dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Kulaski - było mieszkanko będzie dom

    Witam.
    Chciałabym zaprezentować nasze mieszkanko (niestety juz sprzedane) ale nic straconego bo kaska ma iść na domek i nasz własny kawałek ziemi . Zapraszam zatem do oglądania tego co było oraz tego co będzie.
    Niestety nie umiem jeszcze wklejac tu zdjęć ale obiecuje, ze się nauczę.
    Ostatnio edytowane przez malkul ; 29-09-2011 o 12:57

  2. #2

    Domyślnie



    cos mi tu wychodzi hihihi


















    cd nastapi
    Ostatnio edytowane przez malkul ; 30-06-2010 o 11:43

  3. #3

    Domyślnie

    Lampa która witała gości w przedpokoju


    Lampy w kuchni
    Ostatnio edytowane przez malkul ; 30-06-2010 o 11:36

  4. #4

    Domyślnie

    przedpokój




    Kuchnia







    pokój synka


    duzy pokój

  5. #5

  6. #6

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    cieszę sie że w końcu ktoś to zajrzał komentować jak najbardziej , nawet zachęcam Jesli chodzi o drzwi przesuwne to robił je mój mąż "złotoręki" od A do Z. Zamiast szyby użyto PLEKSI (to ze względu na bezpieczeństow synka) wyklejone folą mrożoną z wyciętą na ploterze grafiką, relingi z nierdzewki zakupione na allegro (150,00zł za obie strony), a cały sytem to zwykłe aluminowe teowniki i rurki pomalowane piaskowo w malarni. Mąż robi cuda i na szczęście kwoty oszczędności jeśli chodzi o wykończenie domu przewiduje kolsalne Acha o system jezny to musze spytac męża i napisze jeszcze
    Ostatnio edytowane przez malkul ; 03-09-2010 o 18:51

  9. #9

    Domyślnie

    Umywalka czaderska - też robota męża? Zazdroszczę takiej złotej rączki, bo mój Tata był taką osobą, a mi się trafił inny typ na męża i porównanie mam
    Macie (mieliście) super dobrany kolor ścian w kuchni do mebli - miodzio!

  10. #10

    Domyślnie

    Dziekuję pieknie za te komplementy Cała łazienka to robota męża. Zresztą całe mieszknko to jego robota, nawet meble do dużego pokoju sam robił z drewna, hihihi a zawodowo to zajmuje sie reklamą zewnętrzną. Ale to faktu prawdziwy to skarb z niego!!! I jak tu nie kochać?? hihihihi

  11. #11

    Domyślnie

    System jezdny też złożył mąż m.in.: z kółek łozyskowanych dostępnych w sklepach meblarskich.

  12. #12

    Domyślnie

    Reklama zewnętrzna - to wiele wyjaśnia - zdolności manualne, cudny dobór kolorów i folię na drzwiach profesjonalnie przyklejoną. Skarb masz w domu prawdziwy!

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Więc i ja zaglądnęłam Mieszkanko śliczne i takie przytulne! Salon jak dla mnie prześliczny - bo taki prosty. I ta lampa w holu. Cudna! Tylko szkoda że ja nie mam takiego zdolnego męża co by wszystko sam w domu zrobił... Ale cóż, nie mozna mieć wszystkiego

  14. #14

    Domyślnie

    ślicznie dziękuję za te słowa. Bardzo mnie one cieszą, a męża tym bardziej

  15. #15

    Domyślnie

    zwykłe sklepy z folią np LAMBDA , skąd jestes ?

  16. #16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony