już miał podany antybiotyk, ale okazało się, że nic nie pomógł i stąd dziś to powtórne wiercenie. Ufff teraz nic nie boli mojego faceta, a w sumie płakał 5 minut i stwierdził ,że tatuś go dusił.
    Po drugiej wizycie dostał jajko niespodziankę i oczywiście dziś padło pytanie o następne jajko:D ach te dzieci .

    Ciszę się ,że podobają się schody , a jak je skończę to z radości chyba się upiję:rotfl:

  15. #375
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Obiecane deski z gwoździami






    A na górze leżakują i czekają deski na parapety i może jeszcze na coś.
    spora ilosc tych gwozdzi . ja tez chcialem ratowac deski z podlogi ale okazalo sie ze troszke mocno trzymaja ... bo sa dlugie
    .

    ...wasza stolarka jest bezbledna

  16. #376
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    :welcome: Cuuube - strasznie szkoda tych dech . Twoje gwoździe są jeszcze lepsze od moich:o.
    A tak ogólnie to szkoda gadać na temat zniszczeń w moim domu (i innych też) a wszystko przez lenistwo.

  17. #377
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Znalazłam taką kuchnię- coś w moich klimatach

    jejku ale mi się gust zmienił :rolleyes:

  18. #378

    Domyślnie

    Sliczna kuchnia. Baaaaardzo na tak Idealnie pasuje do waszego domu
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  19. #379
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    witam witam ...tez jestem fanem starych klimatow jesli chodzi o domy (nowe projekty sa wg mnie ochydne )
    ja remontuje 50latka i troche zaluje ze nie kupilem ponad stuletniej chalupy poniemieckiej wiekszej i w lepszym stanie chyba (wiezba , konkretna jak u was. ale zdecydowaly koszty dojazdu do pracy codziennie 50km w jedna strone...) ale jak to sie mowi nie ma tego zlego... i wyprowadze go na 'ludzi'
    bede zagladal do waszego tematu bo w podobnym stylu bedziemy wykanczac , chociaz ja kieruje sie troche w strone mebli kolonialnych.
    tymczesem jade na swoja wichure , pozdrawiam

  20. #380
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał alladyn71 Zobacz post
    Sliczna kuchnia. Baaaaardzo na tak Idealnie pasuje do waszego domu
    Cóż nie będę orginalna - kuchnię mam wybraną i wycenioną w Ikei od kiedy pamiętam zawsze mi się podobały.
    A ta wyspa achhhh cudna ja będę mieć skromną , bo przy dużym stole z sześcioma krzesłami byłoby za ciasno.

Strona 19 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony