dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomek3

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Unhappy [Stelaż WC Grohe] Ciągle spłukująca się woda

    Witam,

    z góry przepraszam jeśli wątek napisałem w złym dziale.

    Problem jest następujący: w łazience został już dawno zamontowany stelaż WC firmy Grohe przez pewną firmę, która zakładała całą instalację. Niestety pewnie pracownicy wypili coś przy pracy jak to zwykle bywa i zamontowali stelaż za nisko. Po poprawieniu tego błędu przez tą firmę łazienka została wykafelkowana. Dzisiaj gdy płytkarz założył wc okazało się, że woda cały czas się spłukuje. I moje pytanie jest takie: Pewnie trzeba będzie kuć kafelki, żeby to naprawić, tylko co mogło się zepsuć? czy to tylko coś prostego, czy trzeba będzie wszystko kuć? jak myślicie? No i jeszcze pytanie: kto powinien za to ponieść koszty? firma co montowała stelaż, czy firma Grohe, a może ja?

  2. #2

    Domyślnie

    W tych systemach, serwisu dokonuje się przez zdemontowanie przycisku, więc raczej kucia nie będzie.
    Andrjej

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    Trzeba wyregulować spłuczkę.
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek3 Zobacz post
    Witam,

    z góry przepraszam jeśli wątek napisałem w złym dziale.

    Problem jest następujący: w łazience został już dawno zamontowany stelaż WC firmy Grohe przez pewną firmę, która zakładała całą instalację. Niestety pewnie pracownicy wypili coś przy pracy jak to zwykle bywa i zamontowali stelaż za nisko. Po poprawieniu tego błędu przez tą firmę łazienka została wykafelkowana. Dzisiaj gdy płytkarz założył wc okazało się, że woda cały czas się spłukuje. I moje pytanie jest takie: Pewnie trzeba będzie kuć kafelki, żeby to naprawić, tylko co mogło się zepsuć? czy to tylko coś prostego, czy trzeba będzie wszystko kuć? jak myślicie? No i jeszcze pytanie: kto powinien za to ponieść koszty? firma co montowała stelaż, czy firma Grohe, a może ja?
    na 99% nawalił zawór napełniający z pływakiem który poprostu w spłuczce się nie zamyka i dlatego leje się woda do muszli lub zawiesiła się gdzieś armatura spłukująca (lecz to mało prawdopodobne), cały dostęp do tego masz po zdjęciu przycisku

    pzdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony