Witam

We wrzesniu zaczynam wykonczenie lazienki na pietrze domu jednorodzinnego. Im blizej prac tym rodzi sie wiecej pytan na ktore mam nadzieje ze uzyskam odpowiedz na tym forum.

Bardzo mi zalezy aby bojler byl zabudowany i jak najmniej widoczny. Czy slyszliscie moze o czyms takim jak bojler do zabudowy? Istnieje równiez mozliwosc schowania bojlera na poddaszu jendak jest ono nieogrzewane i w zime temperatura spada tam do ujemnych temperatur... zatem jak wplynie to na prace bojlera i czy takie rozwiazanie jest w ogole mozliwe? Inna mozliwoscia jest pociagniecie rurki do bojlera, ktory znajduje sie w lazience na parterze (bezposrednio pod ta, ktora bedzie wykoanczana) tylko czy wtedy bojler nie bedzie za malo wydajny, moze da sie to jakos wyliczyc?
Sciany domu wykonane sa ze styropianu wiec kolejne moje pytanie: jak najlepiej polozyc rurki pcv do wody? Czy lepiej wydrazyc rowy w scianie i w nich rurki a na calosc plyty K-G czy tez lepiej plyty na stelarzu i pod nimi bezposrednio na sciane rury od wody?

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam