dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [Stelaż WC Grohe] Ciągle spłukująca się woda

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomek3

Unhappy [Stelaż WC Grohe] Ciągle spłukująca się woda

Witam,

z góry przepraszam jeśli wątek napisałem w złym dziale.

Problem jest następujący: w łazience został już dawno zamontowany stelaż WC firmy Grohe przez pewną firmę, która zakładała całą instalację. Niestety pewnie pracownicy wypili coś przy pracy jak to zwykle bywa i zamontowali stelaż za nisko. Po poprawieniu tego błędu przez tą firmę łazienka została wykafelkowana. Dzisiaj gdy płytkarz założył wc okazało się, że woda cały czas się spłukuje. I moje pytanie jest takie: Pewnie trzeba będzie kuć kafelki, żeby to naprawić, tylko co mogło się zepsuć? czy to tylko coś prostego, czy trzeba będzie wszystko kuć? jak myślicie? No i jeszcze pytanie: kto powinien za to ponieść koszty? firma co montowała stelaż, czy firma Grohe, a może ja?

Domyślnie

W tych systemach, serwisu dokonuje się przez zdemontowanie przycisku, więc raczej kucia nie będzie.
    Andrjej

3. Udany remont budynku gospodarczego. Stary młyn na Mazurach Budynek gospodarczy zmieniony na budynek mieszkalny. Udana przebudowa domu Kamienne ściany i strzecha. Wiejski dom w nowoczesnej odsłonie Kronika budowy domu z betonu komórkowego H+H. Relacja krok po kroku
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

Domyślnie

Trzeba wyregulować spłuczkę.
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

Domyślnie

Cytat Napisał tomek3 Zobacz post
    Witam,

z góry przepraszam jeśli wątek napisałem w złym dziale.

Problem jest następujący: w łazience został już dawno zamontowany stelaż WC firmy Grohe przez pewną firmę, która zakładała całą instalację. Niestety pewnie pracownicy wypili coś przy pracy jak to zwykle bywa i zamontowali stelaż za nisko. Po poprawieniu tego błędu przez tą firmę łazienka została wykafelkowana. Dzisiaj gdy płytkarz założył wc okazało się, że woda cały czas się spłukuje. I moje pytanie jest takie: Pewnie trzeba będzie kuć kafelki, żeby to naprawić, tylko co mogło się zepsuć? czy to tylko coś prostego, czy trzeba będzie wszystko kuć? jak myślicie? No i jeszcze pytanie: kto powinien za to ponieść koszty? firma co montowała stelaż, czy firma Grohe, a może ja?
    na 99% nawalił zawór napełniający z pływakiem który poprostu w spłuczce się nie zamyka i dlatego leje się woda do muszli lub zawiesiła się gdzieś armatura spłukująca (lecz to mało prawdopodobne), cały dostęp do tego masz po zdjęciu przycisku

pzdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia