dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Szukam drzwi zewnętrznych w kolorze antracyt

    Jak w temacie. Poszukuję drzwi zewnętrznych do domku w kolorze antracyt/grafit. Wiem, że takie drzwi można kupić u Wiśniowskiego czy Hormanna, jednak chciałbym wydać mniej niż 4500 zł. Czy orientujecie się gdzie można kupić takie drzwi w cenie do 2000 zł? Dodam, że chciałbym drzwi aluminiowe, stalowe lub pcv. Dzięki za odpowiedź.

  2. #2

    Domyślnie

    Ale antracyt to inaczej kolor z tablicy: RAL 7016 - wiem bo mam okna w kolorze antracyt, dachówkę, drzwi garażowe są już w kolorze 7016 i to samo drzwi zewnętrzne.
    Więc znajdź jakiego producenta chcesz i poproś o pomalowanie na dany kolor - płaciłam za to dodatkowo 100zł - oj sory ten kolor akurat mieli w standardzie.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mynia_pynia Zobacz post
    Ale antracyt to inaczej kolor z tablicy: RAL 7016 - wiem bo mam okna w kolorze antracyt, dachówkę, drzwi garażowe są już w kolorze 7016 i to samo drzwi zewnętrzne.
    Więc znajdź jakiego producenta chcesz i poproś o pomalowanie na dany kolor - płaciłam za to dodatkowo 100zł - oj sory ten kolor akurat mieli w standardzie.
    A można wiedzieć u jakiego producenta zamawiałaś dla siebie? Pytałem się w paru miejscach i wszędzie słyszałem, że takich kolorów nie mają. Myślałem już, żeby kupić białe i samemu pomalować.

  4. #4

    Domyślnie

    Drzwiowa PCV jest w większości systemów w antracycie, stalowe maluje na dowolny RAL firma Juwent (znowu, bo mieli trochę przerwy), aluminium też możesz zamówić w dowolnym kolorze . Gerda w najnowszej kolekcji WX20 i GWX20 też występuje w antracycie.
    Wybór jest spory.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie drzwi zewnętrzne antracyt

    witam,
    akurat sama poszukuję drzwi wejściowych w tym kolorze, troszkę rozejrzałam się po rynku i widzę, że kolor ral 7016 robi się modny Potwierdził to zresztą Pan, u którego w efekcie będziemy zamawiać drzwi, mówi że sporo ostatnio wykonują drzwi w tym odcieniu. Wracając do tematu- mieliśmy podobny dylemat, Mąż gdy zobaczył, że za drzwi trzeba będzie zapłacić powyżej 4 tys. zł popukał się w czoło i stwierdził, że to chore, że skoro bramę do garażu kupił za 1200 zł , to nie ma zamiaru kupić drzwi za cztery.. Że po jego trupie! No i szukaliśmy intensywnie, aż przez przypadek zapytaliśmy w firmie, która robi nam.. okna! Okna pvc. Okazało się, że robią też drzwi, pvc lub aluminiowe . Jeśli idzie o pvc to dowiedzieliśmy się ,że pracują m.in. na profilach firmy Veka i ta firma ma w swojej ofercie gotową okleinę w kolorze ral 7016 antracyt, okleina ma strukturę i bez problemu zrobią nam takie drzwi jak sobie zaprojektuję- mnie akurat marzą się takie z wąskimi szybkami "reflex" ułożonymi poziomo od góry do dołu drzwi. Cena orientacyjna ok. 2500zł za gotowy produkt. Możemy zamówić również takie drzwi z aluminium ( wtedy byłyby malowane na podany Ral) - cena ok 60zł drożej. Więc polecam zapytać firm robiących okna i pracujących na profilach Veka. Dostałam nawet piękną ulotkę A4 z okleinami Veka, i rzeczywiście wybór kolorów jest spory.

  6. #6

    Domyślnie

    Na razie kupiłem tymczasowe drzwi "antywłamaniowe" z marketu. Pod koniec budowy zacznę dalej szukać, może za rok więcej firm w Łodzi zacznie malować na antracyt. Co do firm sprzedających drzwi PCV i alu to jak na razie najtaniej wychodzi u Hormanna Piszę tutaj o cenach w Łodzi.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cibson

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie kolor antracyt

    drzwi w tym kolorze ma gerda np WX20 za okolo 2700 z montażem. patrz nowy katalog 2010. sam takie zamówiłem

  8. #8

    Domyślnie

    Nawet się zastanawiałem nad takimi ale jak poczytałem na forum o drzwiach zewnętrznych Gerdy to zrezygnowałem Napisz za jakiś czas jak się sprawują. Mam nadzieję, że polepszyli jakość zewnętrznych bo wewnątrzlokalowe na pewno są dobre.

  9. #9

    Domyślnie

    up, czy ktos ma drweniane drzwi w kolorze antracyt?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  10. #10

    Domyślnie

    Myślę, że z tym akurat nie będzie problemu. Każdy stolarz zrobi Ci drzwi w jakim tylko chcesz kolorze. My akurat będziemy mieli białe, ale pierwotnie chcieliśmy turkusowe. Chciał dopłaty 100 zł, ale ostatecznie i tak zeszliśmy z ceną na całości o 600 zł.
    Idź do stolarza, no chyba, że szukasz drzwi gotowych...

    http://www.google.pl/images?hl=pl&xh...w=1429&bih=704

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Dareckyy
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Stare Bielsko, Bielsko, Poland, Poland
    Posty
    306
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazik123 Zobacz post
    Jak w temacie. Poszukuję drzwi zewnętrznych do domku w kolorze antracyt/grafit. Wiem, że takie drzwi można kupić u Wiśniowskiego czy Hormanna, jednak chciałbym wydać mniej niż 4500 zł. Czy orientujecie się gdzie można kupić takie drzwi w cenie do 2000 zł? Dodam, że chciałbym drzwi aluminiowe, stalowe lub pcv. Dzięki za odpowiedź.
    Kazik, Hörmann ma w ofercie pełne drzwi stalowe Thermo Pro TPS010, które możesz zamówić w kolorze antracytowym RAL 7016 w cenie ok. 2500 zł. Dopytaj u jakiegoś przedstawiciela. Ja się nad nimi zastanawiałem, ale w końcu wybrałem białe RenoLight 75, bo są w promocji.

  12. #12

    Domyślnie

    to są moje typy

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez netmar ; 08-09-2011 o 16:02

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dargoth

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-738
    Posty
    219

    Domyślnie

    Jakie firmy robią te drzwi ze zdjęć?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał dargoth Zobacz post
    Jakie firmy robią te drzwi ze zdjęć?
    1. to firma znaleziona na allegro
    2. firma cal

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dargoth

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-738
    Posty
    219

    Domyślnie

    Dzięki

  16. #16

    Domyślnie

    ups, otworzyłem wątek i przestałem zaglądać.
    Już mam drzwi takie jak chciałem (no prawie). Zamówiliśmy w Calu z kolekcji rycerskiej. Nawet nieźle wyglądają i kolor odpowiedni

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam

    Ja również poszukuję drzwi w zewnętrznych w kolorze antracyt do 1500 zł.
    Drzwi wejściowe będą z Hormana, potrzebuję jeszcze drzwi na tył domu( przejście z garażu do ogrodu) i chciałabym dać tam tańsze ...
    Nie muszą być jakiejś super jakości___najważniejsze żeby były w kolorze antracyt

  18. #18

    Domyślnie

    Ja mogę polecić drzwi Hormanna w okleinie Titann Metallic - dużo ładniejszy niż antracyt, matowy, delikatnie połyskujący z bliska. Cena zależy od wzoru, ale Hormann przedłużył promocję z 2012 i można dostać w dobrej cenie np. RenoDoorLight. Może nie 1500, ale ok 2000 netto już są.

  19. #19

    Domyślnie

    Cena netto to jakieś 2090 zł jak w letniej ulotce. I jest to komplet z tym, że drzwi się otwierają tak jak w Niemczech do środka, a u nas w kraju nadwiślańskim drzwi każdy chce mieć wejściowe otwierane na zewnątrz. A żeby to robić to trzeba dołożyć elektrozaczep i jeszcze jedno cudo - elementy płatne i cena rośnie do jakieś 2500 zł netto

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert_kazik Zobacz post
    Cena netto to jakieś 2090 zł jak w letniej ulotce. I jest to komplet z tym, że drzwi się otwierają tak jak w Niemczech do środka, a u nas w kraju nadwiślańskim drzwi każdy chce mieć wejściowe otwierane na zewnątrz. A żeby to robić to trzeba dołożyć elektrozaczep i jeszcze jedno cudo - elementy płatne i cena rośnie do jakieś 2500 zł netto
    Dlaczego niby każdy chciałby mieć drzwi otwierane na zewnątrz? Podaj jakieś argumenty przemawiające "za". Standardem jest otwieranie do wewnątrz, bo jest wygodniejsze, płyta drzwiowa jest schowana i nie trzeba stosować zadaszenia. A elektrozaczep czemu "trzeba" stosować? To tylko opcja. Nie chcesz - nie kupujesz.
    Faktycznie, jeśli ktoś sobie życzy, jest dopłata za drzwi otwierane na zewnątrz (185 zł netto), ale chyba w promocji i tak nie da się tego zastosować.

    Ulotki promocyjne powinny być w każdym salonie przedstawiciela Hormann. Więcej informacji tradycyjnie na stronie producenta.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony