dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 58 z 62
Pokaż wyniki od 1.141 do 1.160 z 1240
  1. #1141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Witam.
    Małe pytanie do redakcji.
    Dlaczego nie mogę pisać postów w niektórych tematach? Np: W swojej grupie lokalnej,tj: Słupsk-Kobylnica?
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  2. #1142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zobacz stronę wcześniej, post #1138 z 16 września
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 30-11-2016 o 16:54
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #1143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Pomogło, dziękuję za pomoc.
    Ok kiedy takie zmiany? Dawno mnie nie było i widzę trzeba od nowa się uczyć....
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  4. #1144

    Domyślnie

    Mam tu kilka problemów do zgłoszenia: czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić by móc post edytować, usuwać i by "opowiadać z cytatem" ?
    Ja nie mam tej możliwości Brak też możliwości korzystania z okienek: dodaj film, dodaj zdjęcie.
    Poza tym w trakcie pisania nie wchodzi mi co druga litera. Muszę kilkukrotnie powtarzać wklikiwanie liter. Zdarza się to tylko na tym Forum! To okropnie męczące i zajmuje czas!
    Proszę o pomoc!

  5. #1145
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Mam tu kilka problemów do zgłoszenia: czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić by móc post edytować, usuwać i by "opowiadać z cytatem" ?
    Ja nie mam tej możliwości Brak też możliwości korzystania z okienek: dodaj film, dodaj zdjęcie.
    Poza tym w trakcie pisania nie wchodzi mi co druga litera. Muszę kilkukrotnie powtarzać wklikiwanie liter. Zdarza się to tylko na tym Forum! To okropnie męczące i zajmuje czas!
    Proszę o pomoc!
    Dosyć dawno temu borykałem się z podobnym problemem pisania postów. Zdaje się, że problem tkwił w przeglądarce. Miałem explorera.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #1146
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Mam tu kilka problemów do zgłoszenia: czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić by móc post edytować, usuwać i by "opowiadać z cytatem" ?
    Ja nie mam tej możliwości Brak też możliwości korzystania z okienek: dodaj film, dodaj zdjęcie.
    Poza tym w trakcie pisania nie wchodzi mi co druga litera. Muszę kilkukrotnie powtarzać wklikiwanie liter. Zdarza się to tylko na tym Forum! To okropnie męczące i zajmuje czas!
    Proszę o pomoc!

    Witam.

    Możesz zrobić screena wchodząc w ustawienia , a następnie w zaawansowane ustawienia.

  7. #1147
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy*go Zobacz post
    Mam tu kilka problemów do zgłoszenia: czy ktoś może podpowiedzieć co zrobić by móc post edytować, usuwać i by "opowiadać z cytatem" ?
    Ja nie mam tej możliwości Brak też możliwości korzystania z okienek: dodaj film, dodaj zdjęcie.
    Poza tym w trakcie pisania nie wchodzi mi co druga litera. Muszę kilkukrotnie powtarzać wklikiwanie liter. Zdarza się to tylko na tym Forum! To okropnie męczące i zajmuje czas!
    Proszę o pomoc!
    A to raczej coś z Twoją przeglądarką lub ustawieniami na koncie - chyba jesteś jedyna z takimi problemami.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  8. #1148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    trzeba wejsc w ustawienia, potem na panelu bocznym: zaawansowane ustawienia i tam na samym dole masz edytowanie tekstu, powinnas zaznaczyc opcje: zaawansowane wysigwyg. no i oczywiscie na koniec zatwierdz te ustawienia. i włala powinno działac

  9. #1149

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za rady!

    TAR - pierwsze co sprawdziłam to to czy mam ustawiony WYSIWYG. Mam! Pokombinowałam jeszcze z ustawieniem "przesyłaniem załączników", bo nie do końca czaję o co to chodzi tym "łapaniem" i "upuszczaniem" Były ON, teraz je wyłączyłam. Żadnych zmian na lepsze jednak nie zauważyłam.

    Dziś co prawda udało mi się jeden zdublowany post usunąć, drugi jednak się nie poddaje i w żaden sposób usunąć się nie da!
    A!Martwi mnie to co napisał Tomaszs131, bo ja właśnie korzystam z Explorera! No, ale to przecież bardzo popularna przeglądarka! Forum z nią nie współpracuje?!
    No, bieda z tym korzystaniem z FM

  10. #1150
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Przeszedłem z Explorera na przeglądarkę googla. Może warto byłoby spróbować.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  11. #1151
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Używaj Firefoxa albo Google Chrome. Nie będziesz miała żadnych problemów Jest jeszcze Safari i Opera. Explorer to straszne badziewie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #1152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    pestka, dla mnie chrome to chyba najwiekszy syf jaki jest, zaciagacz wirusow i ogolnego badziewia. u mnie wszycho dziala tak na firefoxie jak i na explorer - ja tam lubie te przegladarke

  13. #1153
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    pestka, dla mnie chrome to chyba najwiekszy syf jaki jest, zaciagacz wirusow i ogolnego badziewia. u mnie wszycho dziala tak na firefoxie jak i na explorer - ja tam lubie te przegladarke
    Na Applach nie ma problemu z Chrome. Pod Mac Os wirusy się nie panoszą, ale ja używam Firefoxa
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #1154
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Dawno już nic się nie działo. Więc NOWY ROK rozpoczynamy od braku powiadomień.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  15. #1155
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Z typowych problemów:
    - przy pisaniu ze smartfonów nie wyświetlają się sygnatury..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #1156
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u mnie przy pisaniu privow z tableta nie dziala spacja. w normalnych postach nie ma problemu i na innych forach czy wiadomoscach tez nie. nie dokonywalam zadnych zmian ustawien ani w tablecie ani w profilu funkcja nie dziala tylko w wiadomosciach, kilka osob tez na to sie skarzylo na swoich wątkach.

  17. #1157
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    u mnie przy pisaniu privow z tableta nie dziala spacja. w normalnych postach nie ma problemu i na innych forach czy wiadomoscach tez nie. nie dokonywalam zadnych zmian ustawien ani w tablecie ani w profilu funkcja nie dziala tylko w wiadomosciach, kilka osob tez na to sie skarzylo na swoich wątkach.
    A tak też miałem - trzeba zmienić coś w profilu - z tego co pamiętam, to w ustawieniach zaawansowanych, "Interfejs zaawansowanych postów" zaznacz "standardowy edytor" .
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  18. #1158

    Domyślnie

    Zgłaszam problem, chyba już znany - nie otwiera mi się wiele wątków, tematów spod explorera, przez iOS jest ok., a przez explorera pojawia się info
    "400 Bad request
    Your browser sent an inwalid request."

    problem się nasila, początkowo nie otwieraloby się kilka wątków, teraz już chyba większość

  19. #1159
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Jak pozbyć się nękających reklam? nie mogę wejść w subskrybcje, swój profil, dziennik, ustawienia... cokolwiek nacisnę to wyskakuje na całą stronę klinkier albo termoorganika albo Media

  20. #1160
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    Jak pozbyć się nękających reklam? nie mogę wejść w subskrybcje, swój profil, dziennik, ustawienia... cokolwiek nacisnę to wyskakuje na całą stronę klinkier albo termoorganika albo Media

    Zainstaluj Adbloc

Strona 58 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony