dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Przyznam szczerze, że nie widziałem "takich" promocji, więc chętnie pójdę za jakimś linkiem i sprawdzę tą cenę, bo wydaje się niewiarygodna

  2. #22

    Domyślnie

    Cena netto to jakieś 2090 zł jak w letniej ulotce. I jest to komplet z tym, że drzwi się otwierają tak jak w Niemczech do środka, a u nas w kraju nadwiślańskim drzwi każdy chce mieć wejściowe otwierane na zewnątrz. A żeby to robić to trzeba dołożyć elektrozaczep i jeszcze jedno cudo - elementy płatne i cena rośnie do jakieś 2500 zł netto

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Czyli jakby nie patrzeć 3 tys. sięgnie

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert_kazik Zobacz post
    Cena netto to jakieś 2090 zł jak w letniej ulotce. I jest to komplet z tym, że drzwi się otwierają tak jak w Niemczech do środka, a u nas w kraju nadwiślańskim drzwi każdy chce mieć wejściowe otwierane na zewnątrz. A żeby to robić to trzeba dołożyć elektrozaczep i jeszcze jedno cudo - elementy płatne i cena rośnie do jakieś 2500 zł netto
    Dlaczego niby każdy chciałby mieć drzwi otwierane na zewnątrz? Podaj jakieś argumenty przemawiające "za". Standardem jest otwieranie do wewnątrz, bo jest wygodniejsze, płyta drzwiowa jest schowana i nie trzeba stosować zadaszenia. A elektrozaczep czemu "trzeba" stosować? To tylko opcja. Nie chcesz - nie kupujesz.
    Faktycznie, jeśli ktoś sobie życzy, jest dopłata za drzwi otwierane na zewnątrz (185 zł netto), ale chyba w promocji i tak nie da się tego zastosować.

    Ulotki promocyjne powinny być w każdym salonie przedstawiciela Hormann. Więcej informacji tradycyjnie na stronie producenta.

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    JA zamówiłam, drzwi Horman-kolor Tytan metalic pełne otwierane na zewnątrz (do 15 stycznia były w promocji za 2200 netto )

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sapi Zobacz post
    Dlaczego niby każdy chciałby mieć drzwi otwierane na zewnątrz? Podaj jakieś argumenty przemawiające "za". Standardem jest otwieranie do wewnątrz, bo jest wygodniejsze, płyta drzwiowa jest schowana i nie trzeba stosować zadaszenia. A elektrozaczep czemu "trzeba" stosować? To tylko opcja. Nie chcesz - nie kupujesz.
    Faktycznie, jeśli ktoś sobie życzy, jest dopłata za drzwi otwierane na zewnątrz (185 zł netto), ale chyba w promocji i tak nie da się tego zastosować.

    Ulotki promocyjne powinny być w każdym salonie przedstawiciela Hormann. Więcej informacji tradycyjnie na stronie producenta.
    Ja bym osobiście sobie w domu nie założył drzwi do środka otwieranych. Z drzwiami otwieranymi na zewnątrz mam np. lepszy docisk skrzydła do ramy przy silniejszym wietrze, jeżeli mamy tylko skromne zadaszenie i drzwi nie są zamontowane w jakimś ganku wnęce itp. Sama zima pokazuje nam w ostatnich dniach jak jest
    Co do wyboru elektrozaczepu prawda nie jest konieczny.
    Ale to ułatwienie bo bez elektorzaczepu potem całe życie musiałbym odblokowywać kluczykiem zamek drzwi żeby je otworzyć. Prawda ja bym się do tego przyzwyczaił, ale wkurzało bym mnie ciągłe otwieranie drzwi komuś kto mnie odwiedził wychodzi a u siebie ma to rozwiązane normalnie klamką i nie wie jak otworzyć.

  7. #27

    Domyślnie

    Osobiście nie polecam elektrozaczepu. Trzeba pamiętać, że ustawiony w pozycji otwartej może on nie utrzymać drzwi zamkniętych. Byle wiatr lub różnica ciśnień będzie je otwierała. A pozycja zamknięta sprawdzi się tylko w przypadku połączenia z dzwonkiem, domofonem.
    Poza tym te drzwi mają tylko z jednej strony pochwyt, od wewnątrz jest przecież klamka. A dodatkowo można także wymienić zewnętrzny uchwyt na klamki i po problemie.

  8. #28

    Domyślnie

    Ale z klamką tracimy urok drzwi, ładniej się prezentuje kolor Titan metalic z pochwytem od zewnątrz niż z klamką ale to kwestia gustu.
    Co do tego jak chce mieć ktoś drzwi też jego wybór sam sobie może wybrać opcje i wyposażenie.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    nie zapominajcie, że ten sam silny wiatr który dociska skrzydło może je wyrwać przy otwarciu. Więc w rozgrywce wiatr-drzwi jest wg mnie remis

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ty Finlandia nie filozofuj - nie czujesz, że chłopaki podkręcają temat - kicha na rynku to coś trza robić
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  11. #31

    Domyślnie

    Pytanie powinno brzmieć: która firma produkująca drzwi drewniane (i/lub stalowe) nie pomaluje ich lakierem w kolorze antracytowym?
    Dla ciekawskich powiem, że dość często spotyka się kolor RAL 7026 (od dachu po drzwi).

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony