dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    Max, masz większą bramę. Jeden producent zaleci mocniejszy automat -inny standard. To już 200-400 zl roznicy...
    kolejna sprawa - przetłoczenia (czyli wzór) jedne są tansze, drugie droższe
    montaż ( ok 400+ za brame 200+ automat)
    rabat
    no i mamy cenę..
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 24-07-2010 o 08:00 Powód: błędy piwne:)

  2. #22

    Domyślnie

    Finlandia podałem cenę od dwóch autoryzowanych przedstawicieli Wiśniowskiego i tak jak już napisałem wyżej ten sam kolor, te same przetłoczenia, ten sam napęd. Tak więc nie wiem skąd aż taka wielka rozbieżność? Masz trochę racji bo nieco różnili się w cenie montażu jeden chciał 550 a drugi 650 zł.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    No to jeśli jest 1 tys różnicy to drąż temat.
    Najlepiej zapytaj w tej droższej firmie, co wpłynęło na cenę - to nie jest jakiś nietakt by szczerze porozmawiać. Na codzień sprzedaję inną markę bram, ale takie różnice w moim cenniku mogą się brać z:
    - rodzaju automatu (marka, moc, dodatkowe piloty)- nawet kilkaset złotych
    - wielkości nadproża (np. wyższe wymagają czasem specjalnych przedłużek i innego prowadzenia) - ale to do 100zł
    - dodatków takich jak zamki, uchwyty
    - rodzaju sprężyn (zwykłe - czyli naciągowe są na ogół tańśze od lepszych, skrętnych) (od 0 do 200zł)
    - rodzaju struktury (gładka lub struktura drewna) - znów od 0 do 300zł

    Wydaje mi się, że Wiśniowski ma mniej opcji, ale nie jestem pewien - nie specjalizuję się w ich bramach.

  4. #24

    Domyślnie

    Nie robiąc reklamy pochwal się Finladnia jaką marką się zajmujesz?

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    Zapomnialem jeszcze dodac jednego czynnika wplywajacego na cenę:
    RABAT - 10% to w takim przypadku ok 500-600zł. Az takich różnic w rabacie byc nie powinno miedzy firmami, ale 5% to i owszem.

    A poza reklamą - pierwszą bramą jest u mnie Krispol. Za współpracę. Tak sie jakoś złozyło - pojawili sie w odpowiednim czasie i miejscu i mi "przypasowali".
    Nie mialem jeszcze powodu by zmieniac zdanie, chociaz moi montazysci bram mowią tylko "Wisniowski" /ale dlatego, że Wisniowski jest dla nich prostszy i bardziej znany - tzn. w podstawowej sprzedazy ma mniej roznych opcji technicznych/

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony