dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 185 z 677
Pokaż wyniki od 3.681 do 3.700 z 13530
  1. #3681
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał blachaxxx Zobacz post
    http://www.karena.pl/ekogroszek_loteria.html#wesola
    To gdzie mozna kupic wesola na probe ?, bo ten wegiel to sie wesolo pali
    Zrezta juz ktos napisla na forum iz teraz kazdy wegiel bedzie sie nazywal wesola.
    Tu kupisz oryginalny [chociaż na stronie o nim nie piszą - pewnie ledwo wyrabiają już z dostawami]:

    http://ekogroszek-sklad.pl/
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  2. #3682
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał blachaxxx Zobacz post
    http://www.karena.pl/ekogroszek_loteria.html#wesola
    To gdzie mozna kupic wesola na probe ?, bo ten wegiel to sie wesolo pali
    Zrezta juz ktos napisla na forum iz teraz kazdy wegiel bedzie sie nazywal wesola.
    Hehe, dopóki kilku chłopaków nie napisze że jest do du...
    Co roku jest nowy lider i zaraz widać to na składach

  3. #3683

    Domyślnie

    A na tym skldzie mozna kilka workow na próbę? Zamowil bym tone ale mam kociol 18kw nie wiem jaka retorta ale boje sie ze moze byc granulacja za duza, i byla by lipa jakbym zostal z 1t ekogrosika.
    Ostatnio edytowane przez blachaxxx ; 09-03-2013 o 22:58

  4. #3684

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Hehe, dopóki kilku chłopaków nie napisze że jest do du...
    Co roku jest nowy lider i zaraz widać to na składach
    Bez cieplomierza ciezko wyciagac wnioski, nie chce komus psuc opini, lub robic reklamy, opisuje jak spalalo sie w moim kotle, przejade sie pod
    ten Wroclaw( ok 200km) aby miec punkt odniesienia do innych wegli.

  5. #3685
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Tyson
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    368

    Domyślnie

    Cytat Napisał blachaxxx Zobacz post
    http://www.karena.pl/ekogroszek_loteria.html#wesola
    To gdzie mozna kupic wesola na probe ?, bo ten wegiel to sie wesolo pali
    Zrezta juz ktos napisla na forum iz teraz kazdy wegiel bedzie sie nazywal wesola.
    Spodziewaj się w poniedziałek telefonu z Kareny i we wtorek najazdu ekpertów

  6. #3686

    Domyślnie

    Cytat Napisał blachaxxx Zobacz post
    http://www.karena.pl/ekogroszek_loteria.html#wesola
    To gdzie mozna kupic wesola na probe ?, bo ten wegiel to sie wesolo pali
    Zrezta juz ktos napisla na forum iz teraz kazdy wegiel bedzie sie nazywal wesola.
    W tych czasach pewność oryginalności to chyba na 100% tylko z kopalni i to prosto z szybu.

    Na próbę zamów sobie z promowanego tutaj składu z Bykowa plus coś np. Kareny. Bo obie propozycje są OK ale to dwie różne oferty. Zobaczysz co dla Ciebie będzie lepsze. Plus poczytaj opinie znawców - bo z tego co słyszę to nawet jeśli dziś kupisz bedzie OK to za kilka miesięcy może być trudno o kontynuację w tej samej jakości.
    MARTINOS

  7. #3687
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Blachaxx, jak masz mały palnik na eko 5 - 25 to sprawdź najpierw, jakie ziarno sprzedają w tym Bykowie. Jak 8 - 31,5 nie bierz. Szkoda podajnika.

  8. #3688

    Domyślnie

    No wlasnie 8-31mm nie wiem czy da sie kupic wesola drobniej kruszona.

  9. #3689
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Da się. Jest na kopalni 8 - 20, tyle że 20 PLN netto droższy od 8 - 31,5. Poza tym część sprzedawców kruszy na 5 - 25.

  10. #3690

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobra64 Zobacz post
    Da się. Jest na kopalni 8 - 20, tyle że 20 PLN netto droższy od 8 - 31,5. Poza tym część sprzedawców kruszy na 5 - 25.
    Mozna jakis namiar to sobie zamowie.

  11. #3691

    Domyślnie

    Byków sprzedawał to grube ziarno jako 5-25 i to jeszcze pod inną nazwą ale później się zreflektowali i na stronie jest już 8-31. Dla mnie osobiście za takie postępowanie jest duży minus. Ale węgiel był dobry (chyba stara dostawa) ładnie się spalał nawet u takiego amatora jak ja. Niestety granulacja tylko dla fanów. Z jednej strony szkoda podajnika itp. a z drugiej jeśli kotłownię masz za ścianą (ja tak mam) to musisz się przyzwyczaić do pisków i chrupania. Choć to też moja subiektywna opinia na podstawie doświadczeń z moim piecem. Plus to co pisał KOBRA. W Wesołej są kamienie - potwierdzam jego słowa. Lepiej trafić na kamień w drobniejszej granulacji niż tej grubszej.

    Z Kareny węgiel jest w granulacji 5-25 i jest ładnie przesiany. Niestety wg sugestii min. od Kobry wygląda na to, że jest to już węgiel z nowej dostawy (inna ściana itp) i jest już problem z niedopalaniem się czy małymi spiekami. Ale tutaj też jest to moja subiektywna opinia.

    Ale oba węgle mają "moc" i to co mnie najbardziej interesuje: jest masakrycznie mało popiołu i zdecydowanie mniej osadów wewnątrz pieca.
    MARTINOS

  12. #3692
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał blachaxxx Zobacz post
    A na tym skldzie mozna kilka workow na próbę? Zamowil bym tone ale mam kociol 18kw nie wiem jaka retorta ale boje sie ze moze byc granulacja za duza, i byla by lipa jakbym zostal z 1t ekogrosika.
    Pewnie można - zadzwoń i spytaj [może wyślą Ci worek 25 kg kurierem], albo poczekaj 1-2 dni bo mam właśnie u siebie woreczek Wesołej od nich z ostatniej dostawy.

    Mają teraz tą frakcję 8-20 [chociaż w praktyce jest to 5-20 z tego co widzę po wsypaniu do zasobnika] i faktycznie jest dużo drobniejszy niż wcześniej, wilgotny ale nie cieknie, bez miału - pali się u mnie od godziny i na razie widzę, że moc jest, a popiołu i spieków nie ma, ale warto poczekać 1-2 dni i będzie wszystko jasne.
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  13. #3693

    Domyślnie

    Ten wątek chyba nigdy nie umrze
    W naszym kochanym kraju jest wszystko na odwrót. Dzisiaj tak jutro inaczej, i jak tu planować przyszłość.

  14. #3694

    Domyślnie

    A moze lepiej zeby. Powstaly sklady wegla jak stacje benzynowe , jest statoil,shell,bp i tam paliwo jest raczej ok , a wiadomo ze na stacjach prywatnych w wiekszosci lewe paliwa. Jak by powstaly firmy kontrolowane jak paliwa nie bylo by oszustów bo nikt by u nich towaru nie kupil a teraz to kazdy moze otwozyc sklad i wciskac zwirek jako eko.

  15. #3695
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Jest coś takiego w planach ale na razie nic więcej nie mogę napisać.

  16. #3696

    Domyślnie

    Cytat Napisał blachaxxx Zobacz post
    A moze lepiej zeby. Powstaly sklady wegla jak stacje benzynowe , jest statoil,shell,bp i tam paliwo jest raczej ok , a wiadomo ze na stacjach prywatnych w wiekszosci lewe paliwa. Jak by powstaly firmy kontrolowane jak paliwa nie bylo by oszustów bo nikt by u nich towaru nie kupil a teraz to kazdy moze otwozyc sklad i wciskac zwirek jako eko.
    A najlepiej jakby na każdej stacji można było kupić węgiel, tankujesz parę litrów do auta i przy okazji parę worków do pieca

  17. #3697

    Domyślnie

    Cytat Napisał ARCHER Zobacz post
    A najlepiej jakby na każdej stacji można było kupić węgiel, tankujesz parę litrów do auta i przy okazji parę worków do pieca
    Kiedyś kupiłem na stacji (stacja LPG ) firma dobry opal czy cos takiego 1000zl tona , kupiłem 4 worki na próbę, w domu okazalo się że wegiel ma kolor brązowy,

  18. #3698
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Raczej chyba Tani Opał ?
    Jak za czecha to chyba raczej sakramencko drogi opał.

  19. #3699

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Raczej chyba Tani Opał ?
    Jak za czecha to chyba raczej sakramencko drogi opał.
    No wlanie "tani opał"

  20. #3700

    Domyślnie

    Cytat Napisał blachaxxx Zobacz post
    No wlanie "tani opał"
    Oni są chyba wszędzie Tyle już było pisane o tej firmie negatywnych rzeczy a i tak ktoś się zawsze natnie. Chyba to magia nazwy działa

Strona 185 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony