dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 76 z 214
Pokaż wyniki od 1.501 do 1.520 z 4262
  1. #1501

    Domyślnie

    Jestem pełna podziwu... naprawdę. Za ogrom pracy typowo męskiej należy Ci się niejeden medal. No i jak na babę przystało.. zazdroszczę, że możesz właśnie sama Ja też robię co mogę ale mój mąż,perfekcjonista,wychodzi z założenia, że on zrobi lepiej. Niby fajnie.. ale w tym czasie gdy on jest np. w pracy ja mogłabym już coś zrobić. No cóż... powoli do przodu i kasa w kieszeni. Podglądam dalej
    Ostatnio edytowane przez aisa222 ; 10-09-2011 o 10:17

  2. #1502
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Naleśniczki stawiam z dżemikiem własnej roboty za te wszystkie miłe słowa, które ślecie w naszą stronę


  3. #1503

    Domyślnie

    Przepiękne te fiordy są! Kiedyś widziałam tylko ciemne drzwi w moim domu, a teraz... żadne inne, tylko białe, tylko fiordy
    Też przez jakiś czas mieliśmy zasłonkę zamiast drzwi do kibelka, i nam to nie przeszkadzało w ogóle - goście i rodzina psioczyła, że bakterie, że się skupić nie można heheh. Ja tam problemów nie miałam

    Aleś ochoty narobiła na naleśniczki, a ja mleka nie mam M. wypił wczoraj wieczorem do ciasteczek. A do sklepu nie chce się iść te 4 piętro hihihi.
    To nic, zrobię jutro na śniadanko

  4. #1504
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    no to smacznego, ja tez sie czestuje nalesniczkiem wirtualnym!
    Ja tez mam biale drzwi, drewniane wygladajace jak fiordy - jak dla mnie to najladniejszy wzor drzwi. a wiecie, ze ten wzor jest stary niemal jak swiat

  5. #1505
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julinka1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    Wiemy,wiemy moje <<poniemieckie>> drzwi tez takie.Tak w ogóle to stare drzwi jakie spotykam w starych domach,pałacach sa piekne.Pozdrawiam milego dnia

  6. #1506
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Jestem pełna podziwu... naprawdę. Za ogrom pracy typowo męskiej należy Ci się niejeden medal. No i jak na babę przystało.. zazdroszczę, że możesz właśnie sama Ja też robię co mogę ale mój mąż,perfekcjonista,wychodzi z założenia, że on zrobi lepiej. Niby fajnie.. ale w tym czasie gdy on jest np. w pracy ja mogłabym już coś zrobić. No cóż... powoli do przodu i kasa w kieszeni. Podglądam dalej
    Wiatam
    A wiesz to jest bardzo zły nawyk, wiem co mówię bo to ja zawsze byłam tą która umie wszystko lepiej i kiedyś przejechałam się na tym . Doczekałam się stwierdzenia od męża , że nie będzie tego robić skoro i tak będę poprawiać po nim Już teraz staram się tak nie robić .Stwierdzam ,że lepiej niech nie będzie zrobione idealnie , ale za to jestem mniej zmęczona
    Dzięki za uznanie ... ja tylko pomagam

  7. #1507
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    no to smacznego, ja tez sie czestuje nalesniczkiem wirtualnym!
    Ja tez mam biale drzwi, drewniane wygladajace jak fiordy - jak dla mnie to najladniejszy wzor drzwi. a wiecie, ze ten wzor jest stary niemal jak swiat
    O drewnianych to mogłam sobie pomarzyć ale marzenia to ludzka rzecz więc czemu nie Mnie też ten wzór wpadł w oko od początku, jednak gdzieś tam po drodze mieliśmy już prawie zamówione Stylusy z Dre. Jak dobrze ,że namówiłam męża na zmianę ...już je uwielbiam.
    Wzór stary jak świat to na pewno, ale wiesz co jest najśmieszniejsze ,że w naszym domu zaraz po zakupie były właśnie takie stare drzwi , które pozdejmowaliśmy i schowaliśmy do stodoły. Zapomniałam o nich na śmierć i dopiero jakiś czas temu zauważyłam ,że zamówiłam prawie takie same drzwi. Jak da się je odnowić to dam je na górę.

  8. #1508
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Super beda wygladaly ! Ja z naszych starych drzwi robie zaglowek do lozka , do niczego innego sie nie nadawaly...

  9. #1509

    Domyślnie

    Drzwi przecudnej urody sama KLASYKA , a klameczki jakie planujesz ? mi bardzo wpadły w oko klamki STARY DWÓR z Barczu http://www.starydwor.barcz.pl/
    ja mam z serii Baszta i jestem z nich zadowolona ( cena całkiem przystępna ).
    Naleśnikiem oczywiście się poczęstowałam i dobrze, że z dżemikiem..... takie uwielbiam najbardziej

  10. #1510
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Mam też upatrzone te klameczki ,ale zabij nie pamiętam serii ,kiedyś wklejałam takie wywijane. Jednak jak na razie mąż szuka strych klamek w stodole ( ze starych drzwi) i powiem ,że jestem zaskoczona tym co przynosi ... fakt każda inna ale cudne mają rozetki. Poczyścił już kilka , ja pomaluję i zobaczymy.

    A ja uwielbiam taki dżemik... Robiłam również za namową Julinki(jak dobrze pamiętam) kwiaty dyni w cieście naleśnikowym . Wszyscy w rodzinie patrzyli na mnie jak na wariatkę , mnie smakowało

    Jak dobrze pójdzie to za dwa dni pochwalę się wyspą . Kiedy ja sobie smacznie spałam rano mój mężulek od 6.00 ( tak jak obudziła go psinka) pracował nad nią w warsztaciku. Pewnie skończyłby dziś na gotowo , ale gości nie pozwolili.

  11. #1511
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Super beda wygladaly ! Ja z naszych starych drzwi robie zaglowek do lozka , do niczego innego sie nie nadawaly...
    O ciekawe rozwiązanie , mam nadzieję ,że będzie można zobaczy je w Twojej galerii

  12. #1512

    Domyślnie

    Stare klamki mają swój urok ( kiedyś na starociach wypatrzyłam do drzwi wejściowych ), ale z bólem serca nie wzięłam ich ponieważ były niekompletne urodę ich będę pamiętać dłłłuuugoooo ...nadal szukam starych klameczek

    Czy ten dżemik jest z dyni ???? jak tak to bardzo proszę o przepis ( tak na marginesie nigdy jeszcze nie jadłam dyni w żadnej postaci) [ oprócz pestek dyni ] czas najwyższy nadrobić tę zaległość !!!!

    Wyspa..... już mi się buzia uśmiecha

    Ja jutro wstaję o 5.45 i tak przez 5 dni

  13. #1513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dzem z dyni!!! Ja też proszę o przepis. Leżą u mnie 4 dorodne dynie, z którymi nie mam czasu nic zrobić. Zupy dyniowej nie lubimy. Może ten dzem chociaż?

  14. #1514

    Domyślnie

    kubelko u mnie pokazałam Ci kolo słomiane własnej roboty Tylko jak pisałam zrób ZDECYDOWANIE grubszy egzemplarz

  15. #1515
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No zabij ale nie pamiętam: Rolleyes: muszę pomyszkowa u Ciebie tak dla przypomnienia.
    A dżemik niestety nie z dyni tylko z jabłuszek i śliwek węgierek . Jak tylko znajdzę przepis , choć pewnie robi się tak samo jak każdy inny , to dam zanc niedługo. Tak mnie molestują w domu na tą dynię ,że będę musiała ją zarżnąc
    Polecam te kwiaty

    Ja ranny ptaszek jestem i zawsze tak się budzę , ale jak tylko mogę czyli w sobotę i niedzielę to leniuchuję a dzieci ze mną

  16. #1516
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Poszperałam w necie dżem z dyni robi się tak jak inne , można je mieszac z jabłakami lub pomarańczą.
    Dziś była u mnie moja babcia, mąż ją przywiózł pierwszy raz do nas... wcześniej nie chciałam pokazywac Jej domu, bo jak wiadomo nie przespałaby ani jednej nocy zamartwiając się niepotrzebnie. Sprzedałam mi przepis na zupę mleczną dyniową. Ciekawe jak smakuje.
    Do mleka dodaje zmiksowaną i ugotowaną dynię i robi zacierki... twierdzi ,że jet bardzo dobra i słodka.

  17. #1517
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julinka1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    KUBELKOzachecam do starych klamek,jesli uda Wam sie skompletować.Ciesze sie,ze kwiaty z dyni smakowały ,zachecam do dzemiku dyniowego z pomarancza i imbirem.

  18. #1518
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No tak u nas roboty jeszcze dużo a ja zamiast myslec o dalszych pracach myślę tylko o podniebienu moich najbliższych... ach kobita się we mnie odezwała nic tylko stroic , gotowac , zaraz zima to druty wyciągnę a parapetów jak ni ma tak ni ma

  19. #1519
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Niemodna znalazłam moją baterię - nazwę Bateria Kuchenna Aquarius 8193. Jest super polecam

  20. #1520

    Domyślnie

    Cytat Napisał niemodna Zobacz post
    letnie kino...
    gdyby tylko komary wytępić, to czemu nie...
    Witam , na komary stosuje zolte zarowki ,specjalne na komary i faktycznie nie przepadaja za tym swiatlem ,poza tym w ogrodku mam sumaki chinskie ,to takie rosliny ktorych tez komary nie lubia ,a najwaznejsza rzecz doostawu wpuscilem ryby ktore sila rzeczy zra larwy kamarow.A do letniego kina to wydaje mi sie ze najlpeszy bedzie laptop z karta telewizyjna i wideo sender (taki nadajnik telwizyjny).Pzdr
    Regulamin forum

Strona 76 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony