dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Joliska właśnie tak zamierzamy, dac płytki tylko na wysokośc okolo 180cm. A najlepsze jest to, że wysłałam ostatnio do domu mojego tatę i okazało się, że wymiary łazienki są inne niż te które podałam. Ku mojej uciesze jest troszkę większa Skleroza nie boli..... Zamieszczam prawidłowe wymiary, myślę że dodatkowe 20 cm to już cos jak na taką maliznę I tak sobie jeszcze myślę ze moze jednak zrezygnowac z prysznica a dac wannę np 70x 150cm. Nie wiem czy ta wielkosc będzie wygodna, a moze uda się bezkolizyjnie umiescic wieksza np 70x 170 bodajze takie wymiary tez są.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka wymiar.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	19153  
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Przy takiej wielkości dodatkowe 20 cm ściany to skarb

    Ad wanna - ile macie wzrostu? U siebie mam wannę 170x75 i ona jest naprawdę duża, u rodziców jest 150 cm i swobodnie można z niej korzystać (o ile nie ma się więcej niż 180 cm wzrostu).

  3. #23

    Domyślnie

    Akurat nikt u nas 180 nie przekracza Muszę jeszcze dobrze przemyślec to czy wanna czy prysznic, podsumowac za i przeciw. Gdyby nie to okno..... w sumie mogłabym miec 2 w jednym, tzn wanna z taką kabiną nawannową i natryskiem ze ściany, ale gdybym tą wannę dała pod okno to chyba trochę to by przeszkadzało bo woda by na nie pryskała.
    Kibelek może zmieściłby się zaraz przy wannie, jakiś mały taki 40-45 cm. Tylko nie byłoby miejsca na przerwę no i ten "parawan" na wannie tuż przy sedesie. Nie no ja wysiadam. W dodatku mam na głowie przeprowadzkę z UK do PL, a potem od rodzicow do tego wlasnie domu z mala lazienka... i już nic nie wiem heh.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka z wanną itp.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	31,1 KB
ID:	19196  
    Ostatnio edytowane przez gosia.piotrek ; 08-08-2010 o 17:43
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Tak nisko masz osadzone okno? U mnie też jest wanna pod oknem i nic się nie chlapie.

  5. #25

    Domyślnie

    Nie pamiętam dokładnie na jakiej wysokości jest teraz okno (szczerze mówiąc nawet nowych okien jeszcze nie widziałam, a są już ponad miesiac zamontowane) ale okno nie jest nisko, cos okolo 1.30 moze 1.40, chodzi mi o to ze pryskałoby się gdybym ustawiła tam wanne cos w tym stylu jak na zalaczonym zdjeciu (tzn parawan) to okno byloby akurat nad wanna po prawej stronie no i biorac prysznic pewnie byłoby ciagle zachlapane.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	638321767.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	19202  
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zachlapane okno można szybciutko wytrzeć, a jaki urok kąpieli z widokiem na niebo

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jeszcze jedno - nowy plan masz wrysowany w stare wymiary czy ja ślepnę i nie widzę tych odnalezionych 20 cm?

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    120 cm to raczej brodzik niż wanna

  9. #29

    Domyślnie

    Dochodzę do wniosku, że chyba jednak nie ma sensu kombinowac z wanną, w końcu kiedyś doczekam się łazienki na górze, tam zaszaleję bo ma byc duza Myślę, że chyba pozostanę przy prysznicu 80, a umywalkę i kibelek dam na tą ścianę, która ma 125 cm. Umywalka i kibelek nie szersze niż 55cm. Szału nie będzie, ale chyba da się zrobic i da się w miare porecznie korzystac.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka forum.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	45,9 KB
ID:	19423  
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Gosiu,
    szału nie lubię, więc planowana prostota - i formy, i treści - w Twojej łazience podoba mi się

  11. #31

    Domyślnie

    Miałam pokazac co wyszło z naszej małej kliteczki, więc z duzym opoznieniem to robię Na szczęście udało nam się zmieścic to co zamierzalismy. Przesunelismy jednak jedną sciankę, co dało nam kilkadziesiat cm i na jednej scianie zmiescil się i prysznic i umywalka, scielismy tez odrobinę naroznik komina, dzieki czemu przejscie do kibelka jest wygodniejsze.
    P.S domyslam się, że wielu skrytykuje moją firankę ale narazie jakas musi byc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	102_2612 (864 x 1296).jpg
Wyświetleń:	226
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	28260   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	102_2614 (864 x 1296).jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	28261   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	102_2613 (864 x 1296).jpg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	28262  
    Ostatnio edytowane przez gosia.piotrek ; 11-01-2011 o 09:19
    "...If you wanna make the world a better place
    Take a look at yourself, and then make a change..."

  12. #32

    Domyślnie

    rozplanowanie wyszło wygodne, ale mi osobiście nie leżą kolory i zbyt duży chaos (na twoich ścianach jest strasznie dużo zdarzeń - paski, dekory, kolory i firanka jeszcze )

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    A mnie się podoba. Kolorystyka co prawda nie moja, ale łazienkę macie jeszcze mniejszą niż ja (a myślałam, że moja najmniejsza) i wyszło całkiem fajnie. Gratulacje.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony