dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Stan wykończenia wnetrza a odbiór budynku

    Witam wszystkich


    Chce oddac budynek do uzytku tak szybko jak to tylko mozliwe , zapoznalam sie z wszelkimi papierkami jakie trzeba zalatwic , ale nie wiem jeszcze co musze miec skonczone w srodku aby budynek zostal odebrany ,\
    mam juz dosc mieszkania z tesciami i zrobie wszystko zeby tylko byc na swoim nawet jezeli bedzie to oznaczalo mieszkanie w gloych scianach ;]

    no wiec jak tol wyglada ?
    np , mam dwie lazienki czy w obu musze polozyc kafelki i wyposazyc w sanitariaty ? czy wystraczy ze jedna bedzie zrobiona i gotowa do uzytku a druga bedzie miala tylko tynk na scianach ?

  2. #2

    Domyślnie

    Prawdopodobnie nikt nie będzie sprawdzał czy masz położone kafelki, pomalowane ściany itp. bo to nie jest ważne; ważne jest czy masz prawidłowo zrobione kominy, studnię, instalację elektryczną itd. ewentualnie poręcze przy schodach lub barierki na balkonach. Porozmawiaj ze swoim kierownikiem budowy On Ci wszystko powie co jest Ci potrzebne.
    Ps. Nie zapomnij o świadectwie charakterystyki energetycznej.
    Ostatnio edytowane przez miciu ; 31-07-2010 o 14:14 Powód: błąd

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli już będziesz wiedział to napisz proszę dla pozostałych. Ja jeszcze nie mam Kierownika budowy ....
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony