dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Stary numer KW w informacji od starostwa?

    Mam 'informację o działce', gdzie jest numer KW dotyczący zupełnie innej działki. Po obejrzeniu całości KW okazuje się, że to była duża działka, została podzielona i obecnie ta docelowa działka jest pod innym numerem KW. Czy ta niezgodność danych to jakiś potencjalny problem?

    Druga sprawa - na informacji ze starostwa, oraz w KW, widnieje tam sposób korzystania - grunty orne. W planie zagospodarowania gminy działka jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Czy to jest problem?

    Przepraszam za może naiwne pytania, ale nigdy się tym nie zajmowałem dotychczas.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Masz wypis z ewidencji gruntów ? Bo co to znaczy "informacja o działce".
    Dane z ewidencji gruntów trzeba aktualizować i może o aktualizację wystąpić właściciel przedstawiając np. wypis z hipoteki . Tu nie ma żadnego problemu.
    Drugi problem to również nie problem. Po prostu w zależności od kategorii gruntów będziesz musiał wystąpic do starostwa przy pozwoleniu na budowę o wyłączenie z produkcji rolnej ( do 500 m2 jest to bezpłatne)
    Takich tematów było już sporo wystarczy poczytać.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony