dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Mała łazienka, jak ją zagospodarowac? Proszę o porady :)

    Witam! W domu, który wkrótce remontuję itp znajduje się mała łazienka i szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak ją urządzic żeby była funkcjonalna i ładna. Na pewno płytki będą jasne, coby optycznie jej nie zmniejszyc, ale nie mam pomysłu gdzie co ustawic. Musi się w niej znajdowac oczywiscie sedes, umywalka i tu zaczyna się problem. Chciałabym duży prysznic z głębokim brodzikiem, no bo na wanne i prysznic nie ma szans. Po głowie chodziła mi takze wanna z parawanem i natryskiem, jednak widzę ze obecnie wanna zajmuje prawie polowe łazienki i jest zbyt ciasno. Pozostanie mi chyba narozny prysznic, poki co druga łazienka jest w odleglych planach Tylko teraz jak to rozmiescic. Najpierw myslalam zeby przesunąc okno w lewo i dac prysznic w prawym rogu, ale jednak moze obyloby się bez tego- okno nie dawno zamontowane..... Może jakaś mądra głowa podzieli się ze mną uwagami, podsunie jakiś pomysł. Dodam, że dla mnie prysznic to nie problem, ale brodzik musi byc gleboki ze wzgledu na dziecko, no a gdyby jeszcze był duzy byloby wspaniale...
    Załaczam mój "plan" gdzie na biało oznaczona jest wanna, na niebiesko- wc a na zielono umywalka- tak mniej wiecej wyglada to teraz, chociaz w rzeczywistosci troche inaczej.
    Z góry dziękuję za podpowiedzi.

    P.S Dodaję załącznik z poprawnymi wymiarami.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka 3.jpg
Wyświetleń:	449
Rozmiar:	24,0 KB
ID:	18333   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka wymiar.jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	19157  
    Ostatnio edytowane przez gosia.piotrek ; 08-08-2010 o 15:03
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony