dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 41
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ainowi

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    tkaniny na zasłony są super ....zwlaszcza ta na ostatnim zdjęciu... ale w PL nie mogę znaleźć... szkoda byłaby idealna

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ainowi,
    a gdzie szukałaś, że znaleźć nie możesz? Wystarczy wejść do sieciówki Eurofirany albo innego sklepu z szyldem "Wystrój okien" i przerzucić dziesiątki wzorników wiszących na stojakach...

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Magdala

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    no właśnie w Eurofiranach nie maja takich fajnych brązowych z turkusem, przeglądałam już

  4. #24

    Domyślnie

    nawet nie wiedziałam, że połączenie turkusu i brązu może tak dobrze wyglądać, bardzo...dostojnie patrząc na te zdjęcia, aż sama zaczęłam myśleć, czy w tych kolorach nie urządzić sypialni...turkusowe ściany i do tego brązowe meble..wydaje mi się, że efekt będzie niesamowity

  5. #25

    Domyślnie

    tutaj są http://ardeko.pl/oferta/Tapety.htm a przy okazji wiele innych inspiracji

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Oczywiście ja też z frakcji turkusowo-biało-ciemnej - stad wiem, gdzie zasłon szukać
    Fotki krążą po forum i są pod sygnaturką

  8. #28

    Domyślnie

    Ja zakochałam się w tej pościeli, ogólnie choruję ostatnio na turkusy

    Ostatnio edytowane przez esor ; 13-07-2010 o 21:39

  9. #29

    Domyślnie

    O to coś dla mnie! Od jakiegos czasu marzy mi się właśnie cos turkusowo- brązowego. Chyba padnie na salon, chociaz do jego urzadzania jeszcze kawałek drogi. Chciałabym połączyc brąz z jakimś jasnym beżem i turkusem. Po głowie chodzi mi taka turkusowo- brązowa tapeta na jednej ścianie, zasłony cos w ten desen. Nie mam jeszcze koncepcji dlatego będę tu zaglądac w poszukiwaniu inspiracji
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

  10. #30
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Magdala

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    joliska, cudnie, cudnie!

  11. #31

    Domyślnie

    kawałek salonu jako inspiracja


  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał monjan Zobacz post
    Widzę, że to zdjecie salonu zrobionego przez DEKORATORNIĘ...
    piekne zasłony.... można wiedziec, z jakiej firmy są????
    czy zamówione w Dekorii???

  13. #33

    Domyślnie

    ja też urządzam sypialnię w kolorach brązu i turkusu, wkleję zdjęcia jak będzie gotowa,
    też mam problem ze znalezieniem odpowiednich zasłon,
    mam pościel z drugiego postu z drugiego zdjęcia - Andropol, mogę napisać, że to nie udany zakup. wymiar kołdry 200x220 jest co najmniej o 3 cm za mały na wymiarowe kołdry. kiedyś przypadkowo w tesco udało mi się kupić też pościel z satyny bawełnianej w turkusowym kolorze za 100zł i jest dużo lepsza i przyjemniejsza niż ta z andropolu.

  14. #34

    Domyślnie

    Z jakim jeszcze innym kolorem można połączyc turkus? Salon mam już zrobiony, jest czarno- brązowo-beżowo- biały. Potrzebuję dodatkow: zaslony, poduszki, obrus. Padlo na turkus (takiego olsnienia doznalam, choc w glowie mialam tez pomarancz i cerwien). Teraz jednak zastanawiam sie, czy nie warto jeszcze jakiegos wrzosu dolączyc (np. poduszki turkusowe i wrzosowe). Co sądzicie?

  15. #35

    Domyślnie

    alfa36 opamietaj się
    masz już 4 kolory, chcesz dołożyć jeszcze 2?

  16. #36

    Domyślnie

    Moj salon jest ... mdły. Musze go czymś ożywic. Poki co polozylam turkusowe poduszki. Wkleję fotki po weekendzie.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36 Zobacz post
    Moj salon jest ... mdły. Musze go czymś ożywic. Poki co polozylam turkusowe poduszki. Wkleję fotki po weekendzie.
    turkus pięknie łączy się z granatem, ale uważaj, zeby nie przesadzic, wystarczą juz bardzo drobne dodatki w tym kolorze, np satynowa podusia w granacie
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  18. #38

    Domyślnie

    Poduszki to dobry poczatek, potem mozna inne dodatki dołączyć: zasłony, dywan w tym kolorze.

  19. #39

    Domyślnie

    Właściwie to mialam założy watek o tytule"ratujcie salon"... Spójrzcie, proszę..., bo zaczęłam kombinowac z turkusem.
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...23715a526.html - kącik wypoczynkowy, z tymczasową lawą (ktora jednak będzie co najmniej rok)
    [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7a4ef9e67.html - moja biala kuchnia kuchnia
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fef4d9b0b.html - krzesla mialy byc biale, są takie
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d6859c963.html - puste okno, na tej scianie mają byc meble (pytanie tylko jakie...) i ma wisiec telewizor
    W domu nie ma żyrandoli bo kompletnie nie wiem, jakie mają byc. Kolory scian nieco przeklamane, w rzeczywistosci jest na szczęscie jasniej. Jaką proponujecie lawę (kolor)? Stół muszę przykryc, bo poki co jest stary i jeszcze taki pobędzie. Na podlogę w kąciku wypoczynkowym chcę cos polozyc. I kompletnie nie wiem, jak to wszystko zgrac.
    No i jeszcze, ponieważ lodowka ma nie ten bialy kolor, ktory miala miec to chcę ją okleic naklejkami z www.oklejgo.pl Pomozcie wyrbrac naklejkę, proszę.
    Ostatnio edytowane przez alfa36 ; 18-10-2010 o 12:11

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Magdala

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    tak sie broniłam przed ornamentami, ale jednak
    joliska, widziałam Twoje wnętrza na "house of turquoise" super!
    Ostatnio edytowane przez Magdala ; 18-12-2010 o 21:02

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony