dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 186 z 677
Pokaż wyniki od 3.701 do 3.720 z 13530
  1. #3701

    Domyślnie

    Ja sie nacialem z 2 lata temu, stoi paleta ladne worki pytam goscia - panie dobry ten wegiel chlop mowi ludzie chwala - sadzac po cenie mysle pewnie bedzie spoko i tak sie zaczela moja jedorazowa przygooda z brunatnym. Dlatego nigdy nie kupuje wiecej niz 1 tona a pierwszy raz to kilka workow na próbe.

  2. #3702
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Jest coś takiego w planach ale na razie nic więcej nie mogę napisać.
    Jakiekolwiek by nie były te plany - czystość rynku zawsze będzie zależeć od uczciwości sprzedawcy. Popatrzcie na fakty z perspektywy czasu. W październiku pisałem tutaj, że na ten sezon Wesoła jest najlepsza. Nie znałem jeszcze siły tego forum i po prostu - chciałem Wam doradzić. W lutym czy tam w marcu ją Wam zaoferowano do zakupu - po tym, jak Suspenser wytestował, że dobra jest. Moi klienci palą nią od września, bo bez ciepłomierzy i innych dupsów oceniłem, że na ten sezon jest najlepsza, a oni mi wierzą. Gdzie jesteście? W d...pie ciemnej. Macie towar dostępny 5 miesięcy po moich klientach. Co zaoferuje swoim klientom mały, lokalny składzik w następnym sezonie? Czy na pewno ktoś znajdzie coś lepszego? A ja już nigdy tutaj nie napiszę, co moim zdaniem jest najlepsze. Żeby nikt nie mógł mi spaprać marki towaru. Normalnie - megalomania albo cóś...

  3. #3703
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobra64 Zobacz post
    Jakiekolwiek by nie były te plany - czystość rynku zawsze będzie zależeć od uczciwości sprzedawcy. Popatrzcie na fakty z perspektywy czasu. W październiku pisałem tutaj, że na ten sezon Wesoła jest najlepsza. Nie znałem jeszcze siły tego forum i po prostu - chciałem Wam doradzić. W lutym czy tam w marcu ją Wam zaoferowano do zakupu - po tym, jak Suspenser wytestował, że dobra jest. Moi klienci palą nią od września, bo bez ciepłomierzy i innych dupsów oceniłem, że na ten sezon jest najlepsza, a oni mi wierzą. Gdzie jesteście? W d...pie ciemnej. Macie towar dostępny 5 miesięcy po moich klientach. Co zaoferuje swoim klientom mały, lokalny składzik w następnym sezonie? Czy na pewno ktoś znajdzie coś lepszego? A ja już nigdy tutaj nie napiszę, co moim zdaniem jest najlepsze. Żeby nikt nie mógł mi spaprać marki towaru. Normalnie - megalomania albo cóś...
    To nie do końca tak, bo wcześniej po prostu nie miałem Wesołej do przetestowania i dlatego o niej nie pisałem.

    Zauważ, że dopiero gdy trafiłem na ten węgiel wtedy poszło.

    Z marką faktycznie może być kłopot zwłaszcza, że nikt nie ściga oszustów
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  4. #3704
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Suspenser, zauważ, że zapraszałem Cię do siebie po towar do testów. Wystarczyło napisać - przyślij, pokryję koszty transportu i miałbyś 5 miesięcy wcześniej.

  5. #3705
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Wesoła zawsze była dobra tylko zawsze było ciężko ją wydrzeć.
    Nie rozumiem też dlaczego akurat odniosłeś się cytując mój wpis.
    Jak się idzie na skład to nie pyta się czy jest to czy to bo zawsze będzie to o co akurat pytasz
    Pytasz co mają i nie daj wyciągnąć czego szukasz.
    Zapytasz o Chwałowice, będą mieli, za pięć minut pójdzie twój kolega i zapyta o bobrka, będzie na tej samej kupie hehe
    Przerabialiśmy po wpisach w przeciągu ostatnich lat wszystkie number one, były Chwałowice, Kazimierz Juliusz, pieklorz bytomski a teraz Wesoła, ciekawe co na następny sezon

  6. #3706
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Karoka, cytowałem Twój wpis, bo zrozumiałem z niego że są jakieś plany ujednolicenia i ucywilizowania rynku ekogroszku. Twój wpis był w mojej ocenie odpowiedzią na poprzedzający go post - oczywiście mogę się mylić. U mnie nigdy nie ma tego o co zapytasz - jest to, co oferuję do sprzedaży. Nie boję się oferować nieznanego towaru - moi klienci wiedzą, że gó..a im nie sprzedam.

  7. #3707
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Tak samo i moi
    Co do reszty to plany są bardzo dobre a jak wyjdzie z realizacją to zobaczymy, jeszcze nie czas.

  8. #3708
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Karoka, znaczy że co ? Certyfikacja, klasyfikacja i jeszcze jakaś inna dupsyfikacja? Sprzedaję groszek 5 - 25 i mówię, że na dziś nie ma lepszego do kotłów automatycznych. Kto chce - bierze. Kto nie wierzy - bierze 2 wory na próbę. A jak będzie wymagany certyfkat - gdzie będzie możliwość wyboru i konkurencja, ta naprawdę uczciwa i polegająca na konkurowaniu stosunkiem jakość - cena? Który mały skład, nawet mając w oferie najlepszy towar przebije certyfikat wielkiego sprzedawcy oferującego certyfikowany badziew spełniający minimalne wymagania?

  9. #3709
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Myślę że nie bardzo wierzysz sam w to co piszesz o zdrowej konkurencji i uczciwości szczególnie.
    Wiesz dobrze jak i ja że to co w dobrej jakości nie kupisz za grosze.
    Z gówna bata nie ukręci jak to mówią
    Miałem takich którzy brali, później ich nie było i są znowu, szukali taniej bo przecież ten czarny i ten czarny to przecież tylko węgiel
    Dobrej Nocki

  10. #3710
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Karoka, no właśnie wierzę. Sam wielokrotnie pisałem tutaj, że drogi jestem i że klient ma wybór. Kto chce wierzyć, że sprzedadzą mu towar kupiony luzem w hurcie po 7 stówek + transport za 750 czy 800 PLN w worach - jego rzecz. Kto rozumie, że sprzedawca też musi zarobić - potrafi ofertę ocenić sam.

  11. #3711
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    No trochę było o tej wierze hehe

  12. #3712
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobra64 Zobacz post
    Karoka, znaczy że co ? Certyfikacja, klasyfikacja i jeszcze jakaś inna dupsyfikacja?
    Na to za szybko.

  13. #3713

    Domyślnie

    Zakupiłem próbkę wesołej z Kareny i mogę z czystym sumieniem polecić.
    Suchutki ,czyściutki pali się pięknie i bardzo dłuuuuuuugo ,ewidentnie widać że dbają o klienta.
    Ostatnio edytowane przez ZUG ; 12-03-2013 o 07:32
    Mądry nauczy się więcej z głupiego pytania, niż głupiec z mądrej odpowiedzi.

  14. #3714
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Alina&Mariusz

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    okolice Torunia
    Posty
    381

    Domyślnie

    Kupiłem na próbę tonę: EkoGroszek Prestige Platinum http://ekogroszekpakowany.pl/oferta-1m.html
    Cóż mogę powiedzieć... Ilość popiołu to zwykła ściema - jest go dokładnie tyle co z czecha ledvice.
    Wartość opałowa tu już widać różnicę. Kociołek szybciej dochodzi do zadanej, bardziej przebija.
    Kocioł w środku - tu rewelacja, bo przy czechu był oklejony a teraz jest tylko trochę pyłku.
    Węgiel jest wystarczająco suchy - nic się nie leje, worek w środku nie jest usyfiony.
    Paleta była ładnie zapakowana, worki czyściutkie, że w garniturze mogę dosypywać do pieca.

    Ogólnie chyba warto i tylko pozostaje dylemat - przetestować coś innego czy zostać przy tym, bo po tym co piszecie korci mnie wypróbować węgiel z Kareny.
    Fokus 2

  15. #3715

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZUG Zobacz post
    Zakupiłem próbkę wesołej z Kareny i mogę z czystym sumieniem polecić.
    Suchutki ,czyściutki pali się pięknie i bardzo dłuuuuuuugo ,ewidentnie widać że dbają o klienta.
    Próbkę ....

    Niestety z tego co wyczytałem próbki zawsze były super ...

    Gorzej było jak ktoś później kupił większą ilość ...

    Więc nie ma co oceniać jakości próbki , bo nie ma pewności że taka sama jakość będzie jak zamówisz większą ilość ...

    Niestety ...
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  16. #3716
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    blaste

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Kotlina Kłodzka
    Kod pocztowy
    57-300
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZUG Zobacz post
    Zakupiłem próbkę wesołej z Kareny i mogę z czystym sumieniem polecić.
    Suchutki ,czyściutki pali się pięknie i bardzo dłuuuuuuugo ,ewidentnie widać że dbają o klienta.
    A na jakich nastawach to spaliłeś ??
    Kocioł SEKO eko-r 25kw, sterownik Ecomax 800r + Ecoster 200
    Dom ok 170 m2 + bojler dwupłaszczowy 120 l

  17. #3717

    Domyślnie

    kaszpir007
    blaste

    myślisz że to jest ich metoda ,że próbki extra suche piękne taki wabik na klienta?
    Ja lubię ryzyko i zamówię tonę jak będzie tak jak piszesz ja nie zbiednieje ale reklamę taką puszczę że "głowa mała" a myślę że zależy im o dobrej opinii.
    Jeśli chodzi o nastawy to tobie nie pomogę ponieważ palę w kociołku jaki mam w stopce i tutaj muszę potwierdzić słowa KOBRY miał rację że mi wzrost Ri nie robi różnicy ale większa moc węgla już robi.
    Ostatnio edytowane przez ZUG ; 12-03-2013 o 15:54
    Mądry nauczy się więcej z głupiego pytania, niż głupiec z mądrej odpowiedzi.

  18. #3718

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZUG Zobacz post
    Zakupiłem próbkę wesołej z Kareny i mogę z czystym sumieniem polecić.
    Suchutki ,czyściutki pali się pięknie i bardzo dłuuuuuuugo ,ewidentnie widać że dbają o klienta.
    u mnie to nie wygladalo tak fajnie, jedynie co mało popiolu

  19. #3719
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    blaste

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Kotlina Kłodzka
    Kod pocztowy
    57-300
    Posty
    68

    Domyślnie

    u mnie wychodzi mała różnica w paleniu czeskim groszkem a wesołą.
    Przykład:
    wesołej w dobę spaliłem 21.5 kg
    czeski w dobę 28 kg

    nie wiem dlaczego tak wychodzi, różnica jest zbyt mała żeby mi się kalkulowało kupowac wesołą
    Kocioł SEKO eko-r 25kw, sterownik Ecomax 800r + Ecoster 200
    Dom ok 170 m2 + bojler dwupłaszczowy 120 l

  20. #3720

    Domyślnie

    Cytat Napisał blaste Zobacz post
    u mnie wychodzi mała różnica w paleniu czeskim groszkem a wesołą.
    Przykład:
    wesołej w dobę spaliłem 21.5 kg
    czeski w dobę 28 kg

    nie wiem dlaczego tak wychodzi, różnica jest zbyt mała żeby mi się kalkulowało kupowac wesołą
    no własnie u mnie też ten węgiel przeleciał przez piec, a czytajac opinie ze jest mega kaloryczny to chyba tak nie bylo z w tej próbce.

Strona 186 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony