dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 337 z 677
Pokaż wyniki od 6.721 do 6.740 z 13530
  1. #6721
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    Też dziś dzwoniłem do bartexu i tak sobie mysle co będzie to bedzie jutro zamówie albo 2t piekorza lub 1t a drugo albo jaret plus lub retopal a potem będę się co najwyżej wściekał
    Jak już się upierasz przy Bartexie i mocnym węglu, to raczej sobie weź tonę Wesołej i tonę Retopalu. Jak będziesz miał z Wesołą problemy, sypniesz do niej Retopalu i spalisz. A Jaret Plus to już mieszanka - dokładanie trzeciego składnika bez wiedzy jakie są te dwa już zmieszane jest ryzykowne. Albo weź 2 tony tego Jareta Plus - jak producent ma certyfikat PKW SA na ten produkt to jest to bezpieczny opał.
    Ostatnio edytowane przez kobra64 ; 26-05-2014 o 19:21
    podgląd pracy mojego kotła domowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/230 i zakładowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/158

  2. #6722
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Nie da bo u nas gdzie jest kopalnia na kopalni za worek Chwałowic płaci się 21-22zł/25kg.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  3. #6723
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    No chyba,ze to są jakieś Czeskie Chwałowice
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  4. #6724
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0045.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	262193
    Fotka mało wyraźna ale tak u mnie pali się średni z Chwałowic w trybie LATO.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  5. #6725

    Domyślnie

    Witam po dłuższej przerwie.

    Co ja mogę osobiście polecić i co u mnie sie sprawdza, to to ze ja ostatni sezon miałem Retopala i wesołą, na okres lato-okres przejściowy, na wczesno zimę mieszanka retopal-wesoła, na konkretne mrozy sama wesoła, i powiem tak zmieszanie tych dwóch eko sprawdza sie świetnie. testowałem duzo eko, ale te mi najbardziej pasują i na ten sezon napewno kupie to samo może troche tego eko miksa z kareny zamówie ale zastanawiam sie grubo nad tym.

    Teraz tylko myśle gdzie zakupić towar ostatnio na sezon zamawiałem w Bartexe.
    Defro Eko Duo Uni 19kw

    "W biznesie nie dostajesz tego na co zasługujesz, dostajesz to co wynegocjujesz."

  6. #6726

    Domyślnie

    Dzieki chłopaki za podpowiedzi ,ale normalnie sam nie mam pojęcia co kupić ale skoro tak piszecie to daruje sobie tego pieklorza najgorsze jest to że ja robie za królika doświadczlnego bo kilku moich znajomych czeka co ja kupie to oni wtedy też tak samo było z piecykiem mam rbr 12kw jak by co kurna nie miałem pojęcia że kupić groch to nie takie proste niestety

  7. #6727
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.822

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    Dzieki chłopaki za podpowiedzi ,ale normalnie sam nie mam pojęcia co kupić ale skoro tak piszecie to daruje sobie tego pieklorza najgorsze jest to że ja robie za królika doświadczlnego bo kilku moich znajomych czeka co ja kupie to oni wtedy też tak samo było z piecykiem mam rbr 12kw jak by co kurna nie miałem pojęcia że kupić groch to nie takie proste niestety
    Wybór jest spory ale dopiero po spaleniu z 1 tony wiadomo co się kupiło .
    Tu nawet 584 zł za tonę trzeba trzy wziąć .
    http://www.euopen24.com/pl/p/EKO-GRO...leta-3tony/269
    http://www.euopen24.com/pl/c/EKOGROSZEK-Workowany/89
    Ostatnio edytowane przez animuss ; 26-05-2014 o 21:29
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  8. #6728

    Domyślnie

    Cytat Napisał animuss Zobacz post
    Wybór jest spory ale dopiero po spaleniu z 1 tony wiadomo co się kupiło .
    Tu nawet 584 zł za tonę trzeba trzy wziąć .
    http://www.euopen24.com/pl/p/EKO-GRO...leta-3tony/269
    Animuss żebym wiedział że warto to żaden problem i trzy kupić

  9. #6729
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Tadek, jeszcze się jedna zima nie skończyła a Ty chcesz już następną sprowadzić
    Wyluzuj trochę, zdążysz, wungla nie braknie.
    Jak się trochę ogarnę to mogę Ci podesłać jakąś próbkę oryginalnego pieklorza bytomskiego zakupionego jeszcze chyba w marcu zeszłego roku.
    Palety leżały zastawione na tyle wiaty i teraz dopiero się do niego dogrzebałem.
    Widzę że Ciebie kusi ta nazwa "Pieklorz"
    Tadeusz rozczaruję Cię to taki sam czarny węgiel, żadne czarne złoto
    Powiem Ci że povera ma ale w porównaniu z tym co mam fotki na stronie to popiół większy.

  10. #6730

    Domyślnie

    Wiesiek bo ja taki troche raptus jestem ale co jedno już sie dowiedziałem to że u nas to kupić coś dobrego to raczej nierealne jest

  11. #6731
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Zachodniopomorskie małe nie jest, ale w Szczecinie masz dużego dilera PKW SA - Lachowicza. U niego Jaret Plus na pewno uczciwy dostaniesz, a to przyzwoity i łatwy opał. Jak masz blisko do Szczecina, podjedź i weź parę worów na próbę - nie będziesz kupował w ciemno, nie będziesz jakichś wielkich sum płacił za transport. Warto czasem się zainteresować tym co jest pod nosem.
    podgląd pracy mojego kotła domowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/230 i zakładowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/158

  12. #6732
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.822

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    Animuss żebym wiedział że warto to żaden problem i trzy kupić
    A jak kupisz te trzy tony i przed końcem zimy się skończą to tanio już nie wyjdzie.
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  13. #6733

    Domyślnie

    Do Szczecina to ja mam prawie stówke dzwoniłem dziś po okolicy i troszke mnie zszokowało bo np pani za retopala powiedziała mi 750zł + 70 zł za transport albo pan jak zapytałem sie o nazwe jaki groch ma na składzie totalnie zdziwiony powiedział że pierwszy raz słyszy że są jakieś nazwy grochu , wolał bym kupić na miejscu ale za te same pieniądze lub mniejsze moge kupić coś chyba lepszego ,tak mi się zdaje

  14. #6734
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.822

    Domyślnie

    Ta cena to już powala
    ekokazimierz, ekopiekary - 450 zł tona
    Przy zamówieniu minimum tony dowozimy gratis!
    Potrzebujesz mniej niż tona? Nie ma sprawy, dopłacasz 20 zł za transport i węgiel jedzie do Ciebie choćby dziś!
    Chcesz wrzucić, wnieść węgiel ? 20/40 zł i kierowca wniesie węgiel w każde miejsce.
    http://olx.pl/oferta/ekogroszek-wegi...8-ID5SzW1.html
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  15. #6735
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Animuss oni tylko zapomnieli dopisać:
    "Podana cena dotyczy eko groszku z węgla brunalnego, kopalnia Komorany ( czechy )"

  16. #6736
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    Do Szczecina to ja mam prawie stówke dzwoniłem dziś po okolicy i troszke mnie zszokowało bo np pani za retopala powiedziała mi 750zł + 70 zł za transport albo pan jak zapytałem sie o nazwe jaki groch ma na składzie totalnie zdziwiony powiedział że pierwszy raz słyszy że są jakieś nazwy grochu , wolał bym kupić na miejscu ale za te same pieniądze lub mniejsze moge kupić coś chyba lepszego ,tak mi się zdaje
    To się pytaj z jakiej ma kopalni - łatwiej będzie. Czasami no name też potrafi fajny być.
    podgląd pracy mojego kotła domowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/230 i zakładowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/158

  17. #6737
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.822

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Animuss oni tylko zapomnieli dopisać:
    "Podana cena dotyczy eko groszku z węgla brunalnego, kopalnia Komorany ( czechy )"
    Może farbują go na czarno ,cena piękna ale 26MJ z "czecha" nie wyciśnie się ,to musi być węgiel z przemytu .
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  18. #6738

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    Wiesiek bo ja taki troche raptus jestem ale co jedno już sie dowiedziałem to że u nas to kupić coś dobrego to raczej nierealne jest
    Tadek kupisz. Tu są naprawdę starzy wyjadacze. Dzięki @karoka65, @kobra64, @animussowi, @suspenserowi i wielu innym - niejeden spokojnie przepalił zimę. Mnie pierwszy węgiel (ekoret) polecił instalator. Inne sam wyszukałem i przerobiłem. To co Ci polecamy to łatwe i bezpieczne węgle. Karoka napewno Sprzeda Ci próbki i nie zaryzykuje swojej reputacji i wyrobionej marki na tym forum aby zrobić Cię w wała. Naprawdę warto czasem dopłacić dla świętego spokoju. Mając pewną próbkę, będziesz miał możliwość sprawdzenia i pouczenia się kociołka. Na chwilę obecną możesz nawet popróbować z czechem - bardzo szybko da Ci to obraz jaka jest różnica pomiędzy węglem kalorycznym a nie kalorycznym. Znajdziesz w marketach budowlanych i możesz kupić 2-3 worki. Później możesz kupić z 2-3 rodzaje pewnego węgla, żeby wiedzieć co na czym możesz osiągnąć. W niepewnego pieklorza nie wiadomo skąd się nie baw, bo jak zobaczysz co się potrafi dziać, będziesz chciał kociołek wymieniać. Potraktuj te zakupy testowo, karoka65 ma chyba różne rodzaje węgla, może sprzeda Ci mixa to sobie potestujesz. A czecha weź jako punkt odniesienia (tylko nie takiego co ma 25% wilgotności i raczej ledvice niż komorany). Nie powiem żebym był z siebie dumny, ale zdarzyło mi się palić ekogroszkiem polskim z którego lała się woda (innego nie miałem) i dobrze się spalał, choć tu nie to jest największym problemem.

  19. #6739

    Domyślnie

    Cytat Napisał animuss Zobacz post
    Ta cena to już powala
    ekokazimierz, ekopiekary - 450 zł tona
    Przy zamówieniu minimum tony dowozimy gratis!
    Potrzebujesz mniej niż tona? Nie ma sprawy, dopłacasz 20 zł za transport i węgiel jedzie do Ciebie choćby dziś!
    Chcesz wrzucić, wnieść węgiel ? 20/40 zł i kierowca wniesie węgiel w każde miejsce.
    http://olx.pl/oferta/ekogroszek-wegi...8-ID5SzW1.html
    @Animuss - dla mnie to jest oferta za czecha. Tamte tylko mają w sprzedaży.
    A co do wnoszenia, mój znajomy tak kupił, nosili mu w wiaderkach. Ale tylko raz, teraz już sam sobie nosi
    Ostatnio edytowane przez vaster ; 26-05-2014 o 22:41

  20. #6740
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.822

    Domyślnie

    Cytat Napisał vaster Zobacz post
    @Animuss - dla mnie to jest oferta za czecha. Tamte tylko mają w sprzedaży.
    A co do wnoszenia, mój znajomy tak kupił, nosili mu w wiaderkach. Ale tylko raz, teraz już sam sobie nosi
    A co, nosili w obie strony ?
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

Strona 337 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony