dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    jestem zdecydowaną przeciwniczką ustawiania wc na widoku, jak się tylko wejdzie wc mi się nie podoba ten pomysł wcale,
    okropnie to wyglada moim zdaniem
    ja mam tez malutką 165 na 175 a ładnie zmieszczę wc, umywalkę i brodzik gleboki z kabina
    ja bym ustawiła na scianie z oknem, na wprost od wejscia umywalke z lustrem w scianie,
    pod oknem na scianie po prawej dalbym wc,
    a w rogu na przeciwko okna kabine prysznicowa 70x70 (standardowy wymiar to 80x80)
    tym sposobem masz 70 na prysznic i 50 na wc wiec chyba zmiescisz wszystko i mozna zrobic kafeklki
    co do umywalki to zrob z szafka pod spodem i nie potrzebujesz wiecej zadnych szafek
    kafelki zrob na jasno
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedz Tosiu, też wolałabym żeby wc było bardziej w głebi. Myślę, że to byłoby dobre wyjście gdyby umieścic umywalkę na przeciwko drzwi, tu gdzie w tym momencie jest kibelek, a może w tym lewym rogu dałoby się zmieścic taki prysznic 80/ 80, gdybym przesunęła okno bardziej na srodek to może dobrym rozwiązaniem byłoby wc w prawym narożniku? W tej chwili okno jest umieszczone dośc wysoko, tak że wstając z wc na szczęście nie widac nic od pasa w dół Sama już nie wiem, w dodatku w domu będę dopiero za 2 tyg i nie mogę teraz tego pomierzyc dokladnie a później chwilę potrwa zanim założe internet i do Was zajrzę. Za 3 tyg już bedzie hydraulik więc będe musiała szybko się zastanowic, żeby wyznaczyc odpływy.
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

  3. #3

    Domyślnie

    w mojej malutkiej tez lazience
    mam jasne kafle, ktore optycznie powiekszaja lazienke, lustro w plytkach tez malo miejsca zajmuje, nie wystaje, wlasnie na przeciwko wejscia, ktore odwraca uwage z szafeczka ladna oczywiscie i naprawde jest bardzo ladnie, jestem dumna ze swojego projektu
    a lazieneczka nie jest duza, zrobione mam tez poleczki z plytek tzn obudowane plytkami na scianie i jest ok
    na razie nie mam ani wc ani kabiny, ale tez je chowam w glab (jesli mozna powiedziec ze taka mala lazienka taki ma)
    naprawde mysle ze pomysl z lustrem na wejsciu zamiast wc jest lepszy
    a wc moze byc przeciez pod oknem
    tylko ja bym nie robila ani rolet ani firan, jak jest mala lazienka to ladnie wykoncz to okno plytkami i daj tylko folie taka ze nic nie widac to bedzie wiecej swiatla a nikt nie zobaczy co jest w lazience
    wc spokojnie moze stac pod oknem a brodzik sie pewnie zmiesci ale zobacz jaki wymiar z kabina bedzie mial
    a i jeszcze jedna uwaga, moze sie przyda, ja szukalam szafki z umywalka nablatowa taka zeby na niej duzo pomiescic, tzn, zeby nie miala takich nierownych miejsc na mydlo tylko zeby była "prosta powierzchnia" bo wtedy wiecej zmieszcze na niej, skoro lazienka mala to trzeba sobie jakos radzic
    pozdrawiam na pewno wyjdzie super (tylko nie kibelek na wejsciu )

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony