dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 78 z 214
Pokaż wyniki od 1.541 do 1.560 z 4262
  1. #1541

    Domyślnie

    Zamurowało mnie, opad dolnej szczęki ( dobrze, żę mam jeszcze swoje zęby bo sztuczne dawno by wyleciały ).
    Zdjęcia wyspy jak z katalogu, żadnych firmowych ZDECYDOWANIE HAND MADE, jest obłędna . Pełen profesjonalizm i gratulacje dla dzielnego małża i zdolnej małżonki .
    Już chyba nic nie będę pokazywała WASZE PRACE ZWALAJĄ Z NÓG...
    to pisałam ja czyli wielbicielka pracy waszych rąk
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 13-09-2011 o 13:25

  2. #1542
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    piękna...
    szkoda, że moja kuchnia takiej by nie pomieści...

    czy nie zastanawialiście się nad rozpoczęciem produkcji wyrobów hand-made?

  3. #1543

    Domyślnie

    Cytat Napisał niemodna Zobacz post

    czy nie zastanawialiście się nad rozpoczęciem produkcji wyrobów hand-made?
    też o tym pomyślałam chętni na pewno by się znaleźli

  4. #1544

    Domyślnie

    potrzebna pomoc, padłam i leżę...
    takich zdjęć nie należy wklejać bo ludzie (podobni do mnie) nabawią się kontuzji a ja jeszcze dzisija musze wrócić do domu vel mieszkania...

  5. #1545

    Domyślnie

    Ujawnię się i ja, stała podglądaczka. Wyspa jest fenomenalna i przepiękna. Po prostu brak słów.. naprawde pełen szacun Pozdrawiam

  6. #1546

    Domyślnie

    Wiedziałam,że wyspa będzie piękna i taka jest-a właściwie jeszcze piękniejsza niż się spodziewałam...
    Naprawdę super pasuje do tych wstawek w cegle,a jak jeszcze dojdą półki i parapety....
    A parapety też z desek z odzysku?Sama się nad takimi zastanawiam...Tylko czy to drewno nie "wykrzywi" się?
    A produkcja hand-made w waszym wykonaniu to super pomysł

  7. #1547
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julinka1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    Pieeeeknie,powtorze jedynie za dziewczynami.Niektore zdjecia rzeczywiscie jak z gazety.No to teraz do kompletu moze jakies.. ,cos nad wyspe wiszacego?WSPANIALE ITD, ITP .Szkoda,ze nie wprosiłam sie na kawke. moze dostalabym wiekszego kopa

  8. #1548
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    ... no ja niestety nie bede oryginalna... wyspa jest cudowna i tak jak nigdy nie chciałam w mojej kuchni żadnej wyspy tak teraz w waszej się zakochałam i gdyby moich dech nie zjadły robale to też bym sobie taka zrobiła...
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  9. #1549

    Domyślnie

    Boska. Po prostu RAJSKA WYSPA
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  10. #1550
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Podpisuje sie pod wszystkim co zostalo napisane wyspa super, caly dom piekny macie talent

  11. #1551

    Domyślnie

    Ja też jestem pod wielkim wrażeniem!! Wielki szacunek za wykonanie!!

  12. #1552
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ło matko teraz to ja się nie mogę pozbierać po Waszych wpisach. Moje serce tego nie wytrzyma... bardzo cieszymy się z tego, że nasza wyspa tak Wam się podoba .
    Normalnie urosłam ...dobrze ,że nie w piórka. Mąż się śmieje ,że niedługo go przerosnę ,brakuje mi jakieś 30 cm ,ale jak tak dalej pójdzie to dam radę ... hihi i jak tu nic nie robić .
    A i witam Cię Krzak0071
    Seven jak już Cię podniosą to przyślij ich do mnie. Przesyłam wszystkim buziaki

  13. #1553
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Julinko jak na razie na nic wiszącego nad wyspą nie wpadłam i obawiam się czy oby takie rozwiązanie nie zagraci mi kuchni . A zaraz usłyszę męża : to teraz mi to mówisz, przecież tam pod spodem( czyli nad płytą) nie ma odpowiedniego stelaża. Eee tak to jest baba wymyśla a facet torpeduje. Takie wiszące patelnie , grnuszki czy widelce z łyżkami podobają mi się bardzo- chyba u Kasiorek coś takiego wisi .

    Czejeno masz rację stare dechy są bardzo wyłódkowane i trzeba się nad nimi trochę napracować by nie mieć fal . Dlatego nasze dechy będą puszczane przez maszynkę stolarską przez taką większą heblarkę, która jest jeszcze grubościówką. Bardziej martwi mnie łączenie tych dech , bo parapety mam szerokie i najprawdopodobniej zrobimy je z dwóch.
    Blat na wyspie nie jest idealnie równy ... ja chciałam coś co nie będzie bardzo wygłaskane , najważniejsze ,że nie ma dużych szpar między dechami( skracałam pióra) .Och i ta stolnica mi się śni . Jak ją zrobić by nie była za ciężka , bo jak zrobimy cienkie dechy to może się połamać a kupnej nie chcę bo jest klejona z małych kawałeczków.

  14. #1554
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał seven... Zobacz post
    potrzebna pomoc, padłam i leżę...
    takich zdjęć nie należy wklejać bo ludzie (podobni do mnie) nabawią się kontuzji...
    jestem takim ludziem...padlam chyba poraz 20ty ogladajac twoj dziennik

  15. #1555
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Normalnie pozbierać sie nie mogę a ja głupia wszystkie deski pociełam zostały mi tylko dwa stoły chyba się za nie wezmę tyle rzeczy sami zrobiliście Wyspa jest przepiękna zresztą jak wszystko w waszym domu

  16. #1556

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Czejeno masz rację stare dechy są bardzo wyłódkowane i trzeba się nad nimi trochę napracować by nie mieć fal . Dlatego nasze dechy będą puszczane przez maszynkę stolarską przez taką większą heblarkę, która jest jeszcze grubościówką. Bardziej martwi mnie łączenie tych dech , bo parapety mam szerokie i najprawdopodobniej zrobimy je z dwóch.
    Blat na wyspie nie jest idealnie równy ... ja chciałam coś co nie będzie bardzo wygłaskane , najważniejsze ,że nie ma dużych szpar między dechami( skracałam pióra) .Och i ta stolnica mi się śni . Jak ją zrobić by nie była za ciężka , bo jak zrobimy cienkie dechy to może się połamać a kupnej nie chcę bo jest klejona z małych kawałeczków.
    A,to mając takie przyrządy to nie ma problemu.... Jedynie zastanawia mnie czy potem te parapety nie będą się wykrzywiały-drewno wciąż pracuje...Będziecie je wpuszczać pod ramę okienną czy będą tylko dosunięte do ramy?U mnie musiałyby być wpuszczone pod ramę i nie wiem jak będzie się zachowywało okno pod wpływem ciągłej"pracy "drewna...(Kiedy wyjęliśmy po środku okna spod ramy jedną cegłę był problem z zamknięciem go).
    A na łączeniu pewnie szpara może się powiększać...Ale to też ma swój urok-parapety nie będą wygłaskane i będą pasowały do niewygłaskanego blatu wyspy
    No właśnie,a co z łączeniami dech na stolnicy?Zresztą z Waszym talentem stolarskim na pewno coś wymyślicie...
    Ostatnio edytowane przez Czejena ; 14-09-2011 o 09:44

  17. #1557

    Domyślnie

    Nic nie napiszę bo mnie zatkało....

  18. #1558

    Domyślnie

    Witaj
    Ja w kwestii stolnicy. Zrobiłam ją z odpowiednio dużej (zależy co dla kogo odpowiednie) i grubej (chyba 12 ?) sklejki bez żadnych brzegów, bo łatwiej schować. Wszystkie krawędzie porządnie wyszlifowane, ona sama też. Można dorobić wieszadło na ścianę. Zresztą, nie ucz Pan ojca ...Moja ma ok. 65 x 80 cm i ...20 lat .Niejedno już widziała .

  19. #1559
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dobrze już dobrze starczy już tego dobrego... pozbierałam się , podniosłam ... i pognałam do roboty . Dziś zrobiłam przymiarkę tego co mi mąż wieczorkiem skręcił i jak do tej pory moje półki dostały bok.





    Strzeliliśmy małego babocha na etapie planowania gniazdek i zapomniałam dać jednego na końcu kuchni pod blatem. W celu zaspokojenia tego braku mąż przykleił przedłużacz , na szczęście jest mało widoczny.

    Czejeno liczę się z tym ,że mogą się one wypaczyć , zeżrą je robaki itd. Trudno nie będę marudzić a jak zajdzie taka potrzeba to wymienię za kilka lat. I dajemy je do ramy a nie pod.

  20. #1560
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał JagaR Zobacz post
    Witaj
    Ja w kwestii stolnicy. Zrobiłam ją z odpowiednio dużej (zależy co dla kogo odpowiednie) i grubej (chyba 12 ?) sklejki bez żadnych brzegów, bo łatwiej schować. Wszystkie krawędzie porządnie wyszlifowane, ona sama też. Można dorobić wieszadło na ścianę. Zresztą, nie ucz Pan ojca ...Moja ma ok. 65 x 80 cm i ...20 lat .Niejedno już widziała .
    Super pomysł muszę podumać na ten temat , bo za cholerę nie wiem skąd mam wziąć sklejkę. Dzięki za podpowiedź
    A co najważniejsze nie jest ciężka, no a z tym ,żeby ją wieszać jest genialne

Strona 78 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony