dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 440 z 677
Pokaż wyniki od 8.781 do 8.800 z 13530
  1. #8781

    Domyślnie

    730zł za taki słaby (23) opał? Chyba troszkę drogo.

  2. #8782
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Tak i czasem bywa taniej np. jako Equation itp.
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  3. #8783
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigmaz01 Zobacz post
    730zł za taki słaby (23) opał? Chyba troszkę drogo.
    Tak, ale bez problemowo - można oczywiście zamówić mocniejszy z dostawą kurierem - u mnie także.
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  4. #8784

    Domyślnie

    Brał może ktoś z kolegów ekogroszek z Medexu - warto? ktoś kiedyś pisał że brał ale może ktoś jeszcze się wypowie?
    pzdr.

  5. #8785
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cwancig

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Kod pocztowy
    44-335
    Posty
    15

    Domyślnie

    Świetny, rewelacja. Spala się na popiołek z papierosa i jaka kaloryczność....
    Bierz go Robert i znikaj z tego wątku, bo robisz tu już za błazna z tymi samymi pytaniami od roku. Wszyscy w końcu coś kupują tylko drobisz po woreczku i ciągle, w kółko zawracasz d... po forach o tym samym.
    Ileż można?
    Ostatnio edytowane przez cwancig ; 02-08-2015 o 17:38

  6. #8786

    Domyślnie

    cwancig - również pozdrawiam

  7. #8787

    Domyślnie

    Cytat Napisał SUSPENSER Zobacz post
    Tak i czasem bywa taniej np. jako Equation itp.
    Ale po co się bawić w Leroya ?

    Jak za zbliżoną kwotę ma się opał 26KJ ruski z trusta ?
    Opał suchutki i z dostawą do domu ...
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  8. #8788
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cwancig

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Kod pocztowy
    44-335
    Posty
    15

    Domyślnie

    Z Trusta warte uwagi są płukany premium z Constry i płukany Czuk.

  9. #8789
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał SUSPENSER Zobacz post
    Tak, ale bez problemowo - można oczywiście zamówić mocniejszy z dostawą kurierem - u mnie także.
    Ja lepszy i suchutki sam dowożę bez kuriera swoim transportem, auto z windą + paleciak
    w miarę wolnego czasu
    Preferuję dostawy samochodowe ( 24 tony ) zmowa kilku sąsiadów, cała polska, wychodzi w każdy zakątek kraju w przyzwoitej cenie," Dobry Węgiel "
    Ostatnio edytowane przez karoka65 ; 02-08-2015 o 20:37

  10. #8790
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kolanin
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Koło
    Kod pocztowy
    62-600
    Posty
    114

    Domyślnie

    Ponad m-c temu kupiłem w zaprzyjaznionym lokalnym składzie 3t ekomiału Rokita 25MJ/kg z Piasta workowany po 600zł/t z przywozem(dopłaciłem 70zł za worki)
    Grzeję CWU i jestem zadowolony,nie spieka się,popiołu ok.10%
    Jest w nim co najmniej 80% groszku i reszta o frakcji grubego żwiru

  11. #8791
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Ja lepszy i suchutki sam dowożę bez kuriera swoim transportem, auto z windą + paleciak
    w miarę wolnego czasu
    Preferuję dostawy samochodowe ( 24 tony ) zmowa kilku sąsiadów, cała polska, wychodzi w każdy zakątek kraju w przyzwoitej cenie," Dobry Węgiel "
    Co to znaczy lepszy i suchutki - czy sugerujesz, że sprzedaję gorszy i mokry ?

    Nie spotkałem lepszego od Wesołej z zeszłego roku [tak do jesieni bo potem wzrosła jej spiekalność], dobrze wiesz, że mokrego nie workuję, a w okolicy i to sporej mam też dowóz w cenie autem z windą i paleciakiem.

    Dostawę 24 ton żaden problem zrobić w dowolne miejsce w kraju - o kurierze pisałem przy mniejszych ilościach.
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  12. #8792

    Domyślnie

    Witam.
    Chcę kupić "Skarbka" z Piekar lub Bobrka - jak taki dobry - chyba ze cena mnie zabije - i moje pytanie. Podajcie mi adres gdzie najlepiej kupić ten węgiel.

    Chcę kupić 3t. chyba że ktoś z "naszych" sprzedawców wyśle mi taką ilość swojego specyfiku w rozsądnej cenie z dostawą do Krotoszyna woj wielkopolskie.

    Z góry dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez tatrzan ; 04-08-2015 o 13:30

  13. #8793
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Grzesiek, odniosłem się do węgla z linka, z leroya ale Ty zawsze sobie potrafisz to przekręcić jak Ci pasuje.
    A Wesoła jest do kitu, chyba że mieszanka.
    Ja Ci tatrzan nie dowiozę bo swoim autem za daleko a kurier mnie kasuje teraz po 180 od palety, z pocztą nie mam zamiaru wojować bo coś rozpieprzyli po drodze i wiozą po tygodniu węgiel.

  14. #8794
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Grzesiek, odniosłem się do węgla z linka, z leroya ale Ty zawsze sobie potrafisz to przekręcić jak Ci pasuje.
    A Wesoła jest do kitu, chyba że mieszanka.
    Tak to dwuznacznie zabrzmiało - popatrz sam:


    Napisał SUSPENSER
    Tak, ale bez problemowo - można oczywiście zamówić mocniejszy z dostawą kurierem - u mnie także.
    Ja lepszy i suchutki sam dowożę bez kuriera swoim transportem, auto z windą + paleciak

    Dlatego dobrze, że wyjaśniłeś, że chodziło o odniesienie do ruska z LM.

    Właśnie spalam Wesołą i jest OK nie spieka a dałem ustawienia zimowe na sterowniku - zobaczymy jak rano będzie bo teraz za bardzo nie ma co grzać [nie chcę zmieniać stref na CWU].

    Gdy się spali dopiszę jej SVER, ale to pewnie potrwa z 2 tygodnie bo cały worek 25 kg wsypałem
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  15. #8795
    ELITA FORUM (min. 1000)
    sebsa

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rzgów
    Kod pocztowy
    95-030
    Posty
    1.107

    Domyślnie

    Kobra - czy warto brać groszek Ziemowit 24-25MJ po 620PLN zapakowany z dowozem?
    Ostatnio edytowane przez sebsa ; 05-08-2015 o 08:57
    Jesteśmy powtórką z historii, niczym więcej a ona trwa bez końca...

  16. #8796

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebsa Zobacz post
    Kobra - czy warto brać groszek Ziemowit 24-25MJ po 620PLN zapakowany z dowozem?
    Pewnie warto - może weź ze 2/3 worki i przetestuj. - cena podejrzana , bo na kopalni kosztuje około 600 stówek - może mieszanka z czymś tańszym... np. Karena ma taki eko po 810zł.. daj namiar na skład też jestem z okolic Łodzi...w tej cenie jak daleko dowożą? inne ekogroszki w jakiej mają cenie?
    Ostatnio edytowane przez robertokot25 ; 05-08-2015 o 10:53

  17. #8797

    Domyślnie

    W nowej gazetce Obi znalazł się ekogroszek Komorany Bartex za 500zł za tonę (niecałe 10zł za 20kg) ..
    Oglądałem ten opał w Obi , ale wygląda że jest w szczelnych workach ...

    Nie wiadomo jak z wilgocią , a przy tym opale ważne jest aby wilgoć jak najbardziej wyparowała , tyle że jak wyparuje ta wilgoć to okaże się że zamiast 1000kg opału dostaliśmy około 750kg opału ..

    Tak czy owak ciekawa cena jak na Obi i pakowanego czecha ...

    Ale sam chyba nie skorzystam. Miałem czecha i szkoda komina i kotła , za szybko się zasyfia a ilość spalanego opału sporo wyższa niż z jakiegoś podejrzanego miału (podobno 24Mj).

    Choć przy tej cenie może być dobrą alternatywą dla niektórych ...
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  18. #8798

    Domyślnie

    Przecie Kormorany = brunatny więc max 20kj Jeżeli piszą ze ma wiecej to sciema. Kilka lat temu kumpel dał do badania i wyszło mu coś kołom 16 kj a mój ruski 21kj Jestem właśnie po zakupie w tym roku 6t po 500zł tona z przywozem tym razem miałogroszek ! Ale czasami trafia się grudka tak coś koło 8cm do max 10 cm trzeba przypieprzyć szypą jak się zauważy Tak na 500kg ze 2 -5 grupek . Ale co tam podajnik zmieli na kasznke byle ze 2-3 naraz nie trafiły bo może się zawiesic Kupiłem bo suchy na pieprz wiec OKI Zobaczymy w trakcie co to za ziółko

  19. #8799
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebsa Zobacz post
    Kobra - czy warto brać groszek Ziemowit 24-25MJ po 620PLN zapakowany z dowozem?
    Jak to naprawdę Ziemowit to bardzo warto. Chyba że to rzeczywiście groszek taki jak z kopalni - wtedy trzeba się liczyć z tym że będzie sporo naprawdę grubego ziarna, takiego rzędu 40 i więcej mm.
    podgląd pracy mojego kotła domowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/230 i zakładowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/158

  20. #8800

    Domyślnie

    Witam, kolegów - mam pytanko czy ktoś zamawiał ekogroszek w tych sklepach :

    SAM-BUD-ROL :
    http://sklep.sambudrol.pl/

    SUPEROPAŁ :
    http://superopal.com/sklep
    http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=27366034

    MEDEX :
    http://www.wegielna5.pl/sklep/wegiel...podajnikiem,c1

    BIO-POL :
    http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=20572812
    http://ekogroszek-sklep.eu/eko-groszek

    widzę że mają spory wybór jeśli chodzi o rodzaje ekogroszków - ceny też w miarę przystępne, jesli ktoś brał w tych sklepach prosiłbym o opinie czy sprzedają towar dobrej jakości, w miarę suchy i który rodzaj ewentualnie polecacie, ekogroszkiem palę cały rok (około 5T), do tej pory brałem z lokalnych składów - przeważnie oryginalnie pakowany EKORET ale jego cena to ponad 900zł i jakość ostatnio nie najlepsza....


    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez denny123 ; 09-08-2015 o 09:22

Strona 440 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony