dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 213 z 214
Pokaż wyniki od 4.241 do 4.260 z 4262
  1. #4241
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Był sobie kiedyś kominek , a w gruncie rzeczy nigdy go nie skończyliśmy ... coś mi /nam mówiło nie śpiesz się z nim i tak tego głosu słuchaliśmy z nadzieją ,że coś się urodzi w naszych umysłach co z nim zrobić .
    I tak też się stało : wpadł kiedyś - gdzieś mimo,że tego nie chcieliśmy , nie zaplanowaliśmy nowy pomysł , wyczekaliśmy na odpowiedni moment i zrobiliśmy mały remoncik w pokoju .
    A wyglądało to tak ,że ponownie w domku zagościł młot , cekol , cegła ...jednym słowem brud i pył .








  2. #4242
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No dobrze przyznam się : UWIELBIAM KOZY i zawsze o niej cichutko marzyłam .







    Uwielbiam ją , jest o wiele więcej miejsca w pokoju , a i klimat jaki tworzy jest niesamowity .

  3. #4243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Przystojnie wyglądasz z książką


    Kozunia, prawie jak moja, nie dziwię się, że swoją lubisz -u Ciebie jak zwykle pięknie i klimatycznie


    pozdrawiam

  4. #4244

    Domyślnie

    Dobrze Cię znowu widzieć, witaj!
    Piecyk - koza bardzo dobrze się prezentuje, cegła też robi klimat.
    Mam taka małą kozę. Dodatkowo dorobioną kratkę na nóżkach i jak jest sezon np. grzybowy, owocowy to ją stawiam na górę i suszę, polecam.
    A co czytasz ciekawego?

  5. #4245

    Domyślnie

    łał.... zamieniałaś kominek na kozę ..... odważnie..... podoba mi sie ....

  6. #4246
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Co ja tam pisałam niedawno : "że wracam jak bumerang" ... no cóż znów wróciłam , witam się ze Wami ponownie i pytam się co się stało z moimi zdjęciami ???
    Powiem szczerze, że powroty na forum nie się łatwe, muszę częściej tu zdecydowanie zaglądać .... nawet hasło musiałam odnowić , nie wiem o co chodzi ze zdjęciami . Może znajdzie się ktoś kto mi podpowie jak odzyskać moje wypociny i napisze z jakiego programu do edycji zdjęć korzystacie teraz .

  7. #4247

    Domyślnie

    Kubelku, ja Cię chyba myślami ściągnęłam serio . Trzy dni temu przypomniałam sobie Twój domek, miałam go przed oczami, tą cegłę, drewno, piękne okna, Waszą pracę, Wasze odnawianie , i Ciebie nie wiem czy dobrze pamiętam Ciebie siedzącą na krokwiach na wysokościach i szlifującą owe krokwie . I tak sobie wspominałam Wasze piękne wnętrza, bo uwielbiam taki klimat, i z mężem mamy z odzysku trochę drewna do wykorzystania i właśnie pomyślałam że fajnie byłoby do Was zajrzeć , tylko za nic nie mogłam sobie przypomnieć nazwy profilu na muratorze . Więc postanowiłam sobie ,że poszukam w ten weeken jak będę mieć więcej czasu . A tu dzisiaj siadam do kompa, patrzę a jeden z maili jest z muratora że Stulatek Kubelków napisał post , a co dziwne, że daaaawno mi nie przychodziły powiadomienia z muratora, bo nie wchodziłam na niego daaaawno. Mówisz że nie ma zdjęć? Ja tak teraz na szybko co którąś stronę kliknęłam i jakieś tam zdjęcia są , ale pewnie nie wszystkie, bo tak szczegółowo nie widzałam. Jeśli wróciłaś tutaj na dłuuuugi czas, to ja też wracam i będę wierną podglądaczką .A masz może konto na instagramie? Bo chętnie bym Cię tam odwiedziła.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  8. #4248

    Domyślnie

    Witaj, u mnie otwierają się wszystkie Twoje zdjęcia. Pokaż aktualne jak po latach ten klimatyczny domek wygląda. Jeszcze go tworzycie? Powodzenia i pozdrawiam. Lila

  9. #4249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Hej, Kubełku jak miło że jesteś.

    Jakiś czas temu były na forum robione jakieś porządki techniczne. Objawiło się tym, że kilkanaście moich wstawianych bezpośrednio z komputera zdjęć straciło widoczność. Tzn. pliki były, ale tylko jako nazwy. Musiałam na nowo powstawiać. Dziwne, ale to dotknąło tylko zdjęcia z ostatniego pół roku. Starsze wyszły bez szwanku. Myślę, że znacznie gorzej technika postąpiła z plikami wstawianymi z obcych serwerów.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #4250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Odmachowywyję i pozdrawiam. Też nie widzę zdjęć

  11. #4251
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cześć
    Miło ,że o mnie pamiętacie uśmiecham się od ucha do ucha .
    Postaram się ogarnąć kilka zdjęć niedługo i wkleić te które zniknęły.
    Ja nie widzę tych z ostatnich stron.
    Jak na razie ogarniam ogród dopóki pogoda dopisuje .... czasem mam wrażenie ,że jestem ogrodnikiem na pełnym etacie i wiecie co uwielbiam to .

  12. #4252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    CZekam na zdjęcia. Najbardziej na nowe, bo stare pamiętam Z ogrodem mam tak samo. Podobno grzebanie w ziemi ładuje w nas endorfiny jak czekolada
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #4253
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Mała próba wstawiania zdjęć z małym co nieco z rana

    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 15-06-2020 o 07:22

  14. #4254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pyszne, ale taka rozpusta do śniadanka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #4255
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    A co tam , niech w c..ki idzie

    W czasie mojego niebytu na forum dużych remontów ani zmian nie robiliśmy, ewentualnie zrobiliśmy mały lifting .

    Dla przypomnienia pierwszy przedpokój ... tu już nie planuję zmian , chociaż zaszalałam ze zmianą lampy.
    Zawsze marzyła mi się goła żarówka na budowie więc teraz mam kilka na przedpokoju



    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 16-06-2020 o 14:32

  16. #4256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Czyli „zaprosiłaś” do domu pająka
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #4257
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    W ubiegłe wakacje Kubełek postanowił wejść na dach i zaczął go powoli zmieniać... robota to trudna dla jednego człowieka ,
    Mnie to zadanie niestety przerosło i byłam tylko pomocnikiem z dołu a właściwie to moja rola ograniczała się do podziwiania .
    Nasz syn już na tyle podrósł iż zaczyna matkę wyręczać matko kiedy to zleciało .
    Na dachu wymieniamy dechy , dachówka jest układana ta sama . Niby proste a jednak można się zdziwić jak niektóre od siebie się różnią .





    ...no tak jak znalazłam trochę czasu dla wątku to nie mogę znaleźć zdjęć

  18. #4258

  19. #4259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ale wymieniliście te dechy? Mam nadzieję, bo widać, że było konieczne
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #4260
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Tak wszystko poszło do wymiany, układamy tylko te same dachówki...odpadają tylko te bez zamków

Strona 213 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony