dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Co przed wylewką w lazience

    Ostatnio zrobiłem remont łazienki(kamienica ze stropem betonowym). Skułem kafle (dwie warstwy) plus kawałek betonu. Podloga jest bardzo nierówna (od 2 do 15 cm różnicy do osiagniecia potrzebnej wysokości posadzki). Czym ja wyrownać? Nie chcę stosować samej wylewki bo raczej nie wylewa sie 15 cm wylewki i wyjdzie drogo. Czy podrownac piachem -》styropian-》beton i na koniec wylewka?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Pod stropem powierzchnia ogrzewana i cicha?

  3. #3

    Domyślnie

    Pod stropem mam sąsiadów. Strop jest betonowy. W podłodze nie planuje ogrzewania.

  4. #4

    Domyślnie

    Naprawdę nikt? Proszę o pomoc...

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.918

    Domyślnie

    Kup taniej zaprawy betonowej w workach (8-10zł/szt) Wylej tak by zostało z 1 cm do wybranego poziomu.Na to listwy , wypoziomuj przyklejając je np klejem do regipsu. Później na to wylewkę z drobnym ziarnem. Tam, gdzie masz te 15 cm możesz położyć twardy styro ale zostaw min 5cm na beton.
    Jak dasz radę (kwestia sposobu wypoziomowania) to możesz również tanim betonem na raz wszystko wykończyć.

    PS - ja listwy zawszy wyciągam na drugi dzień.

  6. #6

    Domyślnie

    pięknie dziękuje - zpbacze może uda się ze styropianem a jak nie to zaleje betonem i poprawie wylewką.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony