dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 29
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 575
  1. #1

    Domyślnie Oto nasz domek M 109/149

    Oto nasz nowy domek (m-109/149). Domek ma 128 m + garaż. Projekt jest z pracowni pana Konrada Matuszewskiego. Jest malutki ale nasza rodzinka już się nie może doczekać aby w nim zamieszkać.

    (alt + p)[/url]

  2. #2

    Domyślnie tył domku

    Widok na taras
    (alt + p)[/img]

  3. #3

    Domyślnie

    To może teraz parę słów o nas.

    Mamy trójkę dzieciaczków: dwie córki 13 lat, 11 i synka - 2 latka. Nasz domek pobudowaliśmy 2 lata temu i cały czas coś w nim robimy.Mamy zamiar wprowadzić się za rok albo w najgorszym przypadku za 2 lata. Choć jeszcze nie jest wykończony, często uciekamy z miasta aby pobyć w nim choć trochę.
    Zamieszczam zdjęcia wnętrz.

    salon z widokiem na kuchnię (a raczej kuchenkę



    [/img]

  4. #4

    Domyślnie

    Druga część salonu z wyjściem na taras.



    [/img]

  5. #5

    Domyślnie

    Widok na wiatrołap, kuchnię i schody.



    [/img]

  6. #6

    Domyślnie

    Wiatrołap


  7. #7

    Domyślnie

    Sufit w kuchni nawiązuje do kształtu wykusza. Mamy tylko wątpliwości co do łuku.

    [img][/img]

  8. #8

    Domyślnie

    i jeszcze raz tył domku

    [img][/img]

  9. #9

    Domyślnie

    Widok na wejście do garażu. (za schodami jest wejście do łazienki)

    [img][/img]

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie

    Widok na wykusz(zdjęcie zrobione wcześniej - od razu po tynkowaniu)


  12. #12

    Domyślnie

    druga część salonu


  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Bardzo ładny ten wasz domek. I wcale nie taki malutki. A może wrzucisz jakis rzut pomieszczen?
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  15. #15

    Domyślnie

    Dzięki za miłe słowa oto link do rzutów pomieszczeń.


    http://www.konradmatuszewski.pl/pliki/pro_1.html

  16. #16

    Domyślnie

    domek super. tylko taras jakiś nieteges. może przez te poręcze?

    można prosić o więcej zdjęć salonu i kuchnii? z żoną "napaliliśmy" się na ten projekt właśnie. chcemy go tylko poszerzyć o ok 40-50 cm.

  17. #17

    Domyślnie zdjęcia

    Pomysł z poszerzeniem domu, bardzo dobry. My nie mogliśmy tego zrobić bo działka jest zbyt wąska. Dopiero po wybudowaniu pomyśleliśmy że mogliśmy przedłużyć ale znajomi, którzy widzieli dom stwierdzili, że mogłoby to zaburzyć proporcje domu. Więc jestem zadowolona że jest jak jest bo wygląda bardzo proporcjonalnie. Co do tarasu to nam się podoba. Poręcze to kwestia gustu można budować bez. My dokonaliśmy dwóch zmian. A więc: kotłownie przenieśliśmy za garaż i tym samym powiększyliśmy łazienkę na dole. Nie stawialiśmy tej ścianki w wiatrołapie więc mamy większy wiatrołap.
    Dom jest bardzo otwarty. Nie ma wydzielonego holu i to stwarza wrażenie większej przestrzeni. Gdy nie byłoby potrzeby posiadania gabinetu na dole super pomysłem byłoby nie budowanie tam ścianki. Ogromną zaletą tego domku jest dodatkowy i chyba najładniejszy pokój nad garażem. Zdjęcia oczywiście wstawię tylko muszę je najpierw zrobić Postaram się jak najszybciej. pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Bardzo ładny domek i wcale nie zgadzam sie z Twoja opinią, że jest niewielki. Myślę, że na pięcioosobową rodzinkę jest w sam raz Miło znaleźć kogoś na forum, kto budowe zaplanował sobie na kilka lat (tak jak my), bo większość forumowiczów zaciąga kredyt i raz - dwa sie wprowadza na swoje włości. Powodzenia w dalszych pracach

  19. #19

    Domyślnie

    Dzięki. Gdy czytam o metrażach domów niektórych formułowiczów to stwierdzam że na tyle osób ten jest niewielki . Myślę że dla nas będzie jednak wystarczający. To budowanie bez kredytu ma pewnie dobre i złe strony. Złe: dłużej musimy mieszkać w 48-metrowym mieszkaniu. Dobre: myślę ze dzięki temu mamy motywację aby szybciej go wykończyć no i potem życie bez martwienia się o raty.To jest chyba najważniejsze. Tak naprawdę to mój mąż jest strasznym przeciwnikiem kredytów. Ja szczególnie gdy jestem na budowie mam czasem takie myśli "wziąć kredyt i szybko się wprowadzić". Mąż jednak skutecznie studzi mój zapał

    pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie

    1) niektórzy bez kredytu nigdy się nie wybudują
    2) lepiej płacić kredyt niż wynajem

Strona 1 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony