dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 54
  1. #1

    Domyślnie sypialnia z ikeii

    pytanie do użytkowników łóżek z ikei...warto kupić łóżko do sypialni? a może ktos ma takie na jakie my chcemy się zdecydować z serii Hopen?

    jeśli tak to napiszcie jak sie sprawuje? warto wydac pieniądze?

  2. #2

    Domyślnie

    Dokładnie takie mają nasze "szwagry" architekci - pędzę pytać.

  3. #3

    Domyślnie

    Już wszystko wiem - są zadowoleni - a to trudne egzemplarze generalnie i nie łatwo im dogodzić- zwłaszcza szwagrowi- faktem jest jednak że jak kupowali to rozebrali kilka pakunków i wszystko po kolei sprawdzali na miejscu i wybrali dopiero taki egzemplarz który nie budził ich zadnych zastrzeżeń. Teraz wszystko gut - spią i nawet bocian ich ostatnio odwiedził - więc słowem warto

  4. #4

    Domyślnie

    wielkie dzięki ale co do tego bociana, to hm... muszę się w takim razie jeszcze zastanowić

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    mam podobny model kiszka, większe "buci buci" i deski popękane, dla minutowców może wystarczy, ale ja jestem dystansowiec i szybko następuje osłabienie materiału i trzask, a to żenująco-stresujące i już musiałem z dębiny wzmocnienia robić, potem przy wódeczce się okazało iż sąsiad również ma coś podobnego IKEA i też swoje już wzmacniał. Większość rzeczy IKEA to może ładnie wygląda, ale jakość tragedia, jak ktoś kiedyś na forum tutaj napisał IKEA -snobizm dla ubogich, czy coś podobnego ?

    a szewc boso chodzi , więc bym architektów za przykład nie brał
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał mdzalewscy
    większe "buci buci" i deski popękane, dla minutowców może wystarczy, ale ja jestem dystansowiec i szybko następuje osłabienie materiału i trzask, a to żenująco-stresujące
    no to faktycznie problem...
    może ktoś jeszcze się wypowie, bo mamy remis i już sama nie wiem

  7. #7

    Domyślnie

    Hehe - to mi daje do myslenia na temat "sexów" szwagrów

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmarysia
    Hehe - to mi daje do myslenia na temat "sexów" szwagrów
    a szwagry mają dzieci ?? jak mają to nie ma bata kupuję to łóżko

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    spać zestresowanym, że zaraz coś się rozleci
    hasło na dziś
    "stabilne łoże gwarantem spokojnego snu"

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysia
    Cytat Napisał mmarysia
    Hehe - to mi daje do myslenia na temat "sexów" szwagrów
    a szwagry mają dzieci ?? jak mają to nie ma bata kupuję to łóżko
    mysia myślisz odwrotnie, mają dzieci i muszą być cicho i łóżko O.K z drugiej strony to może faktycznie te szwagry z sexem krucho i oszczędnie, a przy śnie te łóżko wytrzyma w 100%, ono pada przy czymś innym, np. zabawa w taczki i to nie od razu, u moich sąsiadów dłużej wytrzymało. Ty też mysia nie musisz robić tych "rzeczy" i łóżko długo Ci wytrzyma (do starości). A może lepiej zaradczo zrobić wzmocnienia od środka z dębiny i "spać" spokojnie.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  11. #11

    Domyślnie

    może lepiej zrobić dębowe łoże u stolarza- jakość bara bara i snu pewna
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    My mamy teraz łoże z firmy Vox - żaden tam wybitny producent, ale bardzo dobre stelaże i materac.
    Sama rama łóżka to 1/3 sukcesu - najważniejszy jest właśnie stelaż i materac. Efekty dźwiękowo - destrukcyjne wykluczone (mój mąż kawał chłopa jest i zdarzyło mu się łóżka łamać )
    Jedna wada - cena wyposażenia przekracza cenę łóżka Ale w końcu na tak ważnym meblu nie warto oszczędzać.
    Uwaga No 2 - w przypadku lux warunków spania i nie tylko trzeba zachować wzmożoną czujność antybocianową - u nas były już 3 razy

  13. #13

    Domyślnie

    Jest jeszcze inne wyjście-przenieść sie z łóżka w inne rejony domu. I łóżko będzie całe i wszyscy zadowoleni
    Ania, bywa też mąż Wojtek
    A to nasz domek
    http://www.murator.com.pl/forum/view...=asc&highlight

  14. #14

    Domyślnie

    Ja bym tu nie chciała dokonywać publicznej analizy spraw lózkowych moich szwagrów - ale jedno dziecie mają - drugie obecnie w drodze - więc mysia- słowo się rzekło....

    Mozliwe jednakze i w to juz wolę nie wnikać, ze prokreacja przeniesiona faktycznie w inne rewiry domostwa, bądź nie domostwa........

  15. #15

    Domyślnie

    Niestety,
    ja miałam łóżko z Ikei, podobne ale starszy model, i już go dawno nie mamy. Powód : było jak najbardziej anty-bocianowe, skrzypiało i ruszało się dziwnie.
    I jeszcze jedno, skręcanie łóżka trwało baaaaaaaaaardzo długo, a potem chciało się już tylko spać.
    Nie mam talentu do skręcania mebli z Ikei, może dlatego się nie sprawdziło.

    Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    A,
    zapomniałam dodać, że jeszcze nie mamy ciągle dzieci, a więc to może była wina łóżka

  17. #17

    Domyślnie

    Znajomi wpadli.

    Znakiem do środka przy pierwszej próbie wytrzymałościowej.
    Spakowali deski i w te pędy do Ikea.
    Pan się popatrzył i skomentował, iż łóżko należy do spania a nie do inszych czynności nie związanych ze snem.

    To czytać już nie można w Ikeowskich wyrach ???

  18. #18

    Domyślnie

    Witam
    My mamy Malma od 2 lat i jestesmy bardzo zadowoleni
    Tomek
    pozdrawiam, Tomek

  19. #19

    Domyślnie

    nie kupiłabym u nich zadnych mebli bo ich jakość jednak nie należy do najlepszych.

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    My żeśmy kiedyś wpadli z ckwadratem do łóżka-w sklepie Ikei.Usiedliśmy,żeby przetestować.
    Jak ja się śmiałam,dawno się tak nie ubawiłam.
    Okazało się,że ktoś nie zamocował podwozia tylko krzywo położył.
    Nic się nie połamało.Próba przeszła pomyślnie.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony