dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. #1

    Domyślnie Szukam drzwi zewnętrznych w kolorze antracyt

    Jak w temacie. Poszukuję drzwi zewnętrznych do domku w kolorze antracyt/grafit. Wiem, że takie drzwi można kupić u Wiśniowskiego czy Hormanna, jednak chciałbym wydać mniej niż 4500 zł. Czy orientujecie się gdzie można kupić takie drzwi w cenie do 2000 zł? Dodam, że chciałbym drzwi aluminiowe, stalowe lub pcv. Dzięki za odpowiedź.

  2. #2

    Domyślnie

    Ale antracyt to inaczej kolor z tablicy: RAL 7016 - wiem bo mam okna w kolorze antracyt, dachówkę, drzwi garażowe są już w kolorze 7016 i to samo drzwi zewnętrzne.
    Więc znajdź jakiego producenta chcesz i poproś o pomalowanie na dany kolor - płaciłam za to dodatkowo 100zł - oj sory ten kolor akurat mieli w standardzie.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mynia_pynia Zobacz post
    Ale antracyt to inaczej kolor z tablicy: RAL 7016 - wiem bo mam okna w kolorze antracyt, dachówkę, drzwi garażowe są już w kolorze 7016 i to samo drzwi zewnętrzne.
    Więc znajdź jakiego producenta chcesz i poproś o pomalowanie na dany kolor - płaciłam za to dodatkowo 100zł - oj sory ten kolor akurat mieli w standardzie.
    A można wiedzieć u jakiego producenta zamawiałaś dla siebie? Pytałem się w paru miejscach i wszędzie słyszałem, że takich kolorów nie mają. Myślałem już, żeby kupić białe i samemu pomalować.

  4. #4

    Domyślnie

    Drzwiowa PCV jest w większości systemów w antracycie, stalowe maluje na dowolny RAL firma Juwent (znowu, bo mieli trochę przerwy), aluminium też możesz zamówić w dowolnym kolorze . Gerda w najnowszej kolekcji WX20 i GWX20 też występuje w antracycie.
    Wybór jest spory.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie drzwi zewnętrzne antracyt

    witam,
    akurat sama poszukuję drzwi wejściowych w tym kolorze, troszkę rozejrzałam się po rynku i widzę, że kolor ral 7016 robi się modny Potwierdził to zresztą Pan, u którego w efekcie będziemy zamawiać drzwi, mówi że sporo ostatnio wykonują drzwi w tym odcieniu. Wracając do tematu- mieliśmy podobny dylemat, Mąż gdy zobaczył, że za drzwi trzeba będzie zapłacić powyżej 4 tys. zł popukał się w czoło i stwierdził, że to chore, że skoro bramę do garażu kupił za 1200 zł , to nie ma zamiaru kupić drzwi za cztery.. Że po jego trupie! No i szukaliśmy intensywnie, aż przez przypadek zapytaliśmy w firmie, która robi nam.. okna! Okna pvc. Okazało się, że robią też drzwi, pvc lub aluminiowe . Jeśli idzie o pvc to dowiedzieliśmy się ,że pracują m.in. na profilach firmy Veka i ta firma ma w swojej ofercie gotową okleinę w kolorze ral 7016 antracyt, okleina ma strukturę i bez problemu zrobią nam takie drzwi jak sobie zaprojektuję- mnie akurat marzą się takie z wąskimi szybkami "reflex" ułożonymi poziomo od góry do dołu drzwi. Cena orientacyjna ok. 2500zł za gotowy produkt. Możemy zamówić również takie drzwi z aluminium ( wtedy byłyby malowane na podany Ral) - cena ok 60zł drożej. Więc polecam zapytać firm robiących okna i pracujących na profilach Veka. Dostałam nawet piękną ulotkę A4 z okleinami Veka, i rzeczywiście wybór kolorów jest spory.

  6. #6

    Domyślnie

    Na razie kupiłem tymczasowe drzwi "antywłamaniowe" z marketu. Pod koniec budowy zacznę dalej szukać, może za rok więcej firm w Łodzi zacznie malować na antracyt. Co do firm sprzedających drzwi PCV i alu to jak na razie najtaniej wychodzi u Hormanna Piszę tutaj o cenach w Łodzi.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cibson

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie kolor antracyt

    drzwi w tym kolorze ma gerda np WX20 za okolo 2700 z montażem. patrz nowy katalog 2010. sam takie zamówiłem

  8. #8

    Domyślnie

    Nawet się zastanawiałem nad takimi ale jak poczytałem na forum o drzwiach zewnętrznych Gerdy to zrezygnowałem Napisz za jakiś czas jak się sprawują. Mam nadzieję, że polepszyli jakość zewnętrznych bo wewnątrzlokalowe na pewno są dobre.

  9. #9

    Domyślnie

    up, czy ktos ma drweniane drzwi w kolorze antracyt?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  10. #10

    Domyślnie

    Myślę, że z tym akurat nie będzie problemu. Każdy stolarz zrobi Ci drzwi w jakim tylko chcesz kolorze. My akurat będziemy mieli białe, ale pierwotnie chcieliśmy turkusowe. Chciał dopłaty 100 zł, ale ostatecznie i tak zeszliśmy z ceną na całości o 600 zł.
    Idź do stolarza, no chyba, że szukasz drzwi gotowych...

    http://www.google.pl/images?hl=pl&xh...w=1429&bih=704

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Dareckyy
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Stare Bielsko, Bielsko, Poland, Poland
    Posty
    306
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazik123 Zobacz post
    Jak w temacie. Poszukuję drzwi zewnętrznych do domku w kolorze antracyt/grafit. Wiem, że takie drzwi można kupić u Wiśniowskiego czy Hormanna, jednak chciałbym wydać mniej niż 4500 zł. Czy orientujecie się gdzie można kupić takie drzwi w cenie do 2000 zł? Dodam, że chciałbym drzwi aluminiowe, stalowe lub pcv. Dzięki za odpowiedź.
    Kazik, Hörmann ma w ofercie pełne drzwi stalowe Thermo Pro TPS010, które możesz zamówić w kolorze antracytowym RAL 7016 w cenie ok. 2500 zł. Dopytaj u jakiegoś przedstawiciela. Ja się nad nimi zastanawiałem, ale w końcu wybrałem białe RenoLight 75, bo są w promocji.

  12. #12

    Domyślnie

    to są moje typy

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez netmar ; 08-09-2011 o 16:02

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dargoth

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-738
    Posty
    219

    Domyślnie

    Jakie firmy robią te drzwi ze zdjęć?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał dargoth Zobacz post
    Jakie firmy robią te drzwi ze zdjęć?
    1. to firma znaleziona na allegro
    2. firma cal

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dargoth

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-738
    Posty
    219

    Domyślnie

    Dzięki

  16. #16

    Domyślnie

    ups, otworzyłem wątek i przestałem zaglądać.
    Już mam drzwi takie jak chciałem (no prawie). Zamówiliśmy w Calu z kolekcji rycerskiej. Nawet nieźle wyglądają i kolor odpowiedni

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam

    Ja również poszukuję drzwi w zewnętrznych w kolorze antracyt do 1500 zł.
    Drzwi wejściowe będą z Hormana, potrzebuję jeszcze drzwi na tył domu( przejście z garażu do ogrodu) i chciałabym dać tam tańsze ...
    Nie muszą być jakiejś super jakości___najważniejsze żeby były w kolorze antracyt

  18. #18

    Domyślnie

    Ja mogę polecić drzwi Hormanna w okleinie Titann Metallic - dużo ładniejszy niż antracyt, matowy, delikatnie połyskujący z bliska. Cena zależy od wzoru, ale Hormann przedłużył promocję z 2012 i można dostać w dobrej cenie np. RenoDoorLight. Może nie 1500, ale ok 2000 netto już są.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Czyli ile wyjda z montazem i kompletnymi akcesoriami?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #20

    Domyślnie

    Cena montażu zależy od firmy (zakładam, że pomiędzy 300 a 700 zł netto). Nie wiem co masz na myśli pisząc "kompletne akcesoria"? To o czym mówię to gotowy do montażu zestaw drzwiowy (ościeżnica, płyta drzwiowa, uchwyt zawiasy).

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony